Як виправити помилку підтримки C14A Snapchat

| | 0 Comments| 4:07 PM
Categories:

Коли Snapchat стикається з кодом помилки C14A Support, ви можете бути заблоковані у своєму обліковому записі. Він також може з’явитися раптово під час звичайного використання; наприклад, під час публікації Snap або надсилання повідомлення, що перериває ваше задоволення від платформи соціальних мереж. Ось що ви можете зробити, щоб позбутися помилки та відновити доступ до свого облікового запису Snapchat.

1. Виконайте загальне усунення несправностей

Як і будь-яку програму, яка працює неправильно, вам слід спочатку закрити її, а потім перезапустити або перезавантажити телефон, щоб побачити, чи це вирішить проблему. Це може виправити будь-який невеликий збій, який міг виникнути в програмі або телефоні, що спричинило помилку. Якщо це не вирішує проблему, вам слід спробувати вручну оновити Snapchat, якщо розробники виправили помилку, що стоїть за цією помилкою.

  Як застосувати два фільтри до однієї фотографії в Snapchat

Якщо це не помилки та збої, то вам слід виправити проблеми з підключенням до Інтернету, оскільки вони також можуть бути причиною помилки. Також перевірте Даундетектор щоб переконатися, що служби Snapchat працюють і не перестають працювати. Якщо вони є, зачекайте, поки Snapchat відновить свої служби.

2. Очистіть кеш Snapchat

Ви можете очистити пошкоджений кеш у налаштуваннях Snapchat, щоб побачити, чи це допоможе позбутися помилки. Просто запустіть Snapchat, торкніться значка зображення профілю у верхньому лівому куті, а потім торкніть «Налаштування» — значок шестірні — у верхньому правому куті.

На iOS прокрутіть униз до розділу «Керування конфіденційністю» та торкніться «Очистити дані». Далі торкніться «Очистити кеш» у нижній частині екрана, а коли з’явиться спливаюче вікно, підтвердьте своє рішення, торкнувшись «Очистити».

  Як перевірити, чи хтось вилучив вас із друзів у Snapchat

Якщо ви користуєтеся Android, прокрутіть униз до розділу «Дії облікового запису» на сторінці налаштувань і торкніться «Очистити кеш». У спливаючому вікні підтвердьте свою дію, натиснувши «Продовжити».

Тепер перевірте, чи все ще виникає помилка підтримки C14A Snapchat.

3. Перевстановіть Snapchat

Якщо все вищезазначене не допомогло, можливо, щось не так із самою програмою Snapchat. Щоб виправити це, ви можете спробувати видалити та повторно інсталювати Snapchat. Щоб усунути проблему, програмі може знадобитися нова інсталяція.

Якщо перевстановлення Snapchat не допомогло, надішліть запит у службу підтримки на сайті Сторінка підтримки Snapchat. На сторінці вам спочатку потрібно буде повідомити Snapchat причину подання запиту, вибравши відповідні перемикачі. Потім унизу вам потрібно буде ввести своє ім’я користувача, електронну адресу, опис проблеми та натиснути «Надіслати».

Тепер зачекайте, поки представник служби підтримки Snapchat зв’яжеться з вами. Звернення в службу підтримки також може стати в нагоді, коли вам потрібно відновити втрачену серію Snapchat, яка сталася через помилку C14A Snapchat Support, яка заблокувала ваш обліковий запис.

  Як дізнатися, чи хтось заблокував вас у Snapchat

Може бути неприємно, коли ви не можете отримати доступ до свого облікового запису Snapchat через помилку C14A Snapchat Support. Це може перешкодити вам отримати задоволення від платформи, особливо якщо ви намагаєтеся збільшити свій Snapcore або зберегти серію.

Усунувши збої, помилки та проблеми з мережею, очистивши кеш і перевстановивши програму, є хороший шанс, що ви зможете вирішити код помилки C14A. Якщо все це не допомагає, ви завжди можете звернутися за допомогою до Snapchat.