Як виправити помилку пошкодження бази даних плитки в Windows 10

| | 0 Comments| 6:49 PM
Categories:

Меню «Пуск» є одним із найпоширеніших компонентів Windows 10, які можуть зламатися. Часто пошук Windows і панель завдань можуть не працювати разом із цим. Ці проблеми настільки поширені, що Microsoft має спеціальний інструмент для усунення несправностей для меню «Пуск». Цей інструмент не завжди вирішує будь-яку проблему, яка виникає у вас із меню «Пуск», однак він зможе визначити одну або кілька причин, які можуть спричинити проблему. Однією з таких причин є те, що “база даних плиток пошкоджена”. Це може призвести до того, що меню «Пуск» не працює, або значки плитки зникнуть. Ось три способи вирішення проблеми.

Новий файл бази даних плиток

Якщо засобом усунення несправностей у меню «Пуск» не вдається виправити базу даних, вам доведеться зробити це вручну. Є дві речі, які ви можете спробувати; скопіюйте нову базу даних від нового користувача або скопіюйте її з іншої машини. Очевидно, ви хочете спробувати скопіювати його від нового користувача, перш ніж шукати додаткову машину з Windows 10.

  Як перетворити свій ПК на точку доступу для підключення до Wi-Fi [Windows]

У своїй системі створіть нового користувача та увійдіть до нього. Перейдіть до наступного місця.

C:UsersnewUserAccountAppDataLocalTileDataLayer

Скопіюйте папку «База даних» і вставте її в те місце, куди вам легко отримати доступ. Далі поверніться до свого облікового запису користувача (з пошкодженою базою даних плиток). Перейдіть до наступного місця.

C:UsersUserNameAppDataLocalTileDataLayer

Тут буде ще одна папка бази даних. Перейменуйте його в інше, наприклад, Database.old, а потім вставте папку бази даних, яку ви скопіювали з іншого облікового запису користувача, у вищезгадане місце. Ваше меню «Пуск» буде скинуто до стандартних, однак воно також почне працювати знову.

Якщо папка бази даних нового облікового запису користувача не працює, спробуйте отримати цю саму папку з іншої системи Windows 10, яка має повністю функціональне меню «Пуск».

  Як переглянути липкі нотатки Windows 10 в Інтернеті та Android

Відновлення запуску Windows 10

Відновлення запуску Windows 10 може виправити меню «Пуск» і пошкоджену базу даних плиток. Ви можете розпочати відновлення при запуску з програми Налаштування. Перейдіть до «Оновлення та безпека» > «Відновлення» та натисніть «Перезапустити» в розділі «Розширений запуск». На екрані розширеного запуску перейдіть до Усунення неполадок>Додаткові параметри>Виправлення запуску.

Крім того, якщо у вас є інсталяційний диск Windows 10, ви можете підключити його та вибрати параметр «Відновити».

Скидання Windows 10

Це нікому не улюблений варіант ремонту, але якщо нічого не вийде, скидання Windows 10 вирішить проблему. Якщо ви не хочете скидати Windows 10, перевірте, чи в новому обліковому записі користувача працює меню «Пуск», і перенесіть поточний обліковий запис користувача до нового.

  Як виправити пошук Outlook, який не працює в Windows 10