Як виправити невідображення переглядів історій Instagram

Categories:

Історія в Instagram – це щось на зразок короткого опису вашого дня, який зникає, коли його тривалість закінчується. Історією Instagram може бути будь-що: зображення, відео чи текст. Це може бути як ваша публікація, так і публікація, що належить комусь іншому. Історію можна переглядати кілька разів, доки вона не з’явиться, і користувач, який її опублікував, матиме повний контроль над нею. За бажанням вони можуть редагувати, переглядати, хто переглядав їхню історію, видаляти її, додавати історію для виділення або ділитися нею з іншими. Як ви, напевно, знаєте, історії не схожі на пости. Після завантаження публікації назавжди залишаються в Instagram, але історії зникають через 24 години після завантаження, і після цього ніхто не зможе їх переглянути, доки ви не додасте історію до своїх основних моментів. Оскільки Instagram побудований на основі програмного забезпечення та є програмною річчю, у певний момент у ньому можуть виникнути деякі помилки чи помилки. Ці помилки можна виправити. Якщо ви тут, щоб дізнатися, чому ваші перегляди історії в Instagram не відображаються та як це виправити, ця стаття допоможе вам у цьому. Він також допоможе вам дізнатися, хто переглядав вашу історію в Instagram.

Як виправити невідображення переглядів історій Instagram

Прочитайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися про кроки, які демонструють, як виправити перегляди Instagram Story, які не відображаються детально, використовуючи зображення для кращого розуміння.

  Як видалити повідомлення в Instagram з обох сторін

Чи можу я побачити, хто переглядає мою історію в Instagram?

Так, ви можете бачити, хто переглядає вашу історію в Instagram. Вам потрібно перейти до своєї історії та подивитися, скільки користувачів там переглянули ваші історії. Ви контролюєте свої історії. Ви також можете заборонити деяким користувачам переглядати вашу історію. Крім того, ви можете керувати в налаштуваннях історії, хто може дивитися вашу історію.

  • Якщо ваш обліковий запис IG загальнодоступний, будь-хто в Instagram може переглянути вашу історію.
  • Якщо це приватне, лише ваші підписники можуть переглядати вашу історію.
  • Якщо завантажена вами історія призначена лише для ваших близьких друзів, її зможуть переглядати лише близькі друзі.

Чи можете ви побачити, хто переглядає вашу історію в Instagram, якщо не друзі?

Так, ви можете бачити, хто переглядає вашу історію в Instagram, якщо не друзі. Лише підписники можуть переглядати свої історії для приватних облікових записів Instagram, але у випадку публічних облікових записів будь-хто в Instagram може переглядати історію. Якщо ви залишили свій обліковий запис Instagram загальнодоступним і дозволили всім переглядати його в налаштуваннях історії, ви можете побачити, скільки людей переглянули ваші історії, і їхні профілі відображатимуться у вигляді списку. Ви можете побачити заголовок нижче, щоб знати, як побачити, хто переглядав вашу історію в Instagram.

Як дізнатися, хто переглядав вашу історію в Instagram?

Щоб дізнатися, хто переглядав вашу історію в Instagram, виконайте такі дії:

1. Відкрийте програму Instagram на своєму Android і iOS пристроїв.

2. На головному екрані торкніться вкладки Ваша історія.

3. Торкніться опції Діяльність у нижньому лівому куті.

4. Ви побачите кількість переглядів вашої історії та список людей, які її переглядали.

  Як отримати доступ до приватного елемента Instagram Inspect

Ось як ви можете побачити, хто переглядав вашу історію IG.

Що означають найкращі глядачі в Instagram Story?

Глядачі у верхній частині вашої історії в Instagram – це ті, хто нещодавно переглядав вашу історію. Топ глядачів може бути будь-хто. Це може бути хтось, хто дивився вашу історію раніше, але переглянув її знову, або користувач, який дивився вашу історію вперше.

Перегляди історій Instagram підраховуються, але лише один раз для одного користувача. Це буде зараховано як один незалежно від того, скільки разів вони переглянули вашу історію. Люди на вершині списку глядачів – це люди, які нещодавно переглянули вашу історію в Insta або переглядають вашу історію, і це те, що означають найпопулярніші глядачі історії IG.

Чому Instagram не показує мені, хто переглядав мою історію? Чому я не бачу, хто переглядав мою історію?

Ось кілька причин, чому я не бачу, хто переглядав мою історію в Insta:

  • Це якась помилка в історії Instagram, через яку не всі, але деякі користувачі не можуть бачити свої історії.
  • Може статися, що ви не використовуєте оновлену версію програми Instagram.
  • Це також може бути пов’язано з помилкою або збоєм у програмі.
  • Також може статися, що ваш пристрій не оновлено, через що з’являються перегляди.
  • Це може статися через погане підключення до мережі на пристрої.
  • Може статися так, що досі ніхто не переглядав вашу історію. Перевірте через кілька годин.

Як ви можете побачити, хто переглядав ваші історії в Instagram?

Щоб дізнатися, хто переглядав мою історію в Instagram, виконайте такі дії:

1. Запустіть програму Instagram на своєму пристрої.

2. На головній вкладці натисніть Ваша історія > Діяльність.

3. На вкладці Глядачі ви можете побачити користувачів, які переглянули вашу історію.

Виконуючи наведені вище кроки, ви можете знати, хто переглядав мою історію IG.

  Як надіслати повідомлення другу у Facebook з Instagram

Немає глядачів на Instagram Story? Як виправити?

Ось кілька способів виправити невідображення переглядів історій Instagram:

Спосіб 1. Очистіть дані програми та кеш

Якщо ваша програма IG накопичила пошкоджений кеш і дані на вашому телефоні, ви можете зіткнутися з помилкою No Viewers on Insta. Прочитайте та дотримуйтеся нашого посібника про те, як очистити кеш на телефоні Android для програми Instagram, і застосуйте те саме.

Після успішного очищення даних і кешу відкрийте програму Instagram і увійдіть у свій обліковий запис, використовуючи свої облікові дані. Перейдіть до розділу «Ваша історія» > «Активність», щоб переглянути кількість глядачів і список глядачів під ним.

Спосіб 2. Зверніться до служби підтримки клієнтів Instagram

Щоб зв’язатися зі службою підтримки користувачів Instagram, ви можете створити новий електронний лист, написати свій запит і надіслати його на адресу [email protected] Ви також можете зателефонувати за номером 650-543-4800 зі стаціонарного телефону або по телефону, щоб зв’язатися зі службою підтримки клієнтів Instagram і вирішити свій запит. Це були два способи вирішення проблеми, коли перегляди історій Instagram не відображалися.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам дізнатися, чому не відображаються перегляди історій в Instagram. Не соромтеся звертатися до нас зі своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.