techukraine.net iOS Як виправити помилку «Не вдається встановити оновлення на iOS».

Як виправити помилку «Не вдається встановити оновлення на iOS».

| | 0 Comments| 7:08 PM
Categories:

Оновлення iOS та оновлення додатків iOS є одними з найпростіших оновлень, які можна встановити на будь-якому пристрої. Apple радить вам створити резервну копію вашого iPhone або iPad, перш ніж оновлювати їх, і ми погоджуємося, що ви повинні. Тим не менш, ймовірність того, що ваш пристрій зіткнеться з проблемою під час оновлення, незначна. Якщо ви оновлюєтеся за допомогою комп’ютера, переконайтеся, що у вас є остання версія iTunes і справжній кабель для передачі даних для вашого пристрою iOS. З іншого боку, оновлення OTA вимагають лише 50% акумулятора або джерела живлення. Однак тут мало місця для помилок, користувачі можуть стикатися з проблемами під час оновлення. Якщо ви намагаєтеся оновити iOS і постійно бачите помилку «Не вдається встановити оновлення», то ось кілька речей, які ви можете спробувати.

Помилка перевірки

Коли ви завантажуєте та встановлюєте оновлення iOS, воно спочатку перевіряється на серверах Apple. Оновлення підписується Apple, і якщо підпис не проходить автентифікацію, перевірка не проходить, і ви отримуєте помилку «Не вдається встановити оновлення». Зазвичай цього не повинно відбуватися з оновленням OTA. Єдиний прийнятний сценарій – якщо у вас є джейлбрейкнутий пристрій, і в цьому випадку ви не можете оновити OTA.

  Drink It Smart розповість вам, наскільки ви п’яні, і оцінить рівень алкоголю в крові [iOS]

Якщо у вас немає джейлбрейкнутого пристрою, а оновлення OTA не встановлюється, переконайтеся, що проблема не в підключенні до Інтернету. Спробуйте підключитися до іншої мережі. Якщо нове оновлення щойно було випущено, і ви встановлюєте його відразу, помилка перевірки може бути пов’язана з тим, що сервери Apple перевантажені такою кількістю людей, які оновлюються одночасно. У цьому випадку зачекайте кілька годин і повторіть спробу.

Оновлення завантажено давно

Як згадувалося раніше, Apple підписує кожне оновлення. Коли підписується та випускається нове оновлення, Apple припиняє підписувати старе за кілька днів або тижнів. Якщо ви завантажили оновлення iOS, але так довго чекали, щоб встановити його, що Apple більше не підписує його, ви не зможете встановити його просто тому, що перевірка не вдасться. У цьому випадку слід видалити оновлення та перевірити наявність нового.

  Спробуйте відкласти телефон під час їжі [iOS]

Видалити та завантажити оновлення ще раз

Хоча помилка «Не вдається встановити оновлення» може існувати з різних причин, найнадійніший спосіб її виправити — видалити завантажене оновлення та завантажити його знову. Щоб видалити завантажене оновлення, відкрийте програму «Налаштування», перейдіть до «Загальні» > «Сховище iPhone» та знайдіть оновлення iOS. Торкніться його та на наступному екрані торкніться Видалити програму.

Далі перейдіть до Загальні>Оновлення програмного забезпечення та дозвольте iOS перевірити наявність нового оновлення. Коли буде виявлено нове оновлення, натисніть кнопку Завантажити та встановити. Спробуйте встановити оновлення, щойно воно завантажиться, і цього разу все пройде гладко.

  Як видалити Sina Weibo і Tencent Weibo з iOS