Як виправити помилку 0x3a98 у WlanReport

Categories:

WlanReport — це команда, яку можна використовувати в CMD для отримання детального звіту про бездротові мережеві з’єднання, які використовувалися на сьогоднішній день. Ця інформація є чудовою під час усунення несправностей мережевих з’єднань, оскільки дає змогу переглядати детальну інформацію про різні мережеві сеанси. Іноді, коли користувачі намагаються запустити WlanReport через CMD, вони отримують помилку 0x3a98. Ця помилка виникає через цю команду. Причини цієї проблеми можуть бути різними. Якщо ви шукаєте в Інтернеті способи вирішення цієї проблеми, ви знайшли правильну статтю. Тут ми покажемо вам методи вирішення помилки 0x3a98 під час створення WlanReport через CMD. Давайте почнемо виправляти повідомлення про помилку 0x3a98.

Як виправити помилку 0x3a98 у WlanReport

Перш ніж ми побачимо способи вирішення проблеми, давайте розглянемо деякі причини проблеми.

  • Несправні мережеві адаптери
  • Несумісні драйвери Windows
  • Конфліктний антивірус
  • Проблеми з адміністративним доступом
  • Проблеми з останніми оновленнями Windows

Спосіб 1. Запуск із правами адміністратора

Повідомлення про помилку WlanReport 0x3a98 може виникнути через те, що адміністратору не надано доступ до CMD під час виконання команди WlanReport. Виконайте наведені нижче дії.

  Як увімкнути новий дизайн Reddit

1. Натисніть клавіші Windows, введіть «Командний рядок», потім натисніть «Запуск від імені адміністратора».

2. Введіть наступну команду та натисніть клавішу Enter, щоб перевірити, чи помилку виправлено

netsh wlan show WlanReport

Спосіб 2. Усунення проблем із підключенням до мережі

Є вбуд вікна Засіб усунення несправностей, який діагностує будь-які проблеми, пов’язані з мережами. Цей засіб вирішення проблем усуває проблему з мережею. Він також може усунути помилку 0x3a98 під час генерації WlanReport через CMD.

Прочитайте наш посібник про те, як усунути проблеми з підключенням до мережі в Windows 10, і застосуйте всі наведені нижче методи, щоб вирішити проблему.

  • Запустіть засіб усунення несправностей мережевого адаптера
  • Змініть налаштування мережевого адаптера
  • Скидання TCP/IP
  • Перезапустіть або скиньте модем і маршрутизатор

Спосіб 3: Тимчасово вимкніть антивірус (якщо можливо)

Користувачі повідомили, що помилка 0x3a98 також виникає через стороннє програмне забезпечення, яке контролює обмін даними в мережі. Це здебільшого через антивірусне програмне забезпечення, встановлене на комп’ютері. Щоб вирішити цю проблему, ви можете спробувати вимкнути захист антивіруса в режимі реального часу, щоб побачити, чи це вирішить проблему.

Прочитайте наш посібник про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10 і застосувати те саме.

  Як знайти 32-розрядні програми на вашому iPhone

Спосіб 4: Переінсталюйте мережевий драйвер

Якщо ваш комп’ютер нещодавно оновлено, можливо, драйвер мережевого адаптера також оновлено, а помилка 0x3a98 може виникати через інстальований драйвер. У такому випадку вам може знадобитися видалити драйвер мережевого адаптера та перевстановити його. Коли ви видаляєте мережевий адаптер, видалений драйвер автоматично встановлюється Windows після перезавантаження комп’ютера.

Дотримуйтеся нашого посібника про те, як видалити та перевстановити драйвери в Windows 10, і застосуйте те саме для перевстановлення мережевих адаптерів.

Спосіб 5: видалення останнього оновлення Windows

Windows часто оновлює драйвери, щоб переконатися, що апаратне забезпечення працює належним чином, а функціональність залишається в належному стані. Windows автоматично завантажує та встановлює нові драйвери для всіх наявних драйверів. Якщо в будь-який момент після оновлення Windows виникне помилка 0x3a98, оновлена ​​версія має бути несумісною з вашим мережевим адаптером. Ви можете видалити останній драйвер оновлення Windows, щоб перевірити, чи це вирішить проблему.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Панель керування та натисніть Відкрити.

2. Установіть Перегляд за > Категорією, а потім клацніть параметр Видалити програму в меню Програми, як показано на малюнку.

3. Натисніть Переглянути встановлені оновлення на лівій панелі, як показано.

4. Далі знайдіть і виберіть найновіше оновлення, звернувшись до дати встановлення та натиснувши опцію «Видалити», як показано нижче.

  Як завантажити безкоштовні електронні книги за допомогою Amazon Prime

5. Нарешті, підтвердьте будь-який запит і перезавантажте ПК.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Що таке помилка 0x3a98?

Відповідь Помилка виникає, коли користувач Windows виконує WlanReport через CMD. Причини можуть полягати в різних причинах, таких як мережеві перешкоди, недостатні права адміністратора тощо. Прочитайте статтю вище, щоб дізнатися більше.

Q2. Чи безпечно скинути налаштування мережі?

Відповідь Скидання мережі є безпечним, оскільки воно оновлює IP-адресу та відновлює інші налаштування мережі до стану за замовчуванням.

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним і ви змогли виправити помилку 0x3a98 у своїй системі. Повідомте нам, який із методів найкраще спрацював для вас. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.