Як виправити помилку хмарної синхронізації Steam Deck

Ключові висновки

  • Помилки хмарної синхронізації в Steam Deck можуть викликати розчарування та впливати на кілька ігор. Причина невідома, але є тимчасові виправлення.
  • Спробуйте повторно підключити Wi-Fi або перейти в автономний режим, щоб синхронізація з хмарою запрацювала.
  • Перевірка наявності оновлень або вимкнення хмарної синхронізації для відповідних ігор також може допомогти вирішити проблему.
  • Очищення файлів compatdata в режимі настільного комп’ютера є найнадійнішим способом виправити помилку синхронізації з хмарою.

Steam Deck — це потужний кишеньковий пристрій, здатний синхронізуватися з іншими вашими пристроями для обміну збереженими даними гри. Це дуже засмучує, коли ця функція не працює та створює помилки синхронізації з хмарою. Давайте розглянемо, як ми можемо виправити помилку хмарної синхронізації Steam Deck.

Чому я отримую помилку Steam Cloud Sync?

Помилки хмарної синхронізації досить поширені в Steam Deck, часто впливаючи на кілька ігор одночасно. Якщо простий перезапуск не вирішує проблему, помилки можуть залишатися на деякий час і ускладнювати або унеможливлювати гру.

На жаль, наразі невідомо, чому ця проблема настільки поширена та в чому її причина. Цілком ймовірно, що причина десь на стороні Steam, що залишає користувача без будь-яких постійних виправлень.

Однак цю проблему все ще можна тимчасово вирішити та продовжити ігровий сеанс.

1. Повторно підключіть Wi-Fi

Перший крок, який ви можете спробувати, простий. Щоб вимкнути Wi-Fi, натисніть кнопку Steam і прокрутіть вниз до Налаштувань. Потім перейдіть до категорії Інтернет.

Вимкніть «Увімкнути Wi-Fi», а потім знову ввімкніть. Після цього важливо спробувати запустити гру, щоб вона знову спробувала синхронізуватися з хмарою.

2. Увійдіть в автономний режим

Якщо перемикання Wi-Fi не дало результатів, спробуйте увійти в автономний режим на тому ж екрані. Після того, як ви натиснете «Увімкнути офлайн-режим», перезавантажте пристрій, щоб він знову запустив офлайн-режим. Потім вимкніть офлайн-режим і спробуйте запустити гру.

Це часто може змусити хмарну синхронізацію працювати, оскільки синхронізація збережених даних є важливою частиною виходу з офлайн-режиму.

3. Перевірте наявність оновлень

Є шанс, що оновлення може виправити помилки синхронізації з хмарою. У налаштуваннях перейдіть до категорії «Система». Виберіть перший параметр «Перевірити наявність оновлень» і застосуйте всі необхідні.

Якщо ви бажаєте пригод, ви можете змінити канал оновлення системи на бета-версію або попередній перегляд, що надасть вам експериментальні збірки, якщо стабільний канал не містить потрібного виправлення.

Будьте обережні, оскільки бета-версії та попередні версії можуть містити несподівані помилки та навіть пошкодити ваш диск. У цьому випадку вам потрібно буде відновити SteamOS за допомогою образу відновлення.

4. Вимкніть Cloud Sync

Це наступне виправлення виводить нас із меню налаштувань. Замість цього перейдіть на сторінку бібліотеки для будь-якої з уражених ігор. Натисніть на значок шестірні та перейдіть у Властивості. Прокрутіть униз у категорії «Загальні», доки не знайдете заголовок Steam Cloud.

Вимкніть збереження ігор Keep у опції Steam Cloud. Запустіть гру, пам’ятаючи, що ви зараз не синхронізовані з хмарою.

Через деякий час вийдіть із гри та знову ввімкніть хмарну синхронізацію для гри. Коли ви наступного разу запустите гру, вона має синхронізуватися з хмарою та запитати, який файл збереження ви хочете використати.

5. Очистіть файли Compatdata

Цей метод є найнадійнішим способом примусової успішної синхронізації з хмарою, але є найбільш практичним. Ви повинні бути знайомі з режимом робочого столу Steam Deck і навчитися ним користуватися.

Запустіть режим робочого столу та перейдіть до такої папки:

.local/share/Steam/steam apps/compatdata

Щоб отримати доступ до папки .local, потрібно ввімкнути приховані папки.

Папка compatdata міститиме всі папки з різними наборами чисел. Будь-який файл у цьому місці, який не є папкою, є застряглим файлом, який не синхронізується. Просто видаліть ці файли та перезапустіть у ігровий режим.

Спробуйте запустити гру, і помилка синхронізації з хмарою має бути вирішена.

Проблеми із синхронізацією Steam Deck легко вирішуються, але шкодять досвіду

Хоча ця проблема широко поширена і може викликати розчарування, добре, що її відносно легко вирішити. На жаль, постійне вирішення проблем із хмарною синхронізацією, коли ви намагаєтеся грати у свої ігри, може серйозно зашкодити роботі портативного комп’ютера.

Якщо пощастить, виправлення цієї повторюваної проблеми прийде швидше, ніж пізно.