Як виправити помилку TikTok «Ви занадто часто відвідуєте» – Пропоновані рішення

Categories:

TikTok – одна з найбільших і найпопулярніших платформ соціальних мереж на сьогодні. Мільйони людей у ​​всьому світі щодня створюють веселий і захоплюючий контент, а деякі навіть заробляють на життя TikTok.

Тому отримувати повідомлення «Ви занадто часто відвідуєте наш сервіс» від TikTok може бути неприємно або навіть шокуюче. Помилка з’явиться під час процесу входу та завадить користувачам увійти в свої облікові записи.

По суті, TikTok блокує доступ до певної IP-адреси, тому не має значення, чи спробуєте ви увійти за допомогою іншого облікового запису. Щоб допомогти, ми пояснимо, чому це відбувається і як це виправити.

Що означає помилка «Занадто часте відвідування» в TikTok

Хоча різні дії можуть викликати у TikTok це повідомлення на екрані, причина, чому це відбувається – запобігання спаму – завжди однакова.

Спеціальна активність може запустити протоколи захисту від спаму в програмі та не дозволить користувачам увійти в свої облікові записи. Це спосіб TikTok зменшити кількість спам-рахунків, коментарів і лайків.

Єдина проблема полягає в тому, що TikTok не завжди правильний у цьому питанні, і деякі користувачі вважають, що неможливість увійти в систему є несправедливою. Однак, перш ніж ми зможемо розглянути способи вирішення цієї проблеми і навіть запобігти її виникненню, давайте спочатку подивимося, що викликає цю помилку.

Ви входите занадто швидко

Скажімо, ви повинні були ввійти та вийти зі свого облікового запису TikTok 20 разів поспіль. Це, ймовірно, призведе до отримання на екрані повідомлення «Ви занадто часто відвідуєте наш сервіс».

  Як користуватися TikTok: Посібник для початківців

Система захисту від спаму TikTok зареєструє це як незвичайну активність і позначить це. Як тільки ви побачите цю помилку на сторінці входу, ви не зможете отримати доступ до свого облікового запису.

Крім того, перед спробою входу вам було б дозволено переглядати випадкові відео TikTok, але тепер ви також не маєте доступу до цієї функції.

Ви створили забагато облікових записів

Ще одна небажана діяльність, за словами TikTok, — створення занадто великої кількості облікових записів на одному пристрої. По суті, доступ до більш ніж одного облікового запису на день, ймовірно, призведе до заборони входу.

Ви навіть можете відразу побачити це повідомлення, якщо створюєте обліковий запис за загальнодоступною IP-адресою. Наявність забагато облікових записів або створення облікових записів у небезпечних мережах, ймовірно, спонукає TikTok заблокувати IP-адресу.

Ви використовуєте емулятор

Якщо ви використовуєте емулятор Android для ПК (наприклад, BlueStacks) для входу в TikTok, це не піде добре. Ці типи емуляторів безпечні у використанні та зручні, коли справа доходить до ігор, але TikTok зареєструє його як програму стороннього розробника і прийме вас за бота. Тому, на жаль, спроба ввійти в TikTok за допомогою емулятора може на деякий час опинитися в гарячій воді на платформі.

Рекомендовані рішення для виправлення помилки «Занадто часте відвідування».

Коли TikTok представляє вам це жахливе повідомлення, може здатися, що це кінець світу. Ви не можете увійти на сайт, і ви постійно опинитеся на тому самому екрані входу з небажаним повідомленням червоним шрифтом, щоб нагадувати вам про його важливість. Однак є кілька обхідних рішень, які ви можете спробувати.

Використовуйте інший пристрій

Це може здатися очевидним першим рішенням, яке потрібно спробувати, але це лише тому, що це так. Якщо у вас є другий телефон або ви можете позичити інший телефон, використовуйте його для входу у свій обліковий запис TikTok.

  Як заблокувати когось у TikTok

Це не постійне рішення, але воно може спрацювати, якщо ви поспішаєте отримати доступ до свого TikTok і час має важливе значення.

Переключіть мережі

Ще один дуже простий спосіб обійти блок TikTok — переключитися з Wi-Fi на мобільний Інтернет або навпаки. Пам’ятайте, TikTok заблокував вашу IP-адресу, і вам потрібно використовувати іншу, щоб отримати доступ до свого облікового запису.

Цей підхід працює, оскільки IP-адреса, призначена вашому пристрою через з’єднання Wi-Fi, відрізняється від IP-адреси, яка забезпечує підключення до стільникового зв’язку.

Отже, якщо ви зіткнулися з помилкою під час підключення до Wi-Fi, обов’язково вимкніть її. Більшість пристроїв мають призначений перемикач увімкнення/вимкнення Wi-Fi на головному екрані.

Те ж саме стосується, якщо ви не можете увійти в TikTok за допомогою мобільного підключення для передавання даних. Обов’язково знайдіть надійне джерело Wi-Fi і повторіть спробу.

Використовуйте службу VPN

Один з найефективніших способів замаскувати свою IP-адресу – це використовувати віртуальну приватну мережу (VPN). Це може бути подвійно корисним для деяких користувачів, особливо якщо вони подорожують до країн, де TikTok заборонено або піддається цензурі.

Однак безкоштовна послуга VPN, ймовірно, не підійде, і вам буде краще підписатися на надійний VPN. Після цього обов’язково завантажте програму VPN на свій телефон і отримайте доступ до TikTok з абсолютно іншого IP.

Перезавантажте маршрутизатор

Якщо ви не хочете платити за VPN, не маєте доступу до іншого пристрою або наполягаєте на використанні TikTok через з’єднання Wi-Fi, ви можете спробувати інше рішення.

Якщо ваш Інтернет-провайдер (ISP) пропонує динамічну IP-адресу, перезавантаження маршрутизатора дасть вам новий IP-адрес. Деякі провайдери надають статичні IP-адреси, тобто вони завжди однакові, але інші дозволяють змінювати.

Найнадійніший спосіб дізнатися, який тип IP-адреси має ваш постачальник послуг Інтернету, — це зв’язатися з ним і запитати. У вас навіть може бути можливість запитати динамічний IP для домашнього Інтернету.

  Як повідомити про відео, облікові записи та коментарі в TikTok

Отже, якщо у вас динамічна IP-адреса, переконайтеся, що ви правильно перезавантажили маршрутизатор і модем, перш ніж знову увійти в TikTok. Ось як це зробити:

  • Від’єднайте роутер і модем.
  • Зачекайте приблизно 30-60 секунд.
  • Підключіть модем.
  • Зачекайте ще хоча б хвилину.
  • Підключіть маршрутизатор зараз.
  • Зачекайте 60-120 секунд.

Тепер спробуйте увійти в TikTok, і, сподіваємося, проблема буде вирішена.

Надішліть звернення до TikTok

Якщо ви вважаєте, що TikTok зробив помилку, стверджуючи, що ви заходили занадто часто, ви можете щось зробити з цим. Ось як:

  • На екрані входу торкніться кнопки зі знаком питання у верхньому правому куті.
  • У списку опцій виберіть «Інше» внизу.
  • Ви побачите повідомлення “У вас все ще є проблема?” повідомлення. Напишіть у своїй проблемі та додайте будь-які скріншоти, які у вас є.

TikTok розгляне вашу апеляцію та вирішить, чи була ваша IP-адреса заблокована несправедливо.

Або Ви можете зачекати

У вас також є можливість нічого не робити. Якщо TikTok виявить дії, подібні до спаму на вашій стороні, ви можете зробити перерву на сайті і почекати, щоб побачити, чи вони відновлять доступ.

Немає встановлених графіків, як довго ви втратите доступ до свого облікового запису TikTok зі свого пристрою, але це може бути від одного дня до двох тижнів.

Використання TikTok як професіонал

У TikTok було чимало суперечок, і вони суворіші щодо поведінки користувачів, ніж деякі інші платформи соціальних мереж. Система боротьби зі спамом вважатиме певні дії проблематичними, навіть якщо це може бути не вашим наміром.

Занадто багато облікових записів на одному пристрої та частий вхід і вихід привернуть негативну увагу TikTok. Крім того, платформа не сприймає використання емуляторів, тому уникайте цього.

Користувачі, які отримали повідомлення про помилку «Ви занадто часто відвідуєте наш сервіс», можуть перезавантажити свої маршрутизатори, перемикати мережі, використовувати різні пристрої та навіть отримати надійний VPN. Варіантів багато – все залежить від того, що підходить саме вам.

Ви коли-небудь бачили цю помилку на сторінці входу в TikTok? Дайте нам знати в розділі коментарів нижче.