Як виправити помилку «League Of Legends Not Opening». [2023]

Categories:

Я щойно допоміг собі вирішити цю помилку League of Legends і поділюся з вами всіма дрібними деталями.

League of Legends отримала схвальні відгуки від своїх шанувальників, які описують її як не що інше, як «залежність».

Це одна з небагатьох ігор, у які люди грають рік за роком. І це безкоштовно без будь-якого секретного алгоритму плати за виграш, який турбує більшість таких ігор.

Тому я розумію, як це дратує, коли ви намагаєтесь побачити, що він не відкривається. Особисто я витратив цілий день, намагаючись пройти повз екран входу, і кожного разу він давав мені такого ляпаса:

Це був мій перший день із League of Legends, і це було бісно засмучено. Але моя воля перемогла (але не без допомоги колеги).

Тож приєднуйтесь до мене, коли я розповім вам, що спрацювало, а що ні. Будь ласка, зверніть увагу, що ваша проблема може бути іншою, і ви повинні спробувати кожне виправлення, перелічене тут.

Зменшити роздільну здатність екрана

Багато користувачів у субредіті Ліги повідомляють, що зниження роздільної здатності екрана нижче 1600 пікселів спрацювало для них.

Джерело: Reddit

Змінювати роздільну здатність дисплея кожного разу, коли ви граєте в League of Legends, може бути неприємно, але це легко виправити. Тим не менш, ви можете перейти до лінії, щоб перевірити, чи ще щось працює для вас.

  Виправте помилку Roku з кодом 018

Використовуйте каталог встановлення

Цей крок головним чином усуває проблеми з несправним клієнтом Riot.

Ви повинні почати із закриття всіх завдань, пов’язаних із Riot і League.

Для цього ви можете відкрити диспетчер завдань, ввівши taskmgr у Windows Run (⊞+R). Після цього перейдіть до подробиць, прокрутіть униз і знайдіть процеси Ліги. Тут виберіть LeagueClient.exe, клацніть правою кнопкою миші та виберіть Завершити дерево процесів, щоб закрити всі одночасно.

Так само прокрутіть униз, щоб знайти пов’язані з Riot завдання та кінцеве дерево процесів, пов’язане з RiotClientServices.exe.

Згодом відкрийте папку встановлення Ліги (C:Riot GamesLeague of Legends) і знайдіть LeagueClient.exe для запуску від імені адміністратора.

Це має вирішити більшість проблем на рівні поверхні. І якщо це працює, то ви можете створити ярлик на робочому столі для LeagueClient.exe. Просто клацніть правою кнопкою миші LeagueClient.exe, наведіть курсор на Надіслати та натисніть Робочий стіл (створити ярлик).

Змініть свою IP-адресу

Після спроби всіх методів, перелічених тут, ось що спрацювало для мене… отримання нової IP-адреси.

Потенційною причиною може бути те, що у наших провайдерів багато користувачів мають однакові IP-адреси. Отже, певний може мати багато користувачів, які грають у Лігу, і тому він повернувся з помилкою входу.

  Що робити, якщо мій Mac постійно перезавантажується? 10 порад, як вирішити проблему

Я підключився до VPN, як-от Proton VPN (яка також має безкоштовний рівень), і це спрацювало. Я повторив те ж саме, щоб підтвердити, і кожного разу він видавав ту саму помилку без VPN і успішно ввійшов за допомогою VPN.

Тому спробуйте скористатися одним із них і перевірте, чи проблема не зникає. Окрім Proton, ви також можете спробувати ExpressVPN, NordVPN, Surfshark тощо.

Вимкніть брандмауери

Це взагалі жахлива порада; однак це спрацювало для деяких користувачів, особливо передплатників Bitdefender.

Отже, ця конкретна антивірусна програма має розширений захист від загроз, який, очевидно, обмежував деяким користувачам грати в Лігу.

Тим не менш, це може статися з будь-якою антивірусною програмою, тому найкраще взагалі вимкнути розширені брандмауери або антивірус, щоб побачити статус проблеми.

Оновлення (або відкат) ОС

Таке рішення надають самі розробники Ліги.

Простіше кажучи, оновіть операційну систему до останньої версії або поверніться до попередньої версії, якщо ця помилка все ще не зникає.

Крім того, це актуально як для Windows, так і для Mac. Крім того, здається, що League не найкраще підходить для Windows 11:

Це також надає служба підтримки Ліги. Хоча це може бути тимчасовим, спробуйте відтворити це на попередній версії відповідних операційних систем.

  Як перемістити нотатки з iPhone в iCloud

Видалити/перевстановити

Зазвичай це виправляє багато помилок, якщо все зроблено правильно. Ідея полягає в тому, щоб виконати чисте видалення, яке можна виконати за допомогою сторонніх інструментів, таких як Revo Uninstaller (який має безкоштовну версію).

Важливо: запустіть розширене сканування в Revo Uninstaller після видалення, щоб видалити будь-які залишки. Процес дуже простий, і опція сканування з’явиться після завершення видалення.

І пам’ятайте, що немає можливості видалити клієнт Riot, оскільки (наразі) це портативна програма. Тож ви видалили б саму гру. Після цього перейдіть до каталогу встановлення Riot (зазвичай C:Riot Games) і видаліть папку Riot Games.

Будь ласка, пам’ятайте, що це також видалить усі інші ігри Riot, які ви могли встановити через цей клієнт.

Нарешті встановіть його ще раз і перевірте, чи позбулися ви цього страждання.

Загорніть!

Гадаю, вам не варто зараз читати. Але якщо ви все ще тут і ще не граєте, це не дуже гарна новина.

І все ж у мене є для вас ще одне виправлення. Один користувач Redditor повідомив, що звернувся до служби підтримки Riot і отримав модифікований клієнт Riot, який назавжди виправив проблему.

PS: ми склали цей список інших ігор MOBA для Android та iOS, якщо ми не можемо змусити Лігу працювати на вас.