Як виправити помилку інсталятора «Встановлюється інша програма» у Windows 10

Windows 10 не підтримує одночасне встановлення кількох програм. Ви можете встановлювати одну програму за іншою, але не можна запускати кілька програм встановлення одночасно.

Це пов’язано з тим, що під час встановлення програми вона створює каталоги та записує в реєстр. Процес не можна переривати або виконувати паралельно з іншим подібним процесом. Імовірність помилки була б занадто велика.

Інша програма встановлюється

Помилка «Встановлюється інша програма».

Якщо ви намагаєтеся встановити програму в Windows 10 і бачите повідомлення «Встановлюється інша програма… Помилка інсталятора», це може означати одне з наступного;

Додаток активно встановлюється, і встановлення не завершено
Додаток оновлюється, видаляється чи ремонтується
Встановлення завершено, але сам інсталятор не завершив роботу
Програму встановлення було запущено, але процес не розпочався
Програма встановлення готується до встановлення програми
Встановлення завершено, але очікує перезапуску системи

Як виправити Інсталюється інша програма

Незалежно від причини помилки, ви можете виконати наведені нижче виправлення та усунути її.

1. Дочекайтеся завершення встановлення

Багато програм відображатимуть на екрані індикатор прогресу, коли вони проходять різні етапи встановлення, однак не всі з них роблять. Деякі програми, особливо ті, які встановлюють додаткові бібліотеки, можуть робити це без звуку у фоновому режимі. Якщо ви бачите, що Інша програма встановлюється… Помилка інсталятора, зачекайте принаймні п’ятнадцять хвилин, поки установка завершиться, а потім спробуйте встановити другу програму.

2. Вийдіть із встановлення вручну

Якщо встановлення програми не закінчилося після очікування розумної кількості часу, ви можете закрити її вручну. Ви повинні знати, що це може призвести до того, що програма не буде встановлена ​​належним чином або взагалі.

Клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань і виберіть у контекстному меню пункт Диспетчер завдань.
Перейдіть на вкладку Процеси.
Знайдіть процес встановлення/EXE/MSI та виберіть його.
Натисніть кнопку Завершити завдання в нижньому правому куті.

3. Витягніть інсталяційний носій

Спробуйте видалити будь-який інсталяційний носій, який ви підключили до системи, наприклад, DVD, CD або USB-накопичувач. Це, ймовірно, перерве процес встановлення, але це дозволить вам встановити другу програму.

4. Перезавантажте систему

Якщо нічого не допомагає, ви можете перезавантажити систему. Коли система перезавантажиться, вона завершить усі поточні процеси, і вони не будуть запускатися знову, коли ви знову завантажитеся на робочий стіл.

5. Запустіть перевірку на віруси

Програма, яку ви намагаєтеся встановити, може бути шкідливою, і це одна з причин, чому її інсталяція не завершиться або чому вона блокує встановлення інших програм. Запустіть сканування на віруси за допомогою Windows Defender.

Відкрийте Захисник Windows.
Перейдіть на вкладку Захист від вірусів та загроз.
Натисніть Параметри сканування.
Натисніть Сканувати зараз.
Скануйте всю систему та видаліть усі виявлені інфекції.

Примітка. Також корисно просканувати систему за допомогою безкоштовної версії MalwareBytes.

Висновок

Якщо у вас є програма, яка ніколи не завершується встановлення, вона може бути пошкоджена. Ви можете спробувати завантажити його ще раз і запустити програму встановлення, але є велика ймовірність, що проблема з самим інсталятором. У цьому випадку ви не можете багато чого. Знайдіть альтернативу додатку та видаліть будь-який компонент програми, який міг бути встановлений.