Як виправити помилку ERR Connection Closed у Chrome за 2 хвилини?

Categories:

Важко заперечувати, що більшість людей користується Google Chrome, і всі ми його дуже любимо.

Він наповнений чудовими функціями, має багато розширень, простий інтерфейс і багато іншого. Крім того, це продукт від Google, тож він неодмінно буде хорошим від компанії, якій так довіряють у всьому світі.

Однак, як кажуть, не все ідеально. У цьому випадку браузер Chrome має свої недоліки, включаючи дратівливу помилку ERR Connection Closed Error.

На щастя, у нас є вирішення цієї проблеми, і ви зможете зробити це всього за кілька хвилин.

Що таке помилка ERR Connection Closed?

Я впевнений, що більшість із нас стикалися з цим повідомленням про помилку під час перегляду Інтернету за допомогою браузера Chrome. Це виглядає приблизно так:

По суті, коли ви вводите URL-адресу або переходите за посиланням, браузер намагається встановити з’єднання з цим сервером. Щойно браузер встановить з’єднання, він запитає певні файли, необхідні для відтворення сторінки. Файли можуть містити зображення, код та інші елементи.

Тепер повідомлення про помилку ERR Connection Closed повідомляє, що він намагався підключитися до сервера, але не зміг цього зробити. Невдала спроба може бути викликана різними факторами. Детальніше про це нижче.

Поширені причини помилки ERR Connection Closed Error у Chrome

Як згадувалося вище, причин цього повідомлення про помилку може бути багато. Однак ось деякі з найпоширеніших причин:

  • Несправне підключення до Інтернету
  • Забитий кеш браузера
  • Ліміти сервера
  • Веб-сайт заблоковано вашим інтернет-провайдером
  • Помилки в URL
  8 найкращих MIB-браузерів для керування пристроями SNMP у 2022 році

Читайте також: Поширені помилки Chrome і як їх виправити в Windows

Існує багато різних способів вирішити цю проблему; на щастя, їх усіх легко зробити. Розглянемо їх поетапно.

Перевірте підключення до Інтернету

Перш за все, важливо перевірити, чи ваше підключення до Інтернету працює належним чином. У багатьох випадках Chrome видає цю помилку, коли не може знайти робоче підключення до Інтернету у вашій системі.

Якщо ви використовуєте пакет даних, спробуйте вимкнути його та знову ввімкнути. Якщо ви використовуєте Wi-Fi, переконайтеся, що ви підключені до нього та не надто далеко від нього. Спробуйте вимкнути його та знову ввімкнути.

Один із простих способів перевірити, чи ваше підключення до Інтернету активне, — відтворити пісню на YouTube, щоб перевірити, чи правильно вона завантажується.

Відключіть VPN або проксі

Оскільки повідомлення про помилку ERR Connection Closed з’являється здебільшого через проблеми з мережею, можливо, воно спрацьовує через те, що ви використовуєте VPN або проксі. Спробуйте відключити VPN і видалити всі проксі-сервери, щоб побачити, чи помилка зникне.

Існує багато служб VPN, але вам потрібно використовувати ту, яка є надійною та не створює подібних проблем у довгостроковій перспективі.

Читайте також: БЕЗКОШТОВНА та преміальна VPN для безпечного з’єднання та захисту конфіденційності

Перевірте налаштування антивірусного програмного забезпечення

Антивірус або брандмауер сумно відомий тим, що виконує дії від вашого імені без вашого відома. Хоча це робиться в ім’я захисту, іноді він може позначати або демонтувати речі, з якими не можна возитися.

У цьому випадку програмне забезпечення може блокувати веб-сайт, який ви хочете відвідати. Щоб визначити, чи це саме те, що відбувається, ви можете тимчасово вимкнути інструмент і перевірити, чи проблема не зникає.

  7 найкращих методів безпеки HTML для статичних уразливостей веб-сайту

Видалення даних про переглянуті

Очищення кешу та інших даних веб-перегляду з Chrome потенційно може вирішити цю проблему, оскільки зазвичай накопичений кеш або дані можуть негативно вплинути на наш досвід перегляду.

Особливо це трапляється, коли щось у кеші пошкоджується. Ви можете очистити дані веб-перегляду в Chrome, ввівши в адресному рядку наступне:

chrome://settings/privacy

Потім натисніть Очистити дані веб-перегляду.

З’явиться спливаюче вікно, у якому можна вибрати тривалість даних, які ви бажаєте очистити, і чи бажаєте ви очистити лише кешовані зображення та файли.

В ідеалі ви хочете вибрати це замість очищення таких речей, як історія веб-перегляду.

Оновіть Google Chrome

Щоразу, коли будь-яка програма чи програмне забезпечення застарівають, вони перестають підтримувати багато основних елементів. У результаті те, що ви робите зазвичай, стає важко зробити на застарілій версії.

Щоб вирішити цю проблему, ви повинні переконатися, що ваш браузер завжди оновлюється до останньої версії. Це також забезпечує кращу безпеку та конфіденційність.

Читайте також: Забезпечте свою безпеку в Інтернеті за допомогою цих розширень безпеки Chrome

Видаліть і повторно встановіть Google Chrome

Я рекомендую робити це в самому кінці, коли всі інші варіанти вам не підходять. Іноді видалення та повторне встановлення інструменту може творити чудеса, оскільки тепер ви починаєте з нуля.

Новий старт означає, що жоден із ваших попередніх непотрібних файлів не переноситься з браузером. Незважаючи на те, що це не найефективніше рішення, спроба, якщо всі інші методи не дали результату, не завадить.

Перезавантажте комп’ютер

Старий добрий спосіб виправити ситуацію, перезавантажити комп’ютер, еквівалентно удару по пульту, щоб він знову почав працювати. Як би нереально це не звучало, більшість часу це працює.

Коли ви перезавантажуєте комп’ютер, він розвантажується, щоб дати системі новий запуск, що також означає, що будь-яка помилка через тривале використання може зникнути.

  Як завершити та скасувати доступ до спільного файлу Google

Знову ж таки, не найкраще рішення, але спробувати не завадить.

Використовуйте VPN

Я знаю, що суперечу собі, але якщо використання VPN ніколи не було проблемою, то ви можете також спробувати скористатися ним, щоб перевірити, чи це виправить проблему.

Існує ймовірність того, що ваш інтернет-провайдер блокує певний сайт у вашому регіоні, тому за допомогою VPN; ви заходите на веб-сайт із зовсім іншого місця та іншої IP-адреси.

Це може просто допомогти вам.

Вимкніть розширення Google Chrome

Не знаю як ви, але нещодавно я зрозумів, що у моєму браузері Chrome багато розширень, і більшість із них мені справді не потрібні.

Деактивація непотрібних розширень не лише заощаджує місце, але й може виправити повідомлення про помилку, оскільки розширення можуть конфліктувати з сервером, до якого ви намагаєтеся підключитися.

Щоб піти далі, ви можете спробувати тимчасово дезактивувати всі свої розширення та перевірити, чи це вирішить проблему.

Заключні слова

Помилка ERR Connection Closed може дратувати, особливо якщо вона не зникає через деякий час. Використовуючи наведені вище методи, існує висока ймовірність того, що ви вирішите проблему і вам не доведеться шукати далі.

Далі дізнайтеся, як зменшити використання пам’яті Google Chrome за допомогою цих корисних розширень.