Як виправити помилку DirectTV 771, 40

Categories:

Вартість підписки на кабельну послугу та якість її обслуговування є чудовою причиною відмовитися від сервісу або сервісу потокового медіа, як-от Hulu, HBO Max і Netflix.

Кабельні послуги можуть коштувати більше, ніж кілька потокових служб разом узятих, але багато людей все ще користуються ними, часто тому, що потокові послуги обмежують вміст географічно.

DirectTV

DirecTV — це кабельна послуга AT&T, і вона недешева. Він працює зі звичайною кабельною коробкою або приймачем і коштує від 65 до 85 доларів. Кількість каналів, які ви отримуєте, різниться, і дорожча підписка також дасть вам HBO Max.

  Відстежує використання оперативної пам’яті та ЦП, масово видаляє програми

Виправити помилку DirectTV 771, 40

Кабельні послуги так само схильні до помилок і проблем, як і потокові послуги. Кабельна служба по суті доставляє вміст через дротове з’єднання, і це з’єднання може зіткнутися з проблемами. Проблема може бути в службі або в апаратному забезпеченні, яке використовується для отримання сигналу.

Помилка DirecTV 771, 40 означає, що ваш приймач не може підключитися до вашої супутникової антени або має проблеми з підключенням до неї. Проблема може бути з приймачем, з адаптером SWiM або з самою супутниковою антеною.

Ось кілька речей, які ви можете спробувати виправити помилку DirecTV 771, 40.

  32 найкращі веб-програми 2014 року

1. Адаптер SWiM циклу живлення

Адаптер SWiM – це в основному те, що з’єднує супутник з приймачем. Це невід’ємна частина зв’язку.

Від’єднайте адаптер SWiM від джерела живлення.
Зачекайте 10-15 секунд.
Знову підключіть адаптер.

2. Перевірте наявність перешкод для сигналу

Супутник приймає сигнал, який передається на приймач і ваш телевізор. Якщо щось блокує його, ви отримаєте помилку DirecTV 771, 40.

Переконайтеся, що ваш супутник нічим не заблокований і що він не змінив напрямок. Будьте обережні, перевіряючи його, і якщо ви підозрюєте, що потрапити до супутника може бути небезпечно, зверніться за технічною підтримкою в AT&T.

  Як експортувати посилання для завантаження з Chrome

3. Перевірте приймач

Переконайтеся, що на приймачі немає закріплених кабелів. Огляньте задню частину і (спочатку відключіть її від живлення) і переконайтеся, що все правильно вставлено та загвинчено.

4. Погані погодні умови

Екстремальна погода може заважати сигналу вашої супутникової антени. У цьому випадку мало що можна зробити, окрім як чекати, поки погода покращиться.

Якщо ви живете десь, де взимку лежить сніг, можливо, сніг зібрався і замерз на блюді. Його доведеться почистити. Зателефонуйте в службу підтримки AT&T, і вони надішлють техніка для виконання роботи.

Висновок

Якщо нічого не допомагає, зверніться в службу підтримки. AT&T рекомендує зробити це, оскільки це може бути проблемою з супутниковою антеною, яку ви не повинні намагатися виправити самостійно.