Як виправити помилку api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll під час оновлення Windows 10

| | 0 Comments| 6:50 PM
Categories:

Windows 10 має нескінченну низку помилок, але вони досить рідкісні, щоб не вплинути на велику кількість користувачів. Це не означає, що вони не є проблемою. Насправді, чим рідкісніша помилка, тим важче її усунути, і корпорація Майкрософт рідше її виправить. Однією з помилок, яку бачать користувачі, які все ще використовують Windows 7, намагаючись оновити до Windows 10 за допомогою програми WIndows 10 Upgrade, є «помилка api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll відсутня». Це досить недавня помилка, яка, здається, з’явилася після останньої великої збірки Windows 10, оновлення Fall Creators Update. Ось як це вирішити.

Помилка

Під час оновлення з Windows 7 до Windows 10 оновлення не вдається, і ви отримуєте помилку «api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll Is Missing». Помилка в основному говорить вам, що файл DLL відсутній, і без нього оновлення не може продовжитися. Він не вказує, де можна завантажити вказаний файл DLL.

  Як грати в Chess Titans на Windows 10

Виправлення

Виправлення помилки «api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-1.dll відсутня» відбувається шляхом заміни файлу DLL у такому місці;

C:Windows10Upgradewimgapi.dll

з файлом DLL, знайденим у каталозі, наведеному нижче;

C:WindowsSystem32wimgapi.dll

Після заміни файлу запустіть оновлення ще раз, і цього разу воно запрацює. Ця помилка з’являється, лише якщо ви оновлюєте Windows 7 до Windows 10. Якщо ви робите чисту інсталяцію Windows 10, ви її не побачите.

Схоже, що під час пакування останнього засобу оновлення Microsoft випадково змусила його шукати неправильний файл. Відсутній DLL-файл не повинен бути на вашому комп’ютері з Windows 7. Справжнє виправлення, ймовірно, має надходити від Microsoft, щоб програма оновлення шукала правильний файл DLL. Це може зайняти деякий час, оскільки, хоча виправлення досить просте, воно вимагатиме зміни програми оновлення Windows 10, яку Microsoft навряд чи зробить, якщо не буде випущено нову велику збірку.

  Як витягти шпалери з файлу теми на Windows 10

Проблема була задокументовано на форумі Microsoft TechNet і ось звідки приходить життєздатне рішення.

Чисті установки краще

Слід також зазначити, що це чи не єдина проблема з Windows 10 і процесом оновлення. Насправді, якщо це можливо, ви повинні спробувати виконати чисту інсталяцію Windows 10 замість оновлення. Більшість помилок, які користувачі бачать у Windows 10, виникають на машинах, які були оновлені з версії 7/8/8.1 до Windows 10. Процес оновлення не такий гладкий і в кінцевому підсумку порушує багато речей. Насправді, користувачі, які оновлюються з однієї збірки Windows 10 до наступної, також стикаються з проблемами. Чиста інсталяція — найкращий спосіб уникнути помилок та непрацездатних функцій.

  Як виправити чорний фон робочого столу в Windows