Як виправити збій гри Steam під час запуску (повний посібник)

Ігри в Steam працюватимуть на будь-якій платформі, яку підтримує Steam. Ігри матимуть власні мінімальні системні вимоги, яким система повинна відповідати. Якщо система не відповідає мінімальним вимогам до апаратного забезпечення, гра або не запуститься, або вона буде працювати на найнижчих можливих налаштуваннях і Квітень все ще відставати.

Збій гри в Steam

Виправити збій гри Steam під час запуску

Хоча це рідко, гра Steam Квітень закрити, коли ви його запускаєте. Якщо він не запускається взагалі, або якщо він працював нормально і раптово перестав працювати, ви можете спробувати виправлення, наведені нижче.

Оновіть Steam

Steam регулярно оновлюється, і це відбувається щоразу, коли ви відкриваєте програму. Якщо ви не вимикаєте свою систему або регулярно виходите зі Steam, це так Квітень не вдається встановити оновлення. Якщо Steam не оновлювався протягом тривалого часу, ваші ігри Квітень зрештою зіткнутися з проблемами.

  Як видалити свої записи Alexa за допомогою голосу

Закрийте клієнт Steam.
Знову відкрийте клієнт Steam.
Дозволити завантажувати та встановлювати оновлення.
Спробуйте запустити гру.

Оновіть гру

Ігри Steam, як правило, оновлюються перед запуском. Навіть якщо ви ніколи не виходили зі Steam, ігри все одно оновлюватимуться, перш ніж ви їх відкриєте. Тим не менш, повільне з’єднання з Інтернетом або завантаження, яке все ще триває, не дозволить запустити гру або закриє її негайно.

Відкрийте Steam.
Зайдіть у свою бібліотеку.
Виберіть гру зі стовпця ліворуч.
Натисніть кнопку Оновити.
Перейдіть до Завантаження та переконайтеся, що оновлення завершено.
Запустіть гру, і вона повинна працювати.

Примітка. Деякі ігри блокують користувачам грати, якщо вони не оновлені, тому ви повинні намагатися завжди підтримувати свої ігри в актуальному стані. Це часто справедливо для онлайн-ігор.

Перевірте файли гри

Файли гри Steam Квітень стати корумпованим. Це може статися, якщо ви нещодавно перемістили резервну копію гри або самої гри з одного диска на інший. У цьому випадку вам слід перевірити файли гри.

  Як отримати географічне розташування вашої системи зі сценарію Bash

Відкрийте Steam і перейдіть до своєї бібліотеки.
У стовпці ліворуч клацніть правою кнопкою миші гру, яка викликає проблеми, і виберіть Властивості.
Перейдіть на вкладку «Локальні файли».
Натисніть кнопку Перевірити цілісність файлів.
Steam перевірить файли, виправить і виправить проблеми, які він знайде.

Видаліть і перевстановіть гру

Якщо Steam не може вирішити проблеми з файлами гри, вам доведеться видалити та перевстановити гру. Спершу обов’язково створіть резервну копію гри. Немає гарантії, що файли гри будуть збережені.

Відкрийте Steam і перейдіть до своєї бібліотеки.
Клацніть правою кнопкою миші гру та виберіть Керування > Видалити.
Завантажте гру знову.

Примітка. Видалення гри не «поверне» її. Ви все ще володієте грою і можете завантажити її, не купуючи її знову.

  Поглиблений огляд Менеджера прав доступу SolarWinds

Очистити Steam DNS

Клієнт Steam включає в себе веб-браузер, який може відображати сторінки гри Steam. Цей браузер не найрозумніший і може викликати проблеми з іграми. Очищення DNS Steam може вирішити їх.

Відкрийте свій браузер.
Введіть цей steam://flushconfig/ у рядок URL-адреси та натисніть Enter.
Закрийте і знову відкрийте Steam.

Закрийте інші програми

Якщо ваша система ледве відповідає мінімальним вимогам до обладнання для гри, їй буде важко працювати, якщо у вашій системі запущені інші програми. Закрийте всі програми, а потім спробуйте запустити гру.

Висновок

Ігри Steam зазвичай дуже стабільні. Навіть якщо грі багато років, доки вона доступна в Steam, вона працюватиме на будь-якій системі, на яку ви можете встановити Steam. Кілька основних кроків з усунення несправностей мають усунути проблему.