techukraine.net techukraine.net Як виправити помилку GPS-сигнал не знайдено в Pokémon GO

Як виправити помилку GPS-сигнал не знайдено в Pokémon GO

| | 0 Comments| 4:49 PM
Categories:

Pokémon GO дозволяє вам бачити покемонів і тренажерні зали навколо вас у режимі реального часу, щоб ви могли перемогти або зловити їх, щоб завершити свій Pokédex. Але робота програми повністю покладається на ваше місцезнаходження GPS. Якщо у вашому додатку Pokémon GO відображається повідомлення про помилку GPS-сигнал не знайдено (11), ваша гра стане абсолютно непридатною для гри.

Але не поспішайте купувати новий телефон, щоб продовжити свою пригоду з покемонами! Сам ваш мобільний пристрій, ймовірно, не викликає цю помилку. Якщо ваш додаток Pokémon GO показує помилку GPS-сигнал не знайдено (11), ось як ви можете це виправити.

Чому Pokémon GO не може знайти моє місцезнаходження?

Pokémon GO є одним із найпопулярніших додатків-супутників Pokémon. Як і будь-яке інше, це може засмучувати, коли воно не працює належним чином. На щастя, є кілька хитрощів, якими можна скористатися, щоб знову запустити програму.

Є кілька причин, чому телефон може не визначити ваше місцезнаходження. Ось найпоширеніші причини:

  • Ваші служби локації можуть бути вимкнені.
  • Програма може не мати дозволу на використання ваших служб визначення місцезнаходження.
  • Можливо, ви не підключені до Інтернету.
  • Можливо, ви знаходитесь у місці, яке важко відстежити.
  • Можливо, вам доведеться перезавантажити налаштування місцезнаходження.
  Як виправити помилку 0x3a98 у WlanReport

Існує ймовірність того, що GPS у вашому мобільному пристрої може бути несправним, але в дев’яти випадках із 10 проблема полягатиме в налаштуваннях вашого мобільного пристрою.

Як виправити помилку GPS-сигнал Pokémon GO не знайдено?

Якщо ви вже безрезультатно застосовували золоте правило усунення несправностей, яке, звичайно, полягає в тому, щоб вимкнути та знову ввімкнути пристрій, і ви впевнені, що ваш пристрій підключено до Інтернету, ви можете спробувати будь-який із наведених нижче способів. методи вирішення ваших проблем із GPS.

Переконайтеся, що ваші служби локації ввімкнено

Одна з перших речей, яку ви повинні перевірити, намагаючись виправити помилку GPS-сигнал не знайдено (11), це чи ввімкнено ваші служби визначення місцезнаходження. Ваш пристрій може мати GPS, але ваша конфіденційність все одно важлива для вашого оператора мобільного зв’язку.

Ваші служби визначення місцезнаходження можна будь-коли ввімкнути або вимкнути. Якщо ці налаштування не ввімкнено, ваш додаток Pokémon GO не зможе відстежувати ваше місцезнаходження, щоб дізнатися, який покемон може ховатися у високій траві навколо вас.

Щоб перевірити, чи увімкнено служби локації, перейдіть у налаштування свого пристрою. Шукайте «Конфіденційність і безпека» на iOS або «Місцезнаходження» на Android. Переконайтеся, що ваші служби локації ввімкнено, закрийте й оновіть програму.

  Як скопіювати знімки екрана Nintendo Switch на Mac через USB

Переконайтеся, що у Pokémon GO є дозвіл на використання вашого місцезнаходження

Додаткам потрібен явний дозвіл, щоб мати можливість відстежувати ваше місцезнаходження. Якщо ці дозволи не надано, програма не використовуватиме ці служби. Щоб переконатися, що ви дозволили програмі відстежувати ваше місцезнаходження, знову перейдіть до налаштувань пристрою. Прокрутіть униз до списку встановлених програм і знайдіть Pokémon GO.

Відкривши налаштування програми Pokémon GO, натисніть «Місцезнаходження». Тут ви можете вибрати, який рівень доступу ви хочете, щоб ваш додаток мав. Дозволити програмі відстежувати ваше місцезнаходження під час використання програми – найкращий варіант. Дозволяти Pokémon GO постійно перевіряти ваше місцезнаходження, навіть коли ви не користуєтеся додатком, непотрібно, і це може розрядити акумулятор вашого пристрою.

Також рекомендується ввімкнути функцію «Точне місцезнаходження», щоб Pokémon GO отримував якомога точніші результати під час використання програми. Закрийте та знову відкрийте програму, щоб переконатися, що налаштування оновлено.

Перейдіть у чітке розташування

Деякі місця важче відстежити за допомогою GPS, особливо якщо вони віддалені. Можливо, ви перебуваєте всередині будівлі або вкриті деревами, а може бути, і те й інше. Перебування під прикриттям може бути достатнім, щоб порушити слабкий сигнал GPS, а вийти на мить на вулицю може допомогти вашому GPS знову визначити ваше місцезнаходження.

Перезавантажте налаштування свого місцезнаходження

Якщо ваші дозволи ввімкнено, а програма Pokémon GO все ще не виявляє ваш GPS, спробуйте на кілька секунд перевести телефон у режим польоту, а потім знову вимкніть його. Іноді, якщо у вашому телефоні виникають проблеми з GPS, цього може бути достатньо, щоб перезавантажити його та повернутися до роботи. Це можна зробити в налаштуваннях телефону або потягнувши панель інструментів на iPhone і вибравши піктограму літака.

  11 найкращих безкоштовних шаблонів Excel для персональних фінансів для бюджетування

Тепер ви можете продовжувати ловити покемонів, щоб поповнити свій Pokédex. Якщо ваш Pokédex потребує трохи посилення, спробуйте перенести своїх Pokémon з Pokémon GO в Pokémon HOME, щоб також поповнити свою колекцію в інших іграх.

Продовжуйте свій пошук, щоб зловити їх усіх за допомогою цих порад щодо усунення несправностей Pokémon GO

Pokémon GO — неймовірно популярний додаток. Якщо ви спробували всі ці поради щодо усунення несправностей, а ваша програма все ще не може знайти ваше місцезнаходження, можливо, сервери перевантажені. Перевірте пізніше, щоб перевірити, чи проблема вирішилася сама собою.

Але все, що вам потрібно зробити, щоб Pokémon GO міг визначити ваше місцезнаходження, — це переконатися, що ваш телефон і програма мають доступ до GPS вашого мобільного телефону. Наступного разу, коли ви побачите повідомлення GPS-сигнал не знайдено (11), цей посібник має якомога швидше повернути вас до полювання на покемонів.