Як виправити попередження про брак пам’яті Roblox на вашому iPhone

| | 0 Comments| 6:20 PM
Categories:

Ніщо не так засмучує, ніж проблеми під час гри в улюблену гру Roblox. Однією з таких проблем є жахливе попередження про брак пам’яті, яке стосується деяких користувачів iPhone. Але що це за помилка і як її виправити? Ось усе, що вам потрібно знати.

Що таке попередження про брак пам’яті Roblox?

Roblox видає попередження про брак пам’яті, коли на вашому iPhone закінчується пам’ять. Коли з’явиться це попередження, ви побачите таке повідомлення на екрані:

У вашому пристрої мало пам’яті. Вихід зараз збереже ваш стан і запобіжить збою Roblox. (Код помилки: 292)

Розробники Roblox рекомендують негайно покинути гру при появі цієї помилки. Це гарантує, що ваш стан буде збережено, а ваш аватар Roblox буде у вибраній вами позиції, перш ніж вийти з гри. Ви також можете продовжити гру, але дуже висока ймовірність того, що гра автоматично завершить роботу через кілька секунд.

  32 найкращі веб-програми 2014 року

Усунення несправностей попередження Roblox Low Memory iPhone

Попередження про брак пам’яті Roblox зазвичай з’являється як тимчасовий збій, і його можна легко виправити, перезапустивши гру. Однак, якщо ви часто стикаєтеся з цією проблемою, ви можете спробувати деякі кроки для усунення несправностей, наведені нижче.

1. Перевірте сумісність пристрою

Ви будете регулярно стикатися з попередженням про брак пам’яті на Roblox, якщо ваш пристрій не повністю сумісний із грою. Щоб грати в Roblox, потрібен iPhone 5s, iPad Air, iPad mini 2 або новіший.

Крім того, варто оновити свій iPhone, якщо ви цього ще не зробили, щоб уникнути попередження про брак пам’яті через помилки, пов’язані з iOS.

  Як швидко шукати веб-сайт за допомогою ярликів на iPhone та iPad

2. Закрийте непотрібні фонові програми

Інший спосіб виправити попередження про брак пам’яті Roblox – закрити всі непотрібні програми, що працюють у фоновому режимі. Програми, що працюють у фоновому режимі, можуть постійно використовувати пам’ять пристрою, залишаючи програми переднього плану, такі як Roblox, з обмеженою пам’яттю. Це особливо часто зустрічається на старих iPhone, таких як iPhone 5s, iPhone 6 і iPhone 6 Plus, які мають лише 1 ГБ оперативної пам’яті.

Отже, закрийте всі непотрібні програми, що працюють у фоновому режимі, і подивіться, чи це вирішить проблему нестачі пам’яті Roblox.

3. Зменшіть ігрову графіку

Якщо закриття непотрібних програм у фоновому режимі не допомагає, ви можете зменшити якість графіки гри, щоб вирішити проблему з недостатньою пам’яттю Roblox.

  10 найкращих інструментів керування посиланнями на бренди для відстеження, маскування, повороту, перенаправлення

Для цього відкрийте гру Roblox, яка спричиняє проблему, і торкніться значка Roblox у верхньому лівому куті.

Потім перейдіть на вкладку «Параметри», змініть «Режим графіки» на «Вручну» та торкніться піктограми «мінус» (-) поруч із параметром «Якість графіки», щоб знизити точність зображення.

Після цього натисніть значок X у верхньому лівому куті та перезапустіть гру.

Насолоджуйтесь улюбленою грою Roblox без перерв

Сподіваємось, вам вдалося пограти в кілька ігор Roblox без попередження про брак пам’яті на екрані. Однак якщо ви все ще стикаєтеся з цією проблемою, незважаючи на виконання всіх цих кроків з усунення несправностей, можливо, настав час оновити свій iPhone, оскільки його оперативна пам’ять може бути обмежуючим фактором.