Як виправити помилку SIM не надано MM#2

Categories:

Неможливість здійснювати дзвінки, надсилати повідомлення чи користуватися Інтернетом на своєму телефоні засмучує – зрештою, вся сенс мати мобільний телефон. Однією з найпоширеніших причин є проблеми з SIM-картою. Зокрема, ви можете отримати повідомлення про помилку «SIM не підготовлено». У цьому посібнику нададуть прості рішення щодо вирішення цієї помилки, щоб телефон швидко запрацював.

SIM не надано MM#2 Значення

Кожна SIM-карта містить конкретні дані, необхідні для ідентифікації вашого облікового запису мобільного телефону. Іншими словами, ці дані допомагають операторам мобільного зв’язку відрізнити ваш мобільний телефон від інших і дають змогу телефонувати, надсилати повідомлення або користуватися Інтернетом.

Щоб зрозуміти, що означає помилка «SIM не надано MM#2», ми повинні спочатку визначити термін «надання». Це стосується дії постачання або надання чогось, наприклад інформації чи послуг. Повідомлення «SIM не передбачено MM#2» означає, що ваша SIM-карта більше не надає інформацію вашому оператору мобільного зв’язку.

Виправити SIM-карту не надано MM#2 за допомогою AT&T

Повідомлення «SIM не підготовлено MM#2» може з’явитися з різних причин. Проблема в тому, що в ньому явно не вказано корінь проблеми, тому вам, можливо, доведеться спробувати різні рішення для усунення несправностей.

Перезавантажте телефон

Спочатку перезавантажте наш телефон і подивіться, чи не зникає помилка. Хоча це рішення може здатися занадто простим, воно часто допомагає вирішити проблему, оскільки перезапуск змушує SIM-карту отримати параметри мережі. Якщо перезавантаження телефону не допомагає, перейдіть до наступного кроку.

Перевірте розташування SIM-карти

Перевірте, чи SIM-картка вставлена ​​правильно. Гніздо для SIM-карти зазвичай знаходиться за спеціальною вилкою збоку телефону. Він може бути розташований за задньою кришкою в старих телефонах, під акумулятором. Іноді причиною є поганий дизайн гнізда SIM-картки, SIM-карта, вставлена ​​догори дном, або бруд на картці. Протріть SIM-карту, вставте її золотистою стороною донизу та перевірте, чи залишилося повідомлення.

  Як увімкнути новий дизайн Gmail

Перевірте картку на предмет пошкоджень

Перевіряючи розміщення вашої картки, зверніть увагу на її стан. Якщо ви помітили будь-які фізичні пошкодження на SIM-карти, швидше за все, ваш телефон не зможе прочитати інформацію, оскільки карта зламана. Її не обов’язково ламати навпіл – навіть подряпини можуть вплинути на роботу карти. Якщо SIM-карта пошкоджена, єдиним рішенням є заміна її в AT&T.

Перевірте, чи карта активована

Іноді, коли ви отримуєте нову SIM-карту, а оператор ще не активував її, виникає помилка «SIM не підготовлено MM#2». Якщо ви щойно отримали нову SIM-карту, ви можете зв’язатися з AT&T і запитати, чи вона активована. Крім того, ви можете активувати його самостійно:

 • Відкрийте AT&T мибсайт і натисніть «Лише SIM-карта».
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані на веб-сайті AT&T, щоб активувати вашу SIM-карту.
 • Зауважте, що після активації вашої картки вам, можливо, доведеться почекати деякий час. Вашому оператору може знадобитися принаймні 24 години після отримання вашого запиту на активацію, щоб карта запрацювала. Тому зачекайте добу і подивіться, чи вдалася активація.

  Перевірте SIM на іншому пристрої

  Іноді проблема полягає в телефоні, а не в SIM-карті – наприклад, контакти гнізда SIM можуть бути пошкоджені. Єдиний спосіб дізнатися, чи несправний ваш телефон, — це вставити SIM-карту в інший пристрій. Якщо він працює належним чином, віднесіть телефон у ремонт. Якщо це все одно не працює, зверніться до AT&T для отримання додаткової допомоги.

  Виправити SIM-карту не надано MM#2 за допомогою Republic Wireless

  Помилка «SIM не надано» може виникнути з будь-яким оператором, включаючи Republic Wireless. Якщо у вас виникла проблема, ось кілька способів усунення несправностей, які ви можете спробувати.

  Перезавантажте свій пристрій

  Хоча багато людей не сприймають це рішення серйозно, перезавантаження пристрою часто допомагає вирішити проблему, оскільки змушує SIM-карту отримувати параметри мережі.

  Перевірте SIM-карту на наявність пошкоджень

  Якщо перезавантаження пристрою не допомогло, перевірте SIM-карту на наявність фізичних пошкоджень, таких як подряпини та вм’ятини. Навіть, здавалося б, незначні пошкодження можуть заважати роботі SIM-карти. Якщо ви виявите будь-які пошкодження, єдиним рішенням є заміна SIM-картки у місцевому відділенні Republic Wireless.

    Як оновлювати моди «Sims 4».

  Перевірте розташування SIM-карти

  Іноді SIM-карта в ідеальному стані, але не працює, оскільки вставлена ​​неправильно. Причиною, як правило, є неправильне розташування карти (наприклад, перевернута), або поганий дизайн слотів. Вийміть SIM-карту, переконайтеся, що вона правильно розташована золотистою стороною вниз, і перезавантажте пристрій.

  Перевірте SIM на іншому пристрої

  Якщо ваша SIM-карта не пошкоджена та вставлена ​​правильно, швидше за все, проблема в пристрої. Єдиний спосіб перевірити це – вставити SIM-карту в інший телефон. Якщо проблема не зникне, замініть SIM-карту на свого оператора. І якщо це спрацює, віднесіть телефон до сервісної служби для діагностики проблеми.

  Активуйте SIM-карту

  Якщо ви купили нову SIM-карту і отримуєте повідомлення про помилку «SIM не підготовлено», можливо, карта ще не активована. Ви можете звернутися за допомогою до Republic Wireless або зробити це самостійно на веб-сайті оператора. Виконайте наведені нижче інструкції, якщо у вас є існуючий план Republic Legacy і ви перейшли на план 5.0:

 • Відкрийте активацію SIM-карти Republic Legacy сторінку та увійдіть у свій обліковий запис.
 • Натисніть «Почати».
 • Вставте нову SIM-карту в телефон. Переконайтеся, що телефон вимкнено.
 • Виберіть ICC ID своєї SIM-карти на сторінці онлайн-активації. Ви можете знайти номер на звороті пластикової картки, яка постачається разом із SIM-картою.
 • Увімкніть телефон.
 • Натисніть «Продовжити» на сторінці активації.
 • Натисніть «Надіслати активацію» на сторінці активації.
 • Зачекайте, поки оператор отримає ваш запит на активацію. Для завершення активації Republic Wireless може знадобитися до 24 годин.
 • Зверніться по допомогу до Republic Wireless

  Якщо жодне із вищезгаданих рішень для усунення несправностей не допомогло вашій картці запрацювати, зверніться безпосередньо до Republic Wireless для отримання додаткової допомоги.

  Виправте SIM-карту без надання MM#2 за допомогою прямого розмови

  У клієнтів Straight Talk також можуть виникнути проблеми з наданням SIM-карти. Спробуйте ці прості рішення для усунення несправностей, перш ніж відправитися до місцевого відділення Straight Talk.

  Перезавантажте свій пристрій

  Перезавантаження пристрою може здатися надто простим рішенням, але воно часто допомагає. Перезапуск змушує вашу SIM-карту отримати параметри мережі та підключитися до оператора.

  Перевірте SIM-карту на наявність пошкоджень

  Якщо перезавантаження телефону не допомогло, знайдіть свою SIM-карту та перевірте її стан. Слот для SIM-картки розташований за штекером збоку в більшості сучасних телефонів або під акумулятором на старих пристроях. Якщо ви помітили подряпини, вм’ятини та інші ознаки пошкодження на чіпі, швидше за все, ваша SIM-карта потребує заміни. Навіть, здавалося б, незначне пошкодження може викликати помилку «SIM не підготовлено».

    Як згадати когось у групах iMessage на iPhone та iPad

  Перевірте розташування SIM-карти

  Якщо ваша SIM-карта в ідеальному стані, але проблема не зникає, перевірте, чи карта вставлена ​​правильно. Хоча більшість людей знає, як вставити SIM-карту, неправильне розміщення не завжди є виною власника телефону. Іноді проблема полягає в погано оформленому слоті. Переконайтеся, що карта вставлена ​​правильно, і перезавантажте пристрій.

  Перевірте SIM на іншому пристрої

  Ви перевірили положення та стан SIM-картки, але вона все ще не працює? Завжди є ймовірність, що проблема у вашому телефоні, особливо якщо це старіший пристрій. Наприклад, контакти SIM-карти можуть бути пошкоджені. Якщо можливо, вставте SIM-карту в інший пристрій і перевірте, чи вона працює. Якщо це так, віднесіть телефон до місцевого сервісного центру для перевірки.

  Зверніться до Straight Talk для активації SIM-карти

  Якщо ви придбали новий телефон або нову SIM-карту, вашу картку може знадобитися активувати. Деякі оператори дозволяють клієнтам надсилати запити на активацію онлайн, але Straight Talk приймає запити лише по телефону. Тому вам потрібно буде зателефонувати в Straight Talk з іншого пристрою або відвідати місцеве відділення. Вони також можуть допомогти, якщо ви використовуєте стару SIM-карту, але жоден із вищезгаданих рішень для усунення несправностей не допоміг.

  Залишайся на зв’язку

  Сподіваємося, ми допомогли вам вирішити проблему з SIM-картою. Іноді найпростіше рішення для усунення несправностей миттєво усуває помилку; в інших випадках проблема складніша, ніж неправильне розміщення Sim і потребує професійної допомоги. Якщо помилка не зникає, не соромтеся звернутися за допомогою до свого оператора.

  Яка причина вашої помилки «SIM не надано»? Вам вдалося це виправити самостійно? Поділіться своїм досвідом у розділі коментарів нижче.