Як виправити помилку входу в League of Legends (LoL не вдалося ввійти в недійсний сеанс)

| | 0 Comments| 6:15 AM
Categories:

League of Legends — це онлайн-гра, і її база гравців величезна. У гру в основному грають на онлайн-арені. У гру можна грати як із настільного комп’ютера, так і з телефону iPhone або Android.

Виправлено неочікувану помилку сеансу входу в League of Legends

Щоб грати в League of Legends, ви повинні увійти у свій обліковий запис. Обліковий запис можна створити за допомогою електронної пошти, облікового запису Google або облікового запису Apple. Зазвичай гравці залишаються ввійшли в гру, якщо вони не вийдуть. Однак якщо ви намагаєтеся грати в League of Legends і отримуєте помилку неочікуваного сеансу входу, спробуйте виправлення, наведені нижче.

  Як використовувати Snap Camera з Google Meet

Примусово вийти та увійти знову

Якщо ви постійно отримуєте помилку неочікуваного сеансу входу, коли відкриваєте League of Legends, спробуйте вийти та знову ввійти.

Відкрита Ліга Легенд.
Натисніть кнопку закрити, перш ніж з’явиться помилка.
У підказці Вийти зараз натисніть кнопку Вийти.
Вийдіть з гри та відкрийте її знову.
Увійти.

Закрийте всі процеси League of Legends

Простий вихід Лютий іноді недостатньо, щоб виправити помилку неочікуваної помилки сеансу входу. Якщо ви все ще бачите його, вийдіть із системи та закрийте всі процеси League of Legends.

Відкрита Ліга Легенд.
Натисніть кнопку закрити, перш ніж з’явиться помилка.
Натисніть Вийти в підказці Вийти зараз.
Клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань і виберіть у контекстному меню пункт Диспетчер завдань.
Перейдіть на вкладку Процеси.
Шукайте League of Legends.
Виберіть процес і натисніть кнопку Завершити зараз внизу.
Повторіть для всіх процесів League of Legends.

  Як створити випадкові (підроблені) набори даних в Microsoft Excel

Вимкніть VPN

Якщо ви використовуєте VPN для гри в League of Legends, спробуйте відключити його. Гра не обмежена географічно, тому вам насправді не потрібен VPN, щоб грати в неї. Можливо, сама VPN має проблеми, які, у свою чергу, викликають помилку неочікуваного сеансу входу. Спробуйте підключитися без VPN.

Висновок

У League of Legends тисячі гравців онлайн в будь-який момент часу. Це не нова справа з великою кількістю гравців, і його сервери більш ніж здатні з ними впоратися. Помилка неочікуваного сеансу входу більше пов’язана з грою, яка запущена на вашому робочому столі, ніж з онлайн-серверами гри. Зокрема, щось, що зберігається локально, або пошкоджено, або термін дії закінчився (так само як файл cookie), і гра не може оновити його. У більшості випадків простий примусовий вихід із системи є ключем до вирішення проблеми.

  Пам'ятаєте MiniDisc? Ось як ви все ще можете використовувати його у 2020 році