Як виправити порожній екран блокування на iPhone X

Апаратне забезпечення iPhone X, мабуть, найкраще, що ви можете знайти на смартфоні. Він випередив конкурентів на милю, але, на жаль, все ще працює під керуванням iOS 11. iOS 11 містить більше помилок, ніж, можливо, усі попередні версії iOS разом узяті. Ситуація настільки погана, що Apple може зосередитися просто на покращенні якості та стабільності iOS для наступної ітерації. Приємно, що Apple в кінцевому підсумку впорається з помилками, але наразі кожен, хто використовує пристрій iOS 11, повинен жити з його помилками, і користувачі iPhone X не застраховані. Схоже, багато людей отримують порожній екран блокування на iPhone X. Порожній екран блокування показує фоновий малюнок, значки рядка стану, стан блокування/розблокування та індикатор дому. Ви не отримуватимете сповіщень. У деяких випадках значки в рядку стану також зникають.

Apple, здається, усвідомлює помилка порожнього екрана блокування на iPhone X, і, здається, це також впливає на інші моделі iPhone, хоча і не так сильно. Передбачалося, що це було виправлено в різних ітераціях iOS 11, які вийшли, але на сьогоднішній день проблема для користувачів все ще залишається. Ось кілька виправлень, які ви можете спробувати.

Перезавантажте свій iPhone X

Це випробуваний метод, який завжди працює. Вам потрібно вимкнути iPhone X і знову ввімкнути. Ваш заблокований екран повернеться до нормального режиму. Єдина проблема в тому, що помилка повернеться через день-два. Це не постійне рішення.

Програмне скидання

Спробуйте виконати програмне скидання на телефоні. На iPhone X вам потрібно натиснути кнопку збільшення гучності, потім швидко натиснути й відпустити кнопку зменшення гучності, а потім утримувати бічну кнопку. Це вирішить проблему, якщо перезавантаження не вийде, і вона, швидше за все, не з’явиться протягом кількох днів.

Відновити iPhone X

Якщо жодне з наведених вище рішень не усуває порожній екран блокування на iPhone X, можливо, вам доведеться відновити телефон до стандартної iOS, а потім відновити його з резервної копії. Це, звичайно, екстремальне рішення, але якщо нічого іншого не працює, вам доведеться піти з ним.

Зрештою, виправлення настане. Apple вже зробила кілька спроб усунути проблему. Незабаром iOS 11.3 має бути доступним на стабільному каналі, і це може вирішити цю проблему. Також можливо, що ця проблема перенесена з попередніх резервних копій iPhone, з яких ви відновлюєте свій iPhone X. Знову ж таки, для цього знадобиться виправлення ОС, оскільки не можна очікувати, що користувачі відмовляться від відновлення iPhone. Будемо сподіватися, що Apple дуже наполегливо працює над iOS 12.