Як виправити помилку DirectTV 771, 40

Вартість підписки на кабельну послугу та якість її обслуговування є чудовою причиною відмовитися від сервісу або сервісу потокового медіа, як-от Hulu, HBO Max і Netflix.

Кабельні послуги можуть коштувати більше, ніж кілька потокових служб разом узятих, але багато людей все ще користуються ними, часто тому, що потокові послуги обмежують вміст географічно.

Помилка DirectTV 771, 40

DirectTV

DirecTV — це кабельна послуга AT&T, і вона недешева. Він працює зі звичайною кабельною коробкою або приймачем і коштує від 65 до 85 доларів. Кількість каналів, які ви отримуєте, різниться, і дорожча підписка також дасть вам HBO Max.

Виправити помилку DirectTV 771, 40

Кабельні послуги так само схильні до помилок і проблем, як і потокові послуги. Кабельна служба по суті доставляє вміст через дротове з’єднання, і це з’єднання може зіткнутися з проблемами. Проблема може бути в службі або в апаратному забезпеченні, яке використовується для отримання сигналу.

Помилка DirecTV 771, 40 означає, що ваш приймач не може підключитися до вашої супутникової антени або має проблеми з підключенням до неї. Проблема може бути з приймачем, з адаптером SWiM або з самою супутниковою антеною.

Ось кілька речей, які ви можете спробувати виправити помилку DirecTV 771, 40.

1. Адаптер SWiM циклу живлення

Адаптер SWiM – це в основному те, що з’єднує супутник з приймачем. Це невід’ємна частина зв’язку.

Від’єднайте адаптер SWiM від джерела живлення.
Зачекайте 10-15 секунд.
Знову підключіть адаптер.

2. Перевірте наявність перешкод для сигналу

Супутник приймає сигнал, який передається на приймач і ваш телевізор. Якщо щось блокує його, ви отримаєте помилку DirecTV 771, 40.

Переконайтеся, що ваш супутник нічим не заблокований і що він не змінив напрямок. Будьте обережні, перевіряючи його, і якщо ви підозрюєте, що потрапити до супутника може бути небезпечно, зверніться за технічною підтримкою в AT&T.

3. Перевірте приймач

Переконайтеся, що на приймачі немає закріплених кабелів. Огляньте задню частину і (спочатку відключіть її від живлення) і переконайтеся, що все правильно вставлено та загвинчено.

4. Погані погодні умови

Екстремальна погода може заважати сигналу вашої супутникової антени. У цьому випадку мало що можна зробити, окрім як чекати, поки погода покращиться.

Якщо ви живете десь, де взимку лежить сніг, можливо, сніг зібрався і замерз на блюді. Його доведеться почистити. Зателефонуйте в службу підтримки AT&T, і вони надішлють техніка для виконання роботи.

Висновок

Якщо нічого не допомагає, зверніться в службу підтримки. AT&T рекомендує зробити це, оскільки це може бути проблемою з супутниковою антеною, яку ви не повинні намагатися виправити самостійно.