Як виправити помилку оновлення Windows 10 0x80070002

Коди помилок Windows є загальними. Ви можете зіткнутися з одним і тим же кодом помилки, намагаючись зробити дві, здавалося б, різні речі. Коди помилок рідко бувають достатньо корисними, щоб вирішити проблему для кінцевого користувача. Вони рідко, якщо взагалі вказують на основні незрозумілі проблеми, які можуть спричинити проблеми на вашому комп’ютері. Тим не менш, помилка Windows 10 Update 0x80070002 є однією з найпростіших для виправлення. Це просто оновлення, яке не вдається встановити. Рішення полягає в тому, щоб видалити завантажене оновлення, завантажити його знову, а потім спробувати інсталювати. Є два способи зробити це; вручну, при цьому ви видаляєте файли оновлення, а також автоматично через програму усунення неполадок Windows Update від Microsoft. Обидва методи вимагають адміністративних прав.

  Як безпечно видалити диск у Windows 10

Видалити оновлення вручну

Введіть services.msc у пошуковій системі Windows, клацніть правою кнопкою миші результат настільного додатка Служби та виберіть «Запуск від імені адміністратора». Це відкриє вікно Сервіс. Знайдіть службу Windows Update і зупиніть її.

Далі відкрийте Провідник файлів і перейдіть до наступного місця та видаліть все в папці Завантаження.

C:WINDOWSSoftwareDistributionDownload

Далі поверніться до вікна «Служби» та знову запустіть службу Windows Update. Перейдіть до програми «Налаштування», виберіть групу налаштувань «Оновлення та безпека». На вкладці Windows Update перевірте наявність нових оновлень. Завантажте та встановіть будь-які нові доступні оновлення.

Засіб усунення несправностей Windows Update

Відвідати цю сторінку і завантажте програму усунення неполадок Windows Update. Запустіть програму з правами адміністратора, тобто клацніть правою кнопкою миші файл, який ви завантажили, і виберіть «Запуск від імені адміністратора» з контекстного меню.

  Як переглянути глобальні комбінації клавіш у Windows 10

Дозвольте програмі перевіряти наявність проблем і застосувати будь-які виправлення, які вона пропонує. Він може застосувати всі виправлення за один прийом або застосувати кілька виправлень один за одним. Тут немає ризику втратити будь-які файли чи дані. Коли програма завершить встановлення оновлень, вона, ймовірно, запропонує інше виправлення, яке повідомляє вам, що для вашого комп’ютера доступні оновлення, які очікують на розгляд.

Коли ви побачите повідомлення про доступні оновлення для вашої системи, відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до «Оновлення та безпека» > «Оновлення Windows». Перевірте наявність оновлень, і будуть доступні ті самі оновлення, які не вдалося встановити, коли ви отримали помилку 0x80070002. Завантажте та встановіть їх, і цього разу вони встановляться без проблем.

  Як отримати доступ до старого перемикача програм Windows XP у Windows 10

Це повинно усунути будь-які проблеми з оновленням, які супроводжуються помилкою 0x80070002, однак цей метод не усуває всі проблеми з оновленням Windows. Якщо ваші комутативні оновлення Windows застрягли, вам потрібно буде спробувати інше виправлення.