Як виправити помилку WOW № 134 Фатальний стан

Якщо ви любитель ігор, ви б точно зіткнулися з World of Warcraft. Ця гра є однією з найкращих рольових ігор MMO з мільйонами гравців у світі. Хоча ця гра була випущена в 2004 році, вона керує всією ігровою імперією з величезним успіхом і досі популярна. Коли Blizzard Entertainment випустила цю гру, вона була доступна лише для операційних систем Windows. Пізніше її розширили, і тепер користувачі можуть насолоджуватися цією грою на багатьох ігрових платформах. Blizard часто випускає оновлення, щоб виправити та запобігти будь-яким помилкам під час гри. Тим не менш, небагато користувачів борються з помилкою WOW № 134 Fatal Condition. Цей посібник допоможе вам детально вивчити помилку WOW №134.

Як виправити помилку WOW № 134 Фатальний стан

Існує багато причин, пов’язаних з помилкою WOW № 134 (0x85100086) на вашому комп’ютері з Windows 10. Тим не менш, нижче наведено кілька важливих причин:

 • Battle.net не має доступу адміністратора
 • Пошкоджена папка встановлення в грі
 • Відсутні дозволи на редагування
 • Антивірусна програма блокує деякі функції гри або саму гру
 • Брандмауер Windows Defender блокує програму
 • Застаріла операційна система та драйвери ПК
 • Пошкоджені дані гри

Тепер прочитайте та впровадьте описані нижче методи на вашому комп’ютері з Windows 10, щоб виправити помилку WOW № 134 та запобігти цьому.

Спосіб 1: Основне усунення несправностей

Крок 1: Перезавантажте ПК

Загальний трюк для вирішення всіх тимчасових збоїв, пов’язаних із World of Warcraft, полягає в перезавантаженні комп’ютера, як показано нижче.

Крок 2. Забезпечте належне підключення до мережі

Нестабільне з’єднання з Інтернетом призводить до помилки WOW № 134, фатального стану. Ви можете запустити тест швидкості, щоб визначити оптимальний рівень швидкості мережі, необхідний для правильного підключення. Потім зверніться до свого провайдера, щоб отримати кращі плани.

Крок 3. Закрийте фонові завдання

Кілька користувачів підтвердили, що помилку WOW № 134 Fatal Condition можна вирішити, закривши всі фонові завдання, запущені на вашому ПК. Щоб зробити те ж саме, дотримуйтесь нашого посібника про те, як завершити завдання в Windows 10, і дійте згідно з інструкціями.

Спосіб 2. Запустіть Blizzard Battle.net від імені адміністратора

Це одна з найпоширеніших причин, які викликають помилку WOW № 134 Fatal Condition на вашому ПК з Windows 10. Оскільки доступ до певних дозволів і функцій можна отримати, лише якщо ви надали права адміністратора грі World of Warcraft, ви можете виправити це наступним чином:

1. Клацніть правою кнопкою миші ярлик World of Warcraft на робочому столі.

Примітка. Ви також можете перейти до каталогу встановлення World of Warcraft і клацнути правою кнопкою миші.

2. Тепер виберіть параметр Властивості, як показано.

3. Потім перейдіть на вкладку Сумісність і встановіть прапорець Запуск цієї програми від імені адміністратора.

  Як віддалено вийти з iCloud

4. Нарешті, натисніть Застосувати > OK, щоб зберегти зміни.

Спосіб 3. Перейменуйте кеш, інтерфейс і папки WTF

У таких папках, як Cache, Interface і WTF, які відповідають за зберігання основної інформації про гру, прогрес і налаштування, є кілька ігрових файлів. Якщо вони пошкоджені, ви зіткнетеся з помилкою WOW № 134 (0x85100086). Тому радимо перейменувати папки та перевірити, чи це працює.

1. Натисніть разом клавіші Windows + E, щоб відкрити Провідник файлів.

2. Перейдіть до C:Program Files (x86)World of Warcraft, як показано.

3. Тепер знайдіть папку Cache і клацніть по ній правою кнопкою миші. Потім виберіть параметр Перейменувати, як показано.

4. Перейменуйте папку на Cacheold.

5. Аналогічно перейменуйте папки Interface і WTF на Interfaceold і WTFold відповідно. Для наочності дивіться зображення нижче.

5. Перезапустіть гру та перевірте, чи виправлено помилку WOW № 134 на комп’ютері з Windows 10.

Спосіб 4. Видалити папку кешу WOW

Кілька користувачів стикаються з помилкою WOW № 134 під час запуску, і цю проблему можна вирішити, якщо повністю видалити папку кешу з вашого комп’ютера. Усі тимчасові файли гри будуть видалені, а наступний послідовний запуск запустить гру без помилок. Якщо перейменування папок не допомогло вам, майбутні інструкції можуть допомогти.

1. Перейдіть до папки C:Program Files (x86)World of Warcraft > Cache, як і раніше.

2. Клацніть правою кнопкою миші папку Cache і виберіть опцію Видалити, як показано.

Спосіб 5. Змініть атрибут лише для читання

Гра World of Warcraft запускатиметься без помилок, якщо ви надали належні налаштування користувацьких атрибутів в UAC або Контролі облікових записів користувачів. Якщо гра та її компоненти мають лише компоненти, доступні лише для читання, ви не можете змінювати або оновлювати World of Warcraft. Це призводить до помилки WOW № 134 Fatal Condition на вашому ПК. У цьому випадку змініть атрибут лише для читання для гри, як описано нижче.

1. Запустіть Провідник файлів і перейдіть до C:Program Files (x86)World of Warcraft

2. Тут клацніть правою кнопкою миші файл установки Wow.exe та виберіть параметр Властивості.

3. Перейдіть на вкладку Загальні. Зніміть прапорець із позначкою «Лише читання» поруч із виділеним нижче розділом «Атрибути».

4. Потім натисніть Застосувати > OK, щоб зберегти зміни.

Спосіб 6. Запустіть інструмент відновлення Blizzard

Якщо ви все ще не можете знайти виправлення помилки WOW № 134, можливо, на вашому комп’ютері є пошкоджені ігрові файли. Пошкоджені файли можуть заповнювати ваш комп’ютер через надмірно захищений антивірусний пакет або через помилку оновлення. На щастя, ви можете автоматично усунути всі ці пошкоджені ігрові файли за допомогою вбудованого інструменту Blizzard.

1. Перейдіть до каталогу файлу інсталяції Wow.exe і виберіть параметр Запуск від імені адміністратора, як показано.

  Як відкрити Центр керування на iPhone X

2. Якщо у вікні «Контроль облікових записів користувачів» з’явиться запит, натисніть «Так», щоб продовжити.

3. Тепер перейдіть на вкладку Ігри у верхньому кутку вікна та виберіть зі списку World of Warcraft.

4. Потім клацніть Параметри, а потім Сканувати та виправити зі спадного списку.

5. У наступному підказці натисніть Почати сканування та дочекайтеся завершення процесу.

6. Нарешті, перезапустіть гру та перевірте, чи можете ви виправити WOW Error #134 Fatal Condition.

Спосіб 7. Запустіть сканування SFC та DISM

Якщо на вашому комп’ютері з Windows 10 є якісь відсутні або пошкоджені файли, ви зіткнетеся з помилкою WOW № 134 Fatal Condition. Проте ви відновлюєте ці пошкоджені файли, використовуючи вбудовані утиліти, а саме перевірку системних файлів та обслуговування й керування образами розгортання. Прочитайте наш посібник про відновлення системних файлів у Windows 10 і дотримуйтесь інструкцій, щоб відновити пошкоджені системні файли.

Спосіб 8. Видалити тимчасові файли

Деякі користувачі припускають, що очищення дискового простору на ПК допомогло їм розібратися з помилкою WOW № 134 (0x85100086). Дотримуйтесь нашого посібника Як видалити тимчасові файли в Windows 10, який допоможе вам очистити всі непотрібні файли.

Спосіб 9: Оновіть ОС Windows

Ви також можете усунути помилки у своєму комп’ютері та грі, оновивши операційну систему. Виконайте наш посібник Як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10 та підключитися до ігрового сервера без жодних помилок.

Спосіб 10: Оновіть графічні драйвери

Оскільки World of Warcraft — гра з інтенсивною графікою, оновлений і сумісний графічний драйвер є важливим для вашого ігрового досвіду. Ви можете шукати найновіші випуски драйверів на офіційному веб-сайті або оновити їх вручну через Диспетчер пристроїв. Прочитайте 4 способи оновлення графічних драйверів у Windows 10, щоб дізнатися більше.

Спосіб 11. Перевстановіть графічні драйвери

Якщо ви все ще стикаєтеся з помилкою WOW № 134 (0x85100086) після оновлення графічних драйверів, перевстановіть драйвери пристроїв, щоб усунути будь-які проблеми з несумісністю. Прочитайте наш посібник Як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10 тут.

Спосіб 12. Відкат драйверів графічного процесора

Іноді поточна версія драйверів графічного процесора може викликати конфлікти при запуску гри. І в цьому випадку вам доведеться відновити попередні версії встановлених драйверів за допомогою процесу, який називається відкатом драйверів. Ви можете легко повернути драйвери вашого комп’ютера до попереднього стану, дотримуючись нашого посібника про відкат драйверів у Windows 10.

Спосіб 13. Дозволити WOW або додати нове правило в брандмауер Windows Defender

Ви також зіткнетеся з помилкою WOW № 134 Fatal Condition через надмірно захищений антивірусний пакет у вашому комп’ютері з Windows 10. Це запобігає з’єднанню між програмою запуску ігор і сервером. Аналогічно, вбудований брандмауер захисту Windows також може викликати конфлікти. Отже, ви можете спробувати вирішити проблему, використовуючи один із наступних варіантів:

  Як видалити когось із Slack Channel [All Devices]

Варіант I: білий список World of Warcraft

Щоб дозволити World of Warcraft використовувати брандмауер Windows Defender, дотримуйтесь нашого посібника щодо дозволу або блокування програм через брандмауер Windows.

Варіант ІІ. Створіть нове правило в брандмауері

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Брандмауер Windows Defender з розширеною безпекою. Потім натисніть Відкрити.

2. На панелі ліворуч клацніть «Правила для входу», як показано.

3. Потім на правій панелі натисніть Нове правило…, як показано.

4. Виберіть параметр Програма в розділі Який тип правила ви хочете створити? меню та натисніть Далі >, як показано.

5. Потім натисніть кнопку Огляд…, що відповідає шляху до програми: як показано.

6. Перейдіть до C:Program Files (x86)World of Warcraft шлях і двічі клацніть файл налаштування WOW. Потім натисніть кнопку Відкрити.

7. Клацніть «Далі» > у вікні майстра створення нових правил для входу.

8. Тепер позначте опцію «Дозволити підключення» та натисніть «Далі» >, як показано.

9. Обов’язково поставте прапорці в наступних прапорцях і натисніть «Далі» >, як показано.

10. Нарешті, додайте назву, наприклад WOW, до нового правила та натисніть Готово.

Спосіб 14. Перевстановіть World of Warcraft

Неправильно налаштовані файли в World of Warcraft призведуть до помилки WOW № 134. Отже, у цьому випадку у вас немає іншого виходу, окрім як перевстановити гру наступним чином:

1. Натисніть клавішу Windows і введіть Програми та функції. Потім натисніть Відкрити.

2. Знайдіть у списку World of Warcraft і натисніть на нього. Потім виберіть опцію Видалити.

3. Якщо з’явиться запит, знову натисніть Видалити.

4. Після повного видалення гри з комп’ютера натисніть і утримуйте клавіші Windows + E разом, щоб відкрити Провідник файлів.

5. Тепер перейдіть до наступних шляхів один за одним і видаліть усі папки, пов’язані з WOW.

 • C: WindowsTemp
 • C: Program Filesgametitle
 • C:Program Files (x86)назва гри
 • C:Program FilesCommon FilesBlizzard Entertainment
 • C:UsersPublicGamesgametitle
 • C:UsersPublicPublic DocumentsBlizzard Entertainmentgametitle

6. Двічі клацніть «Кошик» на робочому столі та назавжди видаліть усі файли/папки звідси.

7. Потім відвідайте офіційний веб-сайт Blizzard, щоб завантажити World of Warcraft для ПК з Windows.

8. Перейдіть до розділу Мої завантаження в Провіднику файлів і двічі клацніть файл налаштування, щоб запустити програму.

9. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, щоб встановити гру на комп’ютер з Windows 10 і продовжити гру!

***

Сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли виправити помилку WOW № 134 Fatal Condition у своєму пристрої. Повідомте нам, який метод спрацював вам найкраще. Залишайте запити чи пропозиції в розділі коментарів нижче.