Як виправити помилку Adobe Save for Web у Photoshop

Photoshop зберігає файли у власному форматі, наприклад, PSD, але підтримує велику кількість форматів зображень. Він може відкривати зображення в цих форматах, а також експортувати зображення/файл у інші формати, ніж PSD. Наприклад, він може зберігати файл у форматах, які зазвичай використовуються на веб-сторінках, таких як JPG та PNG.

Adobe Save for Web Error

Формати, відомі як веб-формати, не перераховані в діалоговому вікні «Зберегти» для файлу Photoshop. Замість цього вам потрібно пройти через діалогове вікно Зберегти для Інтернету. Він похований під опцією «Експорт» і є старою/застарілою опцією, яку багато користувачів досі використовують. Ви можете отримати до нього швидше за допомогою комбінації клавіш Ctrl+Alt+Shift+S.

  Безпечно витягніть USB-накопичувачі та картки пам’яті за допомогою гарячих клавіш

Якщо ви намагаєтеся зберегти зображення для Інтернету, але отримуєте повідомлення про помилку, спробуйте виправлення, наведені нижче.

Шукаєте альтернативу Photoshop? Спробуйте ці.

ВИПРАВЛЕННЯ: Зберегти для помилки в Інтернеті (Photoshop)

1. Зберегти як JPEG/PNG

Якщо ви використовуєте новішу версію Photoshop, вам не потрібно використовувати параметр Зберегти для Інтернету. Він застарів. Натомість можна скористатися опцією Зберегти як.

Відкрийте файл Photoshop.
Перейдіть до Файл>Зберегти як.
Відкрийте спадне меню «Зберегти як тип» і виберіть JPEG.
Натисніть Зберегти.

2. Скиньте налаштування Photoshop

Photoshop дозволяє користувачам змінювати всі види налаштувань у програмі. Налаштування зберігаються в профілі користувача, але профіль може бути пошкоджений, що спричинить проблеми з функцією Зберегти для Інтернету. Ви можете скинути налаштування Photoshop, виконайте такі дії.

  Чому я люблю свій Apple Watch

Закрийте Photoshop.
Натисніть і утримуйте комбінацію клавіш Alt+Control+Shift і відкрийте Photoshop.
Photoshop відкриється зі скиданням налаштувань.

3. Перезапустіть Photoshop з новим скретч-диском

Якщо скретч-диск Photoshop заповнений, можливо, не вдасться зберегти зображення для Інтернету. Ви можете створити новий скретч-диск на льоту, а потім зберегти зображення.

Закрийте файл Photoshop.
Натисніть і утримуйте клавіші Ctrl+Alt і відкрийте Photoshop.
Використовуйте опцію Файл>Відкрити, щоб відкрити файл, який потрібно зберегти.
Торкніться опції Ctrl+Alt+Shift+S, щоб зберегти файл як веб-зображення.

Висновок

Параметр «Зберегти як веб» майже закінчився. Ви можете легко зберегти файл PSD у форматі PNG, JPG, GIF тощо та вставити колірний профіль у цей процес. Розмір файлу не можна змінити, якщо він збережений у іншому форматі, тому він не є точною копією функції. Безперечно, деякі параметри відсутні, і вам потрібно буде відредагувати файл після його збереження або раніше.

  Як заархівувати або розпакувати файли на Chromebook