Як виправити програмне забезпечення Adobe не є справжнім у Windows 10

Adobe перейшла на модель підписки. Щоб використовувати Photoshop, Illustrator, Fireworks, ви повинні придбати підписку на програми, підписка буде пов’язана з вашим обліковим записом Adobe, і ви повинні увійти в програму, яку хочете використовувати, зі своїм обліковим записом Adobe. Якщо ви володієте старішою версією продуктів Adobe, на які ви придбали одноразову ліцензію, ліцензія все ще дійсна, і ви можете продовжувати використовувати старішу версію продуктів Adobe, якщо вони є власником.

Програмне забезпечення Adobe не є справжнім

Виправити програмне забезпечення Adobe не є справжнім

Adobe покладається на ключі продуктів та онлайн-облікові записи, щоб переконатися, що їхнє програмне забезпечення використовується, але щоб перевірити обліковий запис і ключ продукту, вона запускає базову службу для перевірки автентичності. Ця служба встановлюється, коли ви встановлюєте програму Adobe, і вона є важливою для запобігання доступу до придбаних програм.

Якщо ви постійно бачите, що програмне забезпечення Adobe не є справжнім повідомленням, і ви законно купили ключ продукту або придбали підписку на службу/програми, спробуйте виконати наведені нижче виправлення.

Примітка: ці виправлення не дозволять вам безкоштовно використовувати продукти Adobe, і ця публікація не є керівництвом щодо того, як зламати або виправити програмне забезпечення.

Справжній ключ продукту

Коли Adobe перейшла на модель підписки, вона припинила одноразову покупку для своїх програм. Багато користувачів, які змогли, купили ліцензію на старішу версію, поки вона була доступна.

Якщо ви купили ключ продукту Adobe у стороннього виробника, він не працюватиме. У більшості випадків програмне забезпечення буде позначено як піратське, якщо тільки продавець ніколи не використовував ключ продукту для активації програми Adobe у власній системі. Ось як зазвичай працюють ключі продуктів; вони прив’язані до певного комп’ютера і не можуть бути перенесені на інший.

Вимкніть оригінальне програмне забезпечення Adobe

Програмне забезпечення Adobe не є справжнім Повідомлення надсилається службою Adobe Genuine Software. Це базова служба, яка перевіряє, чи було ваше програмне забезпечення законно придбане чи ні. Ви можете закрити його, і повідомлення зникне.

Спосіб 1

Відкрийте диспетчер завдань.
Перейдіть на вкладку Процеси.
Клацніть правою кнопкою миші службу Adobe Genuine Integrity та виберіть Відкрити розташування файлу (якщо ви не бачите службу, переконайтеся, що програма Adobe відкрита).
Клацніть правою кнопкою миші службу Adobe Genuine Integrity в диспетчері завдань і виберіть Завершити завдання.
У папці, що відкрилася, видаліть папку AdobeGCIClient

Спосіб 2

Відкрийте командний рядок з правами адміністратора.
Виконайте цю команду: sc delete AGSService

Видаліть програму запуску Adobe

Утиліта запуску Adobe є однією з багатьох програм, які встановлюються під час встановлення продукту Adobe. Якщо видалити його, програмне забезпечення Adobe буде видалено не справжнє повідомлення.

Відкрийте командний рядок з правами адміністратора.
Виконайте цю команду: sc delete AAMUpdater
Далі відкрийте Планувальник завдань.
Знайдіть завдання з назвою AdobeAAMUpdater.
Клацніть завдання правою кнопкою миші та виберіть «Видалити» (можливо, вам знадобиться автентифікація з адміністратором).

Висновок

Вилучені вами служби та утиліти можуть перешкоджати оновленню програм Adobe. Вони також можуть перевстановлюватися, коли ви оновлюєте програми. Варто зазначити, що оновлення програм може вирішити проблему. Крім того, може допомогти видалення та перевстановлення програм Adobe.