Як виправити збій програми через помилку символу телугу на iOS 11.2.5

| | 0 Comments| 7:28 PM
Categories:

iOS 11 увійде в історію Apple, має один із найпроблемніших випусків. Здається, ця версія ОС не може зламатися, і багато функцій зламалися. Звичайно, Apple виправляє їх у наступному оновленні, але наступне оновлення має власні помилки. Зараз користувачі iOS 11.2+ можуть виводити iMessages з ладу. Схоже, помилка була виправлена ​​в iOS 11.3, але вона все ще знаходиться в бета-версії. Тепер з’явилася нова помилка, яка отримала назву помилка символу телугу виявлено і це впливає на програму Повідомлення та майже всі інші програми обміну повідомленнями, встановлені на вашому телефоні, включаючи Facebook Messenger. Ця помилка не є помилкою Apple, оскільки вона пов’язана з символами Unicode. Це лише одна з тих речей, які ви не можете вловити навіть через суворе тестування.

  Як відправити подарунки з App Store на iOS

Збій персонажів телугу

Якщо ви надсилаєте певний символ телугу комусь через Повідомлення, це призведе до збою програми, а також інших програм для обміну повідомленнями на їх телефоні. Проблема пов’язана з персонажем, тому будь-яка програма, яка намагається відобразити його, будь то програма обміну повідомленнями чи програма Facebook, призведе до збою цієї програми. Проблема може загостритися, якщо iOS спробує відобразити символ у, скажімо, сповіщенні. Це призведе до перезавантаження трампліну або виходу пристрою з ладу. Якщо ви хоча б введете символ у, скажімо, додатку Notes, це призведе до збою програми і, можливо, вашого телефону.

На щастя, виправити помилку символу телугу досить просто. Крім того, Apple знає про проблему, і помилка вже була виправлена ​​в iOS 11.3 (бета-версія).

  Отримайте iOS Like Assistive Touch на своєму телефоні Android

Виправлено помилку з проблемою символу телугу

Якщо ви отримали символ телугу, а ваша програма «Повідомлення», включно з іншими програмами для обміну повідомленнями, не припиняє зависати щоразу, коли ви їх запускаєте, вам потрібно зробити дві речі, щоб вирішити проблему.

По-перше, попросіть друга надіслати вам повідомлення. Найкраще, якщо вони надішлють iMessage, але SMS також зробить свою справу. Це усуне проблему з аварійним завершенням роботи програм і аварійним завершенням роботи вашого пристрою. Друге, що вам потрібно зробити, коли ваш пристрій і програми стабілізуються, – це видалити повідомлення з текстом. Це може бути складно, враховуючи, як ви збираєтеся знову отримати доступ до програми, і вона спробує знову відобразити персонажа.

  Як увімкнути екранні фільтри для компенсації кольорової сліпоти в iOS 10

Якщо персонажа було надіслано через програму, як-от Facebook Messenger, ви можете спробувати перейти до веб-інтерфейсу Messenger і видалити його там. Очевидно, це буде трохи складніше з повідомленнями, тому краще просто видалити проблемний ланцюжок розмови, а не відкривати його знову.