Як виправити помилку «Пристрій не сертифіковано Google» на Android

| | 0 Comments| 6:00 AM
Categories:

Google вимагає, щоб усі пристрої Android відповідали та відповідали вимогам, викладеним у документі з визначенням сумісності, щоб пристрій поставлявся разом із стандартними програмами Google, які включають додаток Play Store. Пристрої, які не відповідають цим вимогам, з точки зору Google, не є безпечними. Користувачі цих пристроїв, звісно, ​​все ще можуть отримувати програми, завантажуючи APK із магазину Google Play, завантажуючи їх, але ви не зможете ввійти в програму. Це тому, що Google зараз вживає заходів для блокування несертифікованих пристроїв. Внаслідок цього користувачі бачать помилку «Пристрій не сертифіковано Google». Це досить легко виправити завдяки a рішення розробників XDA.

Перевірте сертифікацію пристрою

Якщо на вашому пристрої з’являється повідомлення про помилку «Пристрій не сертифіковано Google», можна з упевненістю сказати, що у вас несертифікований пристрій. Якщо якимось дивом ви не побачили цю помилку під час налаштування пристрою, можливо, ви її не побачите, але це може бути основною причиною, чому ви не можете встановлювати програми з Play Store або входити за допомогою свого облікового запису Google.

  ShortPaste скорочує всі URL-адреси з буфера обміну, коли ви вставляєте їх [Android]

Щоб перевірити статус сертифікації свого пристрою, завантажте та встановіть додаток Google Play Store (якщо його у вас ще немає на пристрої). Ви не зможете ввійти, але торкніться значка гамбургера у верхньому лівому куті, прокрутіть панель навігації вниз і торкніться Налаштування. Прокрутіть до самого низу екрана налаштувань, де ви побачите поле «Сертифікація пристрою».

Виправити “Пристрій не сертифіковано Google”

Додаток Google Play Store шукає ідентифікатор, який називається GSF Device-ID. На несертифікованому пристрої він не може знайти цей ідентифікатор і блокує завантаження програм і вхід у Google. Щоб обійти помилку «Пристрій не сертифіковано Google», вам потрібно знайти ідентифікатор пристрою GSF за допомогою програми під назвою Ідентифікатор пристрою. Завантажте цю програму збоку, завантаживши її файл .apk, скопіювавши її в сховище свого пристрою та встановивши звідти.

  Що таке оновлення системи Google Play на Android і чи важливі вони?

Скопіюйте ідентифікатор пристрою GSF і перетворіть його з шістнадцяткового в десятковий за допомогою цієї програми. Скопіюйте конвертований ідентифікатор.

Далі перейдіть на сторінку реєстрації пристрою Google, вставте сюди скопійований ідентифікатор і натисніть Зареєструвати.

Це має виправити помилку «Пристрій не сертифіковано Google» на вашому пристрої для більшості пристроїв, але обов’язково будуть винятки, і в цьому випадку вам доведеться працювати з додатками, що завантажуються, а не завантажувати їх із Play Store.

Слід зазначити, що те, що ви зареєстрували свій пристрій у Google, це не означає автоматично, що ваш пристрій відповідає вимогам виробника, які Google мав для вашого пристрою. Він все ще не такий безпечний, як сертифікований пристрій. Це працює лише настільки, щоб виправити помилку «Пристрій не сертифіковано Google» і нічого крім цього.

  Чому Face ID набагато безпечніше, ніж Face Unlock на Android