Як виправити код помилки Netflix U7361-1254-C00DB3B2 у Windows 10

| | 0 Comments| 10:03 PM
Categories:

Настали свята, і люди захочуть випивати Netflix. Якщо ви використовуєте Windows 10 і нещодавно отримали дисплей 4K, можливо, це піде не так, як планувалося. Користувачі Windows 10, які хочуть дивитися Netflix у HD, повинні використовувати офіційний додаток Netflix або Microsoft Edge. На жаль, коли користувачі намагаються дивитися Netflix у 4K, він не відтворюється, а замість цього ви отримуєте код помилки Netflix U7361-1254-C00DB3B2. Як і більшість кодів помилок, він не пропонує особливої ​​​​допомоги щодо їх вирішення. Цей код помилки не є проблемою для Netflix. Це Microsoft. Компанія щось зламала під час нещодавнього регулярного оновлення Windows 10.

Щоб було зрозуміло, якщо ви намагаєтеся дивитися Netflix у звичайній роздільній здатності, відмінній від 4K, у вас не повинно виникнути проблем. Користувачі, які стикаються з кодом помилки Netflix U7361-1254-C00DB3B2, зазвичай дивляться на дисплеї 4K.

  Як увімкнути субтитри для дзвінків Skype у Windows 10

Видаліть розширення HEVCVideoExtension

Microsoft нещодавно оновила розширення HEVCVideoExtension. Це стандарт стиснення відео, який підтримує Windows 10, і Microsoft час від часу оновлює його за потреби. Це було додано в Fall Creators Update.

Проте в останньому оновленні щось зламалося, тому ви бачите код помилки Netflix U7361-1254-C00DB3B2 як в Edge, так і в офіційному додатку Netflix. Рішення досить просте; видаліть розширення HEVCVideoExtension.

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Програми».

Перейдіть на вкладку Програми та функції та прокрутіть униз до вікна пошуку програми. Знайдіть HEVCVideoExtension. Натисніть його, і ви побачите кнопку Видалити, яка видалить програму з вашої системи. Видаліть його, а потім перезавантажте систему. Ваші проблеми з Netflix будуть вирішені.

  Як отримати оновлення на процесорі нового покоління в Windows 7 і 8.1

Ви не зможете відтворювати Netflix у 4K на своєму моніторі 4K після видалення розширення, але ви зможете дивитися Netflix у 1080p. Це сумний компроміс, але той, який дозволяє вам перепивати трохи нижчу якість. Якщо ви не отримуєте належну якість HD, перевірте, чи отримуєте достатню пропускну здатність. Якщо ви використовуєте VPN для Netflix, переконайтеся, що ваш вибір не обмежує пропускну здатність для потокового медіа.

Побічні ефекти

Це також вплине на медіа-файли, які ви хочете відтворити у якості 4K у програмі «Телебачення та фільми». Ви просто не зможете в неї грати. Хороша новина полягає в тому, що в цьому випадку є вихід; VLC. Ви можете використовувати VLC або Kodi, обидва з яких мають власні незалежні кодеки для відтворення 4K. Щойно почалися канікули, тож вам доведеться трохи почекати, перш ніж проблема буде офіційно вирішена.

  Як запустити файл JAR на Windows