Як виправити ненадійне з’єднання в CSGO

Categories:

Counter-Strike: Global Offensive — це стрілялка від першої особи, випущена в 2012 році. Гра зосереджена на командній роботі, стрільбі, стратегії та особистому управлінні економікою. Він заснований на двох командах, терористів і контртерористів, які грають, щоб виконувати різні цілі на різних картах. Гравці також отримують винагороду віртуальною валютою після завершення раундів. У цій захоплюючій грі, повній гострих відчуттів і навичок, іноді можуть виникати помилки підключення, які можуть заважати ігровому процесу. Якщо ви також зіткнулися з такою ж проблемою під час гри в CSGO, тоді ви в потрібному місці. У нас є чудовий посібник із кількома методами, які допоможуть вам усунути ненадійне з’єднання CSGO. Перш ніж занурюватися безпосередньо в методи, важливо мати повну інформацію про проблему з серверами підбору CS GO та її причини, тому давайте почнемо з того, що дізнаємось про ненадійне з’єднання CSGO.

Як виправити ненадійне з’єднання в CSGO

CSGO matchmaking — це внутрішньоігрова система, доступна для всіх гравців, яка пропонує користувачам можливість змагатися за рейтинг навичок. Ранги додають грі додаткового захоплення, уникаючи нерівних матчів, а також покращуючи ігровий досвід. Це також допомагає зіставляти користувачів з іншими гравцями такого ж навику.

Що спричиняє ненадійне з’єднання CSGO?

Численні причини можуть призвести до ненадійних з’єднань у CSGO, деякі з них наведено нижче:

  • Однією з перших причин виникнення помилок мережі є пошкоджені ігрові файли CSGO, які зазвичай завантажуються через стороннє програмне забезпечення або антивірус.
  • Наступною причиною цієї проблеми є нестабільне мережеве з’єднання, коли у вас слабкий або непостійний Інтернет.
  • Якщо VPN у вашій системі ввімкнено, це може уповільнити ваше мережеве з’єднання, а також затримати гру. Отже, ви повинні вимкнути його, щоб вирішити цю проблему пошуку партнерів CSGO.
  • Неправильні налаштування DNS-сервера або мережі є ще однією причиною, чому у вас виникають помилки з серверами підбору CS GO.

  • Якщо у вашій системі вимкнено запобігання виконанню даних, ви можете зіткнутися з ненадійним з’єднанням.

Також можливо, що проблема в CSGO стан сервера, а не ваша система чи з’єднання. Тому вам потрібно один раз перевірити статус сторінки CSGO, щоб виключити таку можливість. Цей тип проблеми з сервером виникає, коли багато гравців намагаються підключитися до гри одночасно. Тому ви повинні перевірити це за допомогою Даундетектор сторінки.

Як ми вже обговорювали, існує багато причин, які призводять до проблем із з’єднанням у CSGO, але поряд із цим також є кілька виправлень, які можуть допомогти вам вирішити цю проблему за допомогою ефективних і детальних кроків. Ці методи наведені нижче відповідно до їх рівня складності та ефективності.

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Дотримуйтесь цих основних методів, щоб вирішити проблему з сервером пошуку партнерів CSGO.

1А. Запустіть CSGO від імені адміністратора

Якщо ви використовуєте гру через Steam, під час запуску гри можуть виникнути помилки підключення, оскільки Steam не має прав адміністратора. У такому випадку ви повинні надати права адміністратора додатку, якщо ви шукаєте відповіді на те, як виправити ненадійне з’єднання CSGO, виконайте наведені нижче дії.

1. Перейдіть на робочий стіл і клацніть правою кнопкою миші програму CS GO.

2. Тепер натисніть «Властивості» в меню.

3. Перейдіть на вкладку «Сумісність» і встановіть прапорець «Запускати цю програму від імені адміністратора».

4. Тепер натисніть «Застосувати», а потім «ОК».

1B. Очистити кеш DNS

DNS або система доменних імен допомагає змінити доменне ім’я веб-сайту на IP-адресу, щоб система могла його легко зрозуміти. Цей DNS зберігається як кеш, і його потрібно очистити, щоб вирішити будь-які проблеми з мережею на вашому ПК. Ви можете дізнатися багато про DNS і як його очистити за допомогою нашого посібника Як очистити та скинути кеш DNS у Windows 10.

1С. Вимкнути проксі-сервер

Останній спосіб виправити ненадійні сервери CSGO підбору партнерів – це вимкнути проксі у вашій системі. Якщо ви використовуєте проксі-сервер на своєму комп’ютері для підвищення продуктивності мережі, його вимкнення може допомогти вам вирішити згадану проблему підбору CSGO. Ви можете отримати допомогу в нашому детальному посібнику про те, як вимкнути VPN і проксі-сервер у Windows 10.

1D. Оновіть мережеві драйвери

Якщо жоден із методів не спрацював, спробуйте оновити мережеві драйвери, оскільки застарілі драйвери часто призводять до проблем з відключенням під час запуску гри. Отже, щоб обробити оновлення, ви можете переглянути наш корисний посібник Як оновити драйвери мережевого адаптера в Windows 10.

1E. Оновіть Windows

Якщо підключення до Інтернету у вашій системі працює нормально, а ви все ще маєте проблеми з підключенням CSGO, ви можете спробувати оновити свою операційну систему, якою в даному випадку є Windows. Застаріле програмне забезпечення Windows також може спричинити проблеми з підключенням, коли ви намагаєтеся запустити гру CSGO на своєму ПК. Таким чином, оновлення програмного забезпечення може допомогти вам у повному обсязі, що можна зробити за допомогою нашого посібника про те, як завантажити та встановити останнє оновлення Windows 10.

Спосіб 2. Запустіть засіб усунення несправностей мережі

Основною причиною ненадійного з’єднання є проблеми з мережею, які можуть виникнути у вашій системі з кількох причин. Це переривання з’єднання може бути викликане кеш-пам’яттю браузера, вірусом, застарілою операційною версією та багатьма іншими причинами. Тому пропонується перевірити ваше підключення, що можна зробити різними способами. Ви можете ознайомитися з нашим посібником у розділі «Виправити, що ваше з’єднання було перервано» в Windows 10. Перевірте, чи може вирішення проблеми з мережею допомогти у вирішенні проблеми пошуку партнерів CSGO.

Спосіб 3: Перевірте цілісність файлів гри

Steam — це надійний вибір для запуску гри, якщо ви хочете покращити ігровий досвід. Але часто люди повідомляють про те, що ігри Steam виходять з ладу та не працюють через проблеми з підключенням. Однією з таких проблем є сервери пошуку партнерів CS GO, які можуть дуже дратувати. Таким чином, ви повинні перевірити цілісність файлів гри Steam CSGO, оскільки це швидке виправлення виявилося досить успішним у вирішенні помилки сервера. Щоб зробити це, ви можете переглянути наш посібник про те, як перевірити цілісність ігрових файлів у Steam. І за допомогою цього посібника ви можете легко виправити помилку підключення на вашому ПК.

Спосіб 4: Відновлення папок бібліотеки Steam

Ще один крок, який допоможе вам усунути помилку пошуку відповідей, — це відновити папки бібліотеки Steam. Відновлюючи папки бібліотеки Steam, ви можете виправити ненадійне підключення під час встановлення відповідності. Щоб відновити папки в Steam, виконайте наведені нижче дії.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Steam і натисніть «Відкрити».

2. Натисніть на Steam і виберіть Налаштування.

3. Натисніть «Завантаження» та виберіть «ПАПКИ БІБЛІОТЕКИ STEAM».

4. Клацніть правою кнопкою миші папку в ній і виберіть Відновити файли бібліотеки.

Спосіб 5: Використовуйте різні облікові записи Steam

Якщо вищезазначені виправлення не допомогли вам відповісти на запитання про те, як виправити ненадійне підключення CSGO, ви можете спробувати взагалі використати інший обліковий запис Steam. Використання нового облікового запису вирішить проблеми з помилками, які зазвичай виникають у багатокористувацьких іграх, і допоможе вам виправити проблеми з ненадійним сервером підбору партнерів.

1. Відкрийте програму Steam і натисніть опцію «Змінити користувача», щоб додати новий обліковий запис у Steam.

2. На екрані входу введіть ім’я облікового запису та пароль, а потім натисніть «УВІЙТИ».

Після створення нового облікового запису запустіть гру та перевірте, чи вирішено помилку підключення.

Спосіб 6. Запустіть SteamService.exe

Наступний спосіб, який допоможе користувачам Steam вирішити проблеми з підключенням до гри CSGO, це просто запустити SteamService.exe на ПК. SteamService.exe має справу зі встановленням сценаріїв, зокрема Visual Studio Redistributive і DirectX, а вимкнення SteamService.exe означає втручання в ці процеси та, таким чином, призводить до проблем із підключенням серверів пошуку відповідей. Отже, ви можете запустити SteamService.exe за допомогою таких кроків:

1. Відкрийте Провідник файлів у системі та перейдіть до папки Steam.

2. Тепер відкрийте папку з назвою bin і знайдіть у ній файл steamservice.exe.

3. Запустіть файл і натисніть «Так», якщо буде запропоновано отримати до нього доступ.

Після виконання кроків запустіть програму Steam у вашій системі та запустіть гру, щоб перевірити, чи помилку підключення вирішено.

Спосіб 7: Використовуйте Google DNS

Якщо ви любитель ігор, DNS важливий для надання додаткових послуг безпеки. Крім того, DNS допомагає захистити вас від вірусних атак, покращуючи ігровий досвід. Якщо ви вже намагалися очистити свій DNS, тепер ви можете спробувати використовувати Google DNS, щоб допомогти вам вирішити проблеми з ненадійним з’єднанням. Ви можете переглянути наш посібник про те, як переключитися на OpenDNS або Google DNS у Windows, щоб дізнатися більше про те, як спробувати цей метод для ефективних результатів.

Спосіб 8. Скидання налаштувань мережі

Якщо ваші мережеві адаптери пошкоджені, вам не допоможе ніщо, окрім скидання налаштувань мережі на вашому ПК. Скидання налаштувань мережі перевстановить адаптери та знову встановить усю інформацію про мережеві адаптери у вашій системі, що вирішить усі проблеми з підключенням під час гри в CSGO. Отже, перегляньте наш посібник про те, як скинути налаштування мережі в Windows 10.

Спосіб 9: дозвольте Steam через брандмауер

Користувачі Steam також можуть позбутися проблем з підключенням, дозволивши програмі через брандмауер. Як ми вже обговорювали, інколи антивірусне програмне забезпечення у вашій системі або брандмауер Windows Defender може заважати роботі програми чи гри. Дозволивши такі програми, ви можете переконатися, що ваша програма працює без будь-яких помилок і не стикається з проблемами підключення, як-от проблема підбору CSGO. Для цього ви можете прочитати наш посібник про дозвіл або блокування програм через брандмауер Windows.

Спосіб 10. Вимкніть брандмауер Windows Defender (не рекомендовано)

Стороннє антивірусне програмне забезпечення на вашому ПК або Windows Defender також може перешкоджати певним програмам або блокувати ігри у вашій системі. Ці програми можуть блокувати порти, які використовуються для підключення до вашого сервера, і в цьому випадку це може призвести до ненадійного з’єднання CSGO. Отже, щоб переконатися, що ви більше не зіткнетеся з помилкою під час гри в Counter Strike Global Offensive, вам потрібно вимкнути ці програми. Для цього ви можете переглянути наші посібники про те, як тимчасово вимкнути антивірус у Windows 10 і як вимкнути брандмауер Windows 10.

***

Ми сподіваємося, що наш посібник був достатньо корисним і вичерпним, щоб надати вам глибоку інформацію про CS GO та причини проблем з підключенням до нього. Повідомте нам, який із методів допоміг вам краще у виправленні ненадійного з’єднання в CSGO. Якщо у вас є додаткові запитання чи пропозиції, залиште коментар нижче.

  Як перенести файли з VirtualBox на хост