Як виправити помилку VLC Libvlc.dll відсутня в Windows 10

Програвач VLC існує вже дуже-довгий час. Це надзвичайно стабільний додаток, який продовжує додавати функції, збігається та перевершує багато платних і всіх стандартних медіа-програвачів, які ви знайдете майже для кожної настільної або мобільної ОС.

Коротше кажучи, це додаток, з яким важко конкурувати. На додачу до всього, він також підтримує широкий спектр форматів файлів і має підтримку розширень і скінів.

Не вдається завантажити бібліотеку Libvlc

Не вдається завантажити бібліотеку Libvlc.dll

Програвач VLC рідко стикається з завданням, але програма не захищена від інфекцій, шкідливих програм або загального пошкодження файлів. Якщо ваша система нещодавно вийшла з ладу, ви відновили систему, встановили оновлення ОС або внесли будь-які інші значні зміни в ОС, це може вплинути на програвач VLC.

  Як підключити будь-який консольний ігровий контролер до ПК з Windows або Mac

Якщо ви бачите помилку VLC. Libvlc.dll відсутня помилка в Windows 10, програма в основному пошкоджена. Пошкодження може бути частковим, тобто ви можете використовувати програвач VLC для відтворення файлів, але ви не можете використовувати його для запису чогось із DVD, або він може бути повним, тобто ви не можете запустити VLC плеєр взагалі.

Виправити помилку VLC Libvlc.dll відсутня в Windows 10

Ось як можна вирішити проблему.

Видаліть та перевстановіть програвач VLC

Файл Libvlc.dll не є реєстраційною DLL, а це означає, що реєструвати його через командний рядок не можна. Ви можете завантажити файл DLL із сторонніх джерел, але не можна сказати, чи є файл безпечним чи ні. Найбезпечніше вручну видалити VLC та встановити його знову.

  Як встановити буквено-цифровий PIN-код у Windows 10

Відкрийте панель керування.
Перейдіть до Програми>Видалити програму.
Виберіть програвач VLC зі списку програм.
Натисніть кнопку Видалити вгорі.
Програвач VLC буде видалено.
Перезапустіть систему для повної міри.
Завантажте програвач VLC з офіційний веб-сайт.
Запустіть інсталятор і встановіть програвач VLC.
Відкрийте VLC player, і помилка буде усунена.

Висновок

VLC player – це стабільна програма, але погано розроблені плагіни або проблеми з ОС можуть призвести до збою. Якщо у вас виникли проблеми з інсталяцією Windows 10 загалом, помилка VLC, ймовірно, є ще однією жертвою цих проблем.

Перевстановлення програвача VLC виправить помилку, але якщо ви не з’ясуєте, що її викликало, та/або не вирішите проблему з Windows 10, помилка може знову з’явитися.

  Надсилайте iMessages із Windows, Android та інших

Ви можете перевстановлювати програму щоразу, але це буде втомливо, і проблема не вирішиться сама собою, якщо ви її не виправите.