Як виправити помилку «Потрібно ввімкнути iMessage, щоб надіслати це повідомлення»

Не підриваючи того, наскільки інтуїтивно зрозумілим є iMessage, він має довгу історію виникнення несподіваних помилок, включаючи легендарну «iMessage чекає активації». Інша не менш неприємна проблема — це помилка «iMessage потрібно ввімкнути, щоб надіслати це повідомлення», яка постійно з’являється, навіть якщо ви ідеально налаштували програму обміну повідомленнями. Коли ви стикаєтеся з цією проблемою, ви починаєте замислюватися, що раптом пішло не так або спричинило неправильну роботу програми. Але не варто панікувати, оскільки ці 10 методів допоможуть вам усунути необхідність увімкнення iMessage, щоб надіслати це повідомлення на iPhone.

10 речей, які варто спробувати, якщо iMessage не працює на iPhone (2022)

1. Примусово закрийте програму Messages та спробуйте ще раз

Перше, що потрібно спробувати, якщо iMessage не дозволяє надсилати повідомлення, це примусово вийти з програми.

 • На iPhone та iPad без кнопки «Додому»: проведіть пальцем угору від домашньої панелі та утримуйте посередині екрана. Потім проведіть пальцем вгору по картці програми «Повідомлення», щоб закрити програму.

 • На iPhone та iPad із кнопкою «Додому»: двічі натисніть кнопку «Додому», щоб відкрити перемикач програм. Після цього проведіть пальцем вгору по картці програми, щоб примусово вимкнути програму Повідомлення.

2. Увімкніть/вимкніть режим польоту

Якщо ваше інтернет-з’єднання неякісне, iMessage може працювати не так, як очікувалося. Завдяки режиму польоту досить легко скинути радіостанції.

 • На iPhone та iPad без кнопки «Додому»: проведіть пальцем униз від верхнього правого кута екрана, щоб відкрити центр керування, а потім натисніть значок режиму польоту, щоб увімкнути його. Почекавши кілька секунд, натисніть значок режиму польоту, щоб вимкнути його.
  Ваш Microsoft Office все ще отримує оновлення безпеки?

 • На iPhone та iPad з кнопкою «Додому»: проведіть пальцем вгору від нижнього краю екрана, щоб отримати доступ до центру керування, а потім торкніться значка літака, щоб активувати його. Тепер зачекайте кілька секунд, а потім натисніть значок літака, щоб вимкнути його.

3. Вимкнути/Увімкнути iMessage

Щоразу, коли я бачу, що iMessage не працює належним чином, єдиний трюк, який я завжди пробую, — це вимкнути/ввімкнути його. Найчастіше це допомагає мені вирішити проблеми з iMessage. Тому я збираюся розраховувати на цей простий хак, щоб вирішити цю проблему.

 • На своєму iPhone або iPad відкрийте програму Налаштування та виберіть Повідомлення. Після цього вимкніть перемикач iMessage.

 • Тепер перезавантажте пристрій. Після перезавантаження пристрою поверніться до налаштувань iMessage, а потім увімкніть його знову.

4. Надіслати як SMS, коли iMessage недоступний

iOS дозволяє надсилати повідомлення у вигляді SMS, коли iMessage недоступний. Хоча це не рішення саме по собі, увімкніть цю функцію, щоб переконатися, що обмін повідомленнями не зупиниться.

 • Перейдіть до програми «Налаштування» та виберіть «Повідомлення».
 • Тепер увімкніть перемикач Надіслати як SMS.

5. Примусовий перезапуск

Повідомлення про помилку все ще відображається? Не хвилюйтеся, оскільки ми ще не закінчили. Тепер ми примусимо перезавантажимо пристрій. Добре відомий вирішенням поширених проблем iPhone/iPad, він повинен позбутися від проблеми.

 • На iPhone/iPad без кнопки «Додому»: натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності. Потім натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності. Тепер утримуйте кнопку живлення, поки не побачите на екрані логотип Apple.
 • На iPhone 7 і 7 Plus: утримуйте одночасно кнопку живлення та кнопку зменшення гучності, доки на екрані не з’явиться логотип Apple.
 • На iPhone 6s та iPad із кнопкою «Додому»: натисніть і утримуйте кнопку «Додому» та кнопку живлення одночасно, доки на екрані не з’явиться логотип Apple.
  Джон Вік транслює десь?

6. Перевірте стан сервера iMessage

Переконайтеся, що сервер iMessage не виходить із ладу. Відкрийте браузер на своєму пристрої та перейдіть на сторінку стану системи Apple (відвідайте), а потім переконайтеся, що крихітне коло зліва від iMessage зелене. Якщо коло помаранчеве, iMessage не працює. У цій ситуації зачекайте, поки Apple не вирішить проблему.

7. Оновлення програмного забезпечення

Добре чи гірше, але оновлення програмного забезпечення, здається, є відповіддю на більшість проблем, які сьогодні виникають на iOS та iPadOS. Отже, якщо повідомлення про помилку продовжує з’являтися неодноразово, коли ви намагаєтеся надіслати iMessage, оновіть програмне забезпечення на своєму пристрої.

 • Перейдіть до програми «Налаштування» на вашому iPhone або iPad і виберіть «Загальні».

 • Тепер виберіть «Оновлення програмного забезпечення», а потім завантажте та встановіть останню версію iOS/iPadOS на свій пристрій.

8. Скиньте налаштування мережі

Якщо ваше інтернет-з’єднання здається занадто слабким або не працює належним чином, скидання налаштувань мережі може допомогти вирішити проблему.

 • Перейдіть до програми «Налаштування» на своєму iPhone або iPad і виберіть «Загальні».

 • Тепер прокрутіть униз і виберіть Перенести або Скинути iPhone/iPad.

 • Далі торкніться Скинути та виберіть Скинути налаштування мережі.

 • Після цього введіть пароль свого пристрою та екранного часу, а потім натисніть Скинути налаштування мережі для підтвердження.

9. Вийдіть із Apple ID та знову ввійдіть

Новий вхід дозволяє виправляти різні проблеми iOS. Тому було б вірно дати і йому шанс.

 • Щоб вийти з Apple ID і знову ввійти, відкрийте програму Налаштування на своєму iPhone або iPad і торкніться свого профілю.
  Що означає «NVM» і як ви його використовуєте?

 • Тепер прокрутіть униз і натисніть Вийти. Після цього не забудьте зберегти копію всіх важливих даних, перш ніж вийти зі свого облікового запису.

 • Далі торкніться «Увійти на свій iPhone/iPad» у меню «Налаштування», а потім скористайтеся своїм Apple ID та паролем, щоб увійти у свій обліковий запис.

10. Скидання всіх налаштувань

Скиньте пристрій до заводських налаштувань, якщо iMessage все ще не працює. Для незнайомих скидання до заводських налаштувань стирає всі існуючі налаштування, включаючи паролі Wi-Fi, але зберігає всі ваші медіа та дані недоторканими.

 • Запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone або iPad і виберіть «Загальні».

 • Тепер прокрутіть униз і виберіть Перенести або Скинути iPhone/iPad.

 • Далі торкніться Скинути та виберіть Скинути всі налаштування.

 • Якщо з’явиться запит, введіть свій пристрій і код доступу до екранного часу (якщо буде запропоновано) і підтвердіть дію, натиснувши Скинути всі налаштування у спливаючому вікні.

Помилка «iMessage має бути увімкнена, щоб надіслати це повідомлення» – вирішено!

Сподіваємося, iMessage знову працює належним чином для вас. Будь то перемикання режиму польоту, вимкнення iMessage та його повторне вмикання чи скидання налаштувань вашого пристрою, незалежно від того, який метод спрацював для вас, щоб вирішити проблему iMessage, повідомте нам про це нижче. Тим часом, якщо є якісь інші речі, які, на вашу думку, повинні бути включені в цю статтю, поділіться ними з нами.