Як виправити помилку «Перевірте підключення до Wi-Fi» на фотографіях у Windows 10

Програма «Фотографії» у Windows 10 дозволяє імпортувати фотографії з папки або USB-пристрою. Microsoft нещодавно додала нову функцію імпорту, яка дозволяє передавати фотографії з телефону через Wi-Fi. Ця функція працює з додатками-супутниками, які потрібно встановити на телефоні Android або iPhone. Він все ще знаходиться в бета-версії, тому обов’язково виникне кілька проблем. Єдина проблема, яка повторюється з програмою «Фотографії» та програмою «Фотографії», полягає в тому, що іноді фотографії не передаються, і ви отримуєте помилку «Перевірте підключення до Wi-Fi».

Ця помилка навряд чи є наслідком проблеми з Wi-Fi. Помилка з’являється навіть тоді, коли телефон і ПК підключені до однакового стабільного з’єднання Wi-Fi. Помилка не надає жодної інформації щодо усунення несправностей, крім перевірки вашого Wi-Fi, і це не допомагає. Ось кілька речей, які ви можете спробувати виправити помилку «Перевірте підключення до Wi-Fi».

  Вісім найкращих програм для читання RSS для Windows 10

Ви можете спробувати перезавантажити маршрутизатор WiFi, а також комп’ютер і телефон, перш ніж спробувати будь-яке з інших рішень, наведених нижче.

Закрийте програми

На робочому столі закрийте програму «Фотографії», а на телефоні закрийте/вийдіть/вийдіть із програми «Фотографії». Знову відкрийте обидві програми та спробуйте надіслати фотографії. Це базове рішення, але воно має низький рівень успіху.

Надсилайте менше фотографій

Якщо ви намагаєтеся надіслати, наприклад, десять зображень через Wi-Fi, і ви постійно отримуєте повідомлення про помилку «Перевірте з’єднання Wi-Fi», спробуйте надіслати зображення меншими партіями. Програма «Фотографії» та програма «Фотографії» не мають обмежень щодо кількості фотографій, які можна надіслати, але коли ця помилка починає з’являтися неодноразово, спробуйте розбити фотографії на менші партії. Почніть з надсилання лише однієї або двох фотографій. Після успішного надсилання ви можете спробувати надіслати більше фотографій одночасно.

  Як підключити принтер USB 2.0 до порту USB 3.0 на Windows 10

Надішліть перше або останнє фото

Якщо ви надсилаєте десять фотографій, але вони продовжують не надсилати, спробуйте надіслати найпершу або останню фотографію з пакету фотографій, які ви хочете надіслати. Здається, це має досить високий відсоток успіху.

Видаліть додаток Companion

Якщо все інше не допомагає, а помилка «Перевірте підключення до Wi-Fi» з’являється постійно, і жодне з наведених вище рішень не працює, спробуйте видалити та повторно встановити програму Photos Companion. Якщо ви вважаєте, що це функція, без якої ви не можете жити, ви також можете спробувати видалити та повторно встановити програму «Фотографії» у Windows 10.

  Як видалити параметр спільного доступу з контекстного меню в Windows 10