Як виправити збій оновлення Apex Legends 1.84

Categories:

Apex Legends отримує регулярні оновлення. Це та гра, яка застаріє й втратить гравців, якщо до неї регулярно не додаватимуться нові завдання, події, скіни тощо. Apex Legends, будучи онлайн-грою, має масові оновлення, коли в гру додаються нові елементи, і, таким чином, велике оновлення означає, що завжди є ймовірність, що щось піде не так.

Збій оновлення Apex Legends 1.84

Оновлення Apex Legends 1.84 було виправленим виправленням. Це означає, що окрім додавання нових елементів та внесення значних змін або покращень у гру, вона також виправила кілька речей. Виправлення варіюються від окремих персонажів до загальних виправлень, які вплинули на загальну механіку гри. Ви можете рчитайте офіційні примітки до випуску тут.

Оновлення Apex Legends 1.84 здебільшого працює стабільно, але деякі користувачі повідомляють, що гра виходить з ладу під час запуску або під час матчу. Якщо гра виходить з ладу постійно або періодично під час гри, спробуйте ці виправлення.

  Як дивитися фільми «Форсаж» на Netflix з будь-якого місця?

Закрийте інші програми/програми

Оновлення гри може бути трохи важчим, або деякі програми, які працюють у вашій системі, можуть перевантажувати системні ресурси до такої міри, що гра не зможе їх використовувати.

Перш ніж почати грати, закрийте всі програми, які ви не використовуєте, особливо програми, які потребують оперативної пам’яті, як-от Chrome. Переконайтеся, що непотрібні програми не використовують графічний або центральний процесор під час гри. Збій може бути просто викликаний тим, що гра не може використовувати потрібну енергію від ЦП.

Перевірте стан сервера

Apex Legends — це онлайн-гра, і це означає, що ви підключаєтеся до онлайн-сервера, щоб грати в неї. Сервери, незалежно від того, наскільки добре керовані, можуть вийти з ладу або вийти в автономний режим. Якщо гра раптово зависає, перевірте стан сервера. Немає офіційної сторінки статусу сервера для гри, але є багато сторонніх, які ви можете спробувати. Статут Apex Legendss — гарне місце, щоб піти.

Ви можете переглянути стан сервера для кожної платформи та побачити, які області гри постраждали від збою сервера, а також регіони, де є проблема.

  Кращі маршрутизатори DD-WRT у 2019 році для вимогливих досвідчених користувачів

З проблемами сервера ви нічого не можете зробити, окрім як чекати, поки розробники гри вирішать це.

Відновити файли гри

Можливо, під час оновлення деякі файли гри були пошкоджені. Це може статися, якщо оновлення було перервано або ви несподівано вийшли з Steam. Хороша новина полягає в тому, що ви можете виконати виправлення на місці, і вам не доведеться знову встановлювати гру.

Відкрийте Steam.
Перейдіть до бібліотеки.
Клацніть правою кнопкою миші Apex Legends у стовпці ліворуч і виберіть Властивості з контекстного меню.
Перейдіть на вкладку «Локальні файли».
Натисніть Перевірити цілісність файлів ігор.
Дозвольте Steam перевіряти та відновлювати файли.

Оновити графічні драйвери

Оновлення гри може вимагати новіших драйверів у вашій системі. Це рідко, але буває. Apex Legends, як правило, має багато ресурсів, тому вам може знадобитися оновити драйвери графічного процесора, перш ніж ви зможете грати в оновлену гру.

Відкрийте Диспетчер пристроїв.
Розгорніть Дисплеї.
Клацніть правою кнопкою миші графічний процесор і виберіть Оновити драйвер у контекстному меню.
Шукайте в Інтернеті оновлення драйверів та встановлюйте ті, які доступні.

  Як вставити маркери в електронну таблицю Excel

Примітка. Оновлення драйверів можуть надходити із запізненням через Windows Update. Використовуйте програму Nvidia GeForce Experience або програму встановлення драйверів AMD Radeon Graphics, щоб завантажити оновлення безпосередньо від виробника графічного процесора.

Перевстановіть гру

Якщо нічого не допомагає, ви можете встановити гру заново. Це не найшвидше рішення, враховуючи великий розмір гри, але воно працює, коли нічого іншого не робить.

Відкрийте панель керування.
Перейдіть до Програми>Видалити програму.
Виберіть Apex Legends і натисніть кнопку Видалити.
Після того, як гру було видалено, завантажте його знову в Steam.

Висновок

Оновлення можуть бути складними; чим більше оновлення та більші зміни, які воно вносить, тим вище ймовірність того, що щось піде не так. Оновлення Apex Legends зазвичай стабільні, але завжди будуть винятки. Хороша новина полягає в тому, що жодне оновлення раптом не призведе до того, що ваша система застаріла або не зможе запустити гру, тобто базові вимоги до обладнання не змінюються. Потрібно лише виправити кілька речей, і всі проблеми, які виникнуть у грі, зникнуть.