Як виправити повторне надсилання форми під час оновлення

Якщо ви заповнюєте форму в Інтернеті, а форма містить спеціальну відповідь, яку ви ввели безпосередньо у браузері, перед надсиланням форми бажано скопіювати та зберегти її у файлі. Це пов’язано з тим, що якщо заповнити форму не вдасться, з будь-якої причини введені вами дані можуть бути втрачені. Деякі форми зберігають інформацію, яку вводить користувач, а інші ні.

Підтвердьте повторне надсилання форми після оновлення

Виправлено. Повторне надсилання форми підтверджується під час оновлення

Помилка підтвердити повторну подачу форми під час оновлення означає, що коли ви надіслали форму, інформація не була надіслана на сервер, на який вона передбачалася. Це може бути проблемою з вашої сторони, наприклад, ви не підключені до Інтернету або ваше інтернет-з’єднання нестабільне та обривається, перш ніж інформація може бути надіслана. Це може бути проблемою на стороні веб-сайту, наприклад, сервер не реагує, аналіз даних займає занадто багато часу, сервер очікує інші дані тощо.

У деяких випадках користувач може виправити помилку повторного надсилання форми під час оновлення, але в інших випадках це може бути проблемою з веб-сайтом, і вам потрібно буде зв’язатися з веб-адміністратором. Спробуйте наведені нижче виправлення як кінцевий користувач, щоб усунути помилку.

1. Перевірте сесію браузера

Сеанс вашого веб-переглядача може бути однією з причин, чому ви бачите повідомлення про помилку підтвердити повторне надсилання форми під час оновлення. Повідомлення може відображатися в будь-якому браузері з дещо іншою мовою, однак переконайтеся;

Ви не використовуєте вікно анонімного перегляду
Ви не оновлюєте форму вручну після натискання кнопки «Надіслати/відправити».
У вас немає встановлених програм або розширень, які можуть перервати сеанс, наприклад, VPN, моніторинг мережевого трафіку, проксі-сервер, перемикач користувацьких агентів тощо.

Варто використовувати інший браузер, ніж той, який ви використовуєте, якщо помилка не зникає. Використовуйте сучасний браузер, як-от Chrome або Opera, замість Firefox або Safari. Якщо ви бачите цю помилку в мобільному веб-переглядачі, перейдіть на комп’ютерний веб-переглядач.

2. Очистіть дані браузера та подайте їх повторно

Проблема підтвердити повторну подачу форми під час оновлення може виникнути на стороні сервера, оскільки сервер перевантажений, коли одночасно надсилається занадто багато форм. Ви можете спробувати зачекати, поки сервер не буде перевантажено, але тим часом очистіть дані свого веб-переглядача та спробуйте надіслати форму знову.

Chrome

Щоб очистити дані браузера в Chrome;

Відкрийте Chrome.
Натисніть кнопку додаткових параметрів у верхньому правому куті та виберіть Налаштування.
У розділі Конфіденційність та безпека натисніть Очистити дані веб-перегляду.
Виберіть Файли cookie та інші дані веб-перегляду та Кешує зображення та файли.
Натисніть Очистити дані.

Firefox

Щоб очистити дані перегляду в Firefox;

Відкрийте Firefox.
Натисніть кнопку додаткових параметрів у верхньому правому куті та виберіть Налаштування.
Перейдіть до Конфіденційність та безпека.
Натисніть Очистити дані.
Виберіть Файли cookie та дані сайту та Кешований веб-вміст.
Натисніть Очистити дані та перезапустіть браузер.
Надішліть форму ще раз.

3. Вимкніть розширення браузера

Розширення браузера можуть перешкоджати сеансу браузера та відправленню форми. Якщо ви вважаєте, що з формою або веб-сайтом, на якому ви надсилаєте повідомлення, немає нічого поганого, вимкніть усі встановлені розширення та повторіть спробу.

Chrome

Щоб вимкнути розширення в Chrome;

Відкрийте Chrome.
Натисніть кнопку додаткових параметрів у верхньому правому куті та виберіть Інші інструменти > Розширення.
Увімкніть перемикач біля кожного розширення.

Firefox

Щоб вимкнути доповнення у Firefox;

Відкрийте Firefox.
Натисніть кнопку додаткових параметрів у верхньому правому куті та виберіть Додатки та теми.
Увімкніть перемикач біля кожного доповнення.

4. Виправити повторне надсилання форми для адміністраторів веб-сайту під час оновлення

Ці виправлення застосовуються, якщо ви можете редагувати код форми. Підтвердити повторне надсилання форми під час оновлення з’являється в одному з двох випадків, якщо на вашому сервері немає проблем.

POST проти GET

Форми PHP можуть подавати дані одним із двох способів; ДОПУСТИТЬ або ОТРИМАТИ. Якщо ви використовуєте метод POST, ви зіткнетеся з помилкою підтвердити повторну відправку форми під час оновлення, тоді як ви не побачите її з методом GET.

Це означає, що існує проблема з тим, як команда POST була додана до форми, або користувач оновлює форму перед її відправкою. Метод POST слід використовувати лише у разі необхідності, наприклад, із полями скидання пароля, а не для звичайних полів форми.

Вимкніть підтвердження повторного надсилання в браузері

Браузери можуть використовувати власні перевірки форм. Зазвичай це функція, але ви можете змусити сторінку ігнорувати перевірку браузера. Для цього ви можете використовувати форму AJAX. Ви все одно зможете використовувати з нею функцію POST, якщо не хочете переходити на GET.

Висновок

Помилка Підтвердити повторне надсилання форми під час оновлення, ймовірно, з’явиться, якщо ви оновите форму перед її надсиланням. Якщо ви бачите помилку під час надсилання форми, велика ймовірність, що проблема на стороні сервера. Виправити це може не в ваших силах.