techukraine.net techukraine.net Як виправити помилку входу в Ubuntu 23.04 на VMware

Як виправити помилку входу в Ubuntu 23.04 на VMware

Categories:

Ubuntu 23.04 було випущено для громадськості в квітні 2023 року з підтримкою до квітня 2024 року. Незважаючи на проміжний випуск, основні оновлення, такі як кращий графічний інтерфейс із GNOME 44, підтримка GPU з драйверами Mesa 23 і загальна швидша продуктивність через ядро ​​Linux 6.2, мали багато люди пробують це як віртуальну машину.

Однак, якщо ви спробуєте встановити Ubuntu 23.04 на VMware, ви, ймовірно, зіткнетеся з проблемою входу, навіть якщо ви правильно налаштували свою машину.

Якщо у вас виникли проблеми з екраном входу під час спроби встановити «Lunar Lobster» на VMware, нижче наведено крок за кроком, як вирішити цю проблему.

Чому виникає проблема входу?

Під час спроби запустити Ubuntu 23.04 на VMware автоматично використовується Easy Install. Функція Easy Install — це спосіб VMware полегшити встановлення ОС без ручного налаштування.

  Як підключити контролер PS4 або Xbox до вашого iPhone або iPad

Проблема з Easy Install полягає в тому, що поки ОС підтримує цю функцію, VMware автоматично використовує її, не надаючи жодної іншої опції. Це змушує Ubuntu 23.04 завантажуватися безпосередньо на екрані входу, який не приймає жодних облікових даних, незважаючи на те, що ви попередньо ввели ім’я користувача та пароль.

Можливо, ви зможете вирішити проблему, швидко скинувши свій пароль Ubuntu, але оскільки ви не зберегли жодних даних на віртуальній машині, нове рішення для встановлення в цьому посібнику було б простішим і, ймовірно, кращим рішенням.

Щоб вирішити цю проблему входу, нам потрібно буде вручну вибрати «Спробувати або встановити Ubuntu» на багатозавантажувальному завантажувачі GRUB. І єдиний спосіб зробити це — обійти функцію легкої інсталяції VMware.

Як обійти Easy Install на VMware Workstation

Хоча це не дуже просто, є два простих способи обійти функцію Easy Install у VMware Workstation. Ось перший:

Виконайте звичайний процес створення віртуальної машини, вибравши «Створити нову віртуальну машину» > «Типова (рекомендовано)».

Під час інсталяції гостьової операційної системи, коли ви виберете образ Ubuntu 23.04, ви отримаєте сповіщення про те, що 64-розрядну версію Ubuntu 23.04 виявлено та що для встановлення використовуватиметься Easy Install. Це створить файл autoinst.iso, який ми видалимо пізніше, щоб обійти функцію. Поки що натисніть «Далі».

  Як створити список електронної пошти для Gmail для надсилання групових листів

Вибравши образ і налаштувавши апаратне забезпечення, обов’язково зніміть прапорець біля опції «Увімкнути цю віртуальну машину після створення». Це дозволить вам видалити autoinst.iso ще до того, як він завантажиться.

Тепер натисніть «Готово», потім виберіть свою віртуальну машину та натисніть «Редагувати налаштування віртуальної машини» > «CD/DVD (SATA)» і видаліть autoinst.iso, вибравши «Видалити», а потім «ОК».

Запустіть свою віртуальну машину та виберіть Спробувати або встановити Ubuntu за допомогою завантажувача GRUB.

І вуаля! Тепер вас має привітати новий інсталятор на основі Flutter.

Як обійти Easy Install на VMware Player і Workstation

Ось ще один метод, який можна використовувати як у VMware Player, так і у VMware Workstation:

Щоб обійти програму Easy Install у VMware Player, відкрийте програмне забезпечення, виберіть «Створити нову віртуальну машину», поставте прапорець біля опції «Встановити операційну систему пізніше», а потім натисніть «Далі». Тепер виберіть Linux і Ubuntu 64-bit.

  12 найкращих преміальних програм електронного маркетингу для розвитку бізнесу

Після вибору типу операційної системи, яку ви плануєте інсталювати, виберіть Налаштувати обладнання > Новий CD/DVD(SATA). Виберіть параметр «Використовувати файл образу ISO» і виберіть образ Ubuntu 23.04, а потім натисніть «Додати».

Тепер запустіть свою віртуальну машину та виберіть Спробувати або встановити Ubuntu на завантажувачі. Після цього ви маєте завантажити програму встановлення на основі Flutter замість екрана входу.

Альтернативні способи тестування Ubuntu 23.04 на віртуальних машинах

Хоча методи, розглянуті в цьому посібнику, вирішать проблему входу під час встановлення Ubuntu 23.04 за допомогою VMware, крім помилки входу можуть виникнути інші проблеми.

У цьому випадку ви можете спробувати використовувати VirtualBox. Він безкоштовний і такий же простий у використанні, як і VMware, а також має такі преміальні функції, як Snapshots.

Крім того, ви можете перевірити Ubuntu 23.04 за допомогою завантажувального USB. Це не тільки заощаджує місце в пам’яті, але й робить його ультрапортативним.