Як виправити помилку програми, яку не можна відкрити за допомогою вбудованого облікового запису адміністратора в Windows 10

Ми, чесно кажучи, втратили рахунок, скільки дивних і незрозумілих помилок Windows 10 може викликати користувачеві, але ось ще одна; Програму не можна відкрити за допомогою облікового запису вбудованого адміністратора в Windows 10 помилка. Ця помилка по суті не дозволяє користувачеві запускати програму з правами адміністратора, а також може заблокувати обліковий запис адміністратора. Виправлення досить просте; Користувачі Windows 10 Home повинні щось налаштувати в реєстрі Windows, а користувачі Windows 10 Pro повинні внести зміни в локальну політику.

Windows 10 Pro – зміна локальної політики

Відкрийте діалогове вікно «Виконати» за допомогою комбінації клавіш Win+R і вставте наступне;

secpol.msc

Це відкриє редактор локальної політики безпеки. Перейдіть до «Локальні політики» > «Параметри безпеки». Тут, у відсортованому за алфавітом списку, знайдіть політику «Режим затвердження адміністратора контролю облікових записів користувачів для облікового запису вбудованого адміністратора» та ввімкніть її. Перезавантажте систему, і помилка буде усунена.

  Як покращити зображення в додатку «Фотографії» у Windows 10

Windows 10 Home – Зміна реєстру Windows

Якщо ви отримуєте помилку «Програму не можна відкрити за допомогою вбудованого облікового запису адміністратора в Windows 10» у Windows 10 Home, вам потрібно внести зміни в реєстр Windows. Для цього потрібні права адміністратора. Відкрийте діалогове вікно запуску за допомогою комбінації клавіш Win+R. Введіть наступне та натисніть enter.

regedit

Прийміть підказку на екрані. Перейдіть до наступного місця;

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem

Клацніть правою кнопкою миші всередині системного ключа та виберіть New>DWORD (32-bit) Value. Назвіть його;

FilterAdministratorToken

Встановіть для нього значення 1. Якщо ключ уже існує, двічі клацніть, щоб відредагувати його, і змініть його значення на 1.

  Як витягти шпалери з файлу теми на Windows 10

Далі перейдіть до наступного місця;

HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystemUIPI

Тут ви знайдете ключ із назвою Default. Двічі клацніть, щоб відредагувати його та встановити наступне значення;

0x00000001(1)

Перезапустіть систему, і все готово.

Про цю помилку

Ця помилка не стільки помилка, скільки функція, яка була ввімкнена, коли не повинна була. Якщо ваша система знаходиться в домені, і вона підключена до облікового запису домену, ви можете очікувати помилку. Деякі системні адміністратори, можливо, увімкнули його, щоб ви не могли запускати певні програми з правами адміністратора або з поточними привілеями облікового запису, які у вас є. З вашої точки зору, це може дратувати чи непотрібно, але, імовірно, вам знадобиться системний адміністратор, щоб за вас внести зміни до локальної політики.

  Як змінити фон програми Mail у Windows 10

Для домашніх користувачів ця функція є належною помилкою, якщо вона не була ввімкнена. Не багато кінцевих користувачів знають про це, не кажучи вже про те, як його ввімкнути, тому це, ймовірно, робила Windows 10 під час оновлення, коли ви щось інсталювали або змінювали налаштування системи.