Як виправити помилку чорних шпалер у Windows 7

Microsoft більше не оновлює Windows 7, але є проблема: в останньому оновленні Windows 7, випущеному 14 січня, Microsoft представила помилку, яка може замінити фоновий малюнок на робочому столі порожнім чорним екраном.

Як Спливаючий комп’ютер помічено, Microsoft каже, що цю помилку буде виправлено, але лише для організацій, які платять за це Розширені оновлення безпеки. Якщо ви домашній користувач, Microsoft, очевидно, не виправить цю помилку за вас. Ви самі по собі. Домашні користувачі не можуть навіть платити за розширені оновлення безпеки. На щастя, є спосіб уникнути помилки.

Оновлення: Microsoft має передумав. Компанія випустила оновлення для вирішення цієї проблеми 7 лютого 2020 року. Ви можете завантажити KB4539602 від Microsoft, щоб виправити цю помилку на вашому ПК з Windows 7.

  Як додати програми для веб-сайтів у Windows 10

Нехай Windows 7 не «розтягує» шпалери

Помилка в опції «Розтягнути» шпалери. Щоб уникнути помилки чорних шпалер, ви можете вибрати альтернативну опцію, як-от «Заливка», «По розміру», «Плитка» або «По центру».

Для цього клацніть правою кнопкою миші фон робочого столу та виберіть «Персоналізація». Натисніть «Фон робочого столу», а потім виберіть альтернативний варіант зі спадного списку. Виберіть будь-що, крім «Розтягнути».

Ви також можете просто вибрати шпалери для робочого столу, які відповідають роздільній здатності екрана. Це найкращий варіант для якості зображення, оскільки ви отримаєте зображення відповідного розміру для свого екрана. Його не розтягнуть і не підірвуть.

Наприклад, якщо у вас дисплей 1920×1080, знайдіть фон робочого столу з такими розмірами. Клацніть правою кнопкою миші на робочому столі та виберіть «Роздільна здатність екрана», щоб переглянути поточну роздільну здатність екрана.

  Популярний додаток для Android Content Transfer Pushbullet виходить на Windows

Якщо ви віддаєте перевагу розтягнути фонове зображення на вибір, ви можете відкрити бажані шпалери робочого столу в редакторі зображень на ваш вибір. Навіть Microsoft Paint, що входить до складу Windows 7, працює.

Змініть розмір зображення, щоб він відповідав поточній роздільній здатності екрана, і збережіть його. Встановіть нове зображення зі зміненим розміром як фон робочого столу. Windows 7 не буде його розтягувати, тому він працюватиме нормально, і замість нього ви не побачите порожнього чорного фону.

Не видаляйте оновлення Buggy

Ми не рекомендуємо видаляти баггі оновлення KB4534310. Це оновлення містить важливі виправлення безпеки для Windows 7. Краще обійти цю помилку, ніж обійтися без важливих виправлень безпеки.

  У Windows 7 залишився лише один рік виправлень безпеки

Поки ви уникаєте опції «Розтягнути», ви не відчуєте помилку чорних шпалер. У будь-якому випадку, розтягування погано впливає на якість зображення.

У Windows 7 чорні шпалери також можуть бути результатом використання «несправжньої» копії Windows 7.

Якщо Windows 7 не вдається активувати за допомогою Microsoft, Windows часто повертає фон робочого столу на порожнє чорне зображення. У цій ситуації ви також побачите повідомлення «Ця копія Windows не є справжньою» на чорних шпалерах у нижньому правому куті екрана, над областю сповіщень панелі завдань.