Як виправити помилку «Проблема підключення або недійсний код MMI» на Android

Коди MMI або Man Machine Interface корисні, коли ви хочете отримати доступ до інформації про свій телефон Android або ввімкнути чи вимкнути певні функції. Але чому ваш телефон показує помилку «Проблема з підключенням або недійсний код MMI»?

Це може статися через збій мережі, несправність SIM-карти або неправильну роботу програми тощо. Незалежно від причини, наведені нижче рішення допоможуть вам вирішити проблему.

1. Відредагуйте код

Коди MMI непросто запам’ятати, тому є шанс, що ви ввели неправильний код. Витратьте секунду і перевірте, чи ви ввели правильний код MMI.

Крім того, ви можете додати кому після коду та перевірити, чи він працює. Наприклад, якщо ви хочете спробувати *#*#4636#*#*, щоб перевірити інформацію про використання даних телефоном, введіть *#*#4636#*#* перед набором.

2. Увімкніть і вимкніть режим польоту

Існує ймовірність того, що ваш пристрій Android зіткнувся з помилкою «Проблема підключення або недійсний код MMI» через тимчасову несправність мережі. У більшості випадків проблему має вирішити оновлення мережевих з’єднань шляхом увімкнення та вимкнення режиму польоту.

Увійдіть у меню швидких налаштувань телефону та торкніться режиму польоту. Зачекайте пару хвилин і вимкніть його. Крім того, ви можете отримати доступ до режиму польоту, перейшовши в Налаштування > Підключення на своєму пристрої Android.

3. Вимкніть і ввімкніть SIM-картку

Якщо на вашому телефоні виникають проблеми з мережею, ви можете спробувати вимкнути та ввімкнути SIM-карту. Відкрийте програму «Налаштування» свого телефону та перейдіть до «Підключення» > «Менеджер SIM». Тут вимкніть перемикач біля SIM-карти, зачекайте кілька хвилин і знову ввімкніть його.

4. Введіть код у безпечному режимі

Причиною появи помилки «Проблема підключення або недійсний код MMI» може бути несправна стороння програма. Щоб перевірити це, спробуйте ввести код у безпечному режимі.

Відкрийте меню швидких налаштувань і торкніться піктограми живлення. Потім натисніть і утримуйте живлення, доки не побачите значок безпечного режиму. Торкніться його, щоб перезавантажити телефон у безпечному режимі.

Після перезавантаження телефону спробуйте набрати будь-який код MMI. Якщо зараз це працює, потрібно видалити проблемну програму. Поки ви на цьому, варто знайти та видалити програми, якими ви ніколи не користуєтеся.

5. Скинути налаштування мережі

Якщо ви все ще не можете змусити коди MMI працювати, подумайте про скидання мережевих налаштувань телефону Android. Однак ви повинні знати, що скидання налаштувань мережі призведе до видалення сполучених пристроїв, обмежень даних і паролів Wi-Fi, серед інших мережевих значень.

Виправте недійсні коди MMI на своєму пристрої

Коди MMI можуть бути дуже корисними, особливо якщо вам потрібно обслуговувати телефон і потрібна інформація про програмне та апаратне забезпечення. Тепер, якщо ви все ще не можете змусити коди MMI працювати, вам потрібно буде зв’язатися зі своїм оператором мережі, щоб отримати інструкції щодо оператора. Існує велика ймовірність того, що ваш оператор запропонує вам нову SIM-карту.