techukraine.net techukraine.net Як виправити занадто багато помилок входу в Steam через помилку мережі

Як виправити занадто багато помилок входу в Steam через помилку мережі

| | 0 Comments| 11:12 PM
Categories:

Steam — це ігрова платформа, і ви можете подумати, що безпека на ній не має великого значення. Зрештою, що хтось збирається вкрасти? Ваші досягнення в грі? Якщо ви купуєте ігри в Steam, і всі купують, ваша платіжна інформація, не згадуючи номер телефону, — це дві речі, які можуть зацікавити потенційних хакерів.

Ось чому, якщо у вас є занадто багато невдалих спроб, Steam блокує вас. Ви бачите повідомлення про помилку «Протягом короткого періоду часу було забагато помилок входу з вашої мережі. Будь ласка, зачекайте та спробуйте пізніше».

Проблема з цим повідомленням про помилку полягає в тому, що воно не визначає, як довго має бути «короткий період часу». Ось як ви можете виправити занадто багато помилок входу в Steam через помилку мережі.

Зачекайте 30 хвилин

«Короткий період часу» триває 30 хвилин. Якщо у вас є час, почекайте, а потім увійдіть у Steam. Помилка зникне, хоча вам все одно може бути запропоновано ввести код CAPTCHA.

  Як увімкнути або вимкнути синхронізацію в Chrome

Різна мережа

Основна проблема, крім того, що ви забули свій пароль і зробили занадто багато спроб вгадати його, полягає в тому, що всі спроби надходили з однієї мережі.

Steam тепер підозрює цю мережу і наклав на вас м’яку заборону на її використання для входу. Швидке рішення — використовувати іншу мережу для входу.

Тепер ніхто не має під рукою другого підключення до Інтернету на випадок, якщо Steam заблокує їхню мережу. Отже, у вас є дві альтернативи; мобільна точка доступу або VPN.

Мобільна точка доступу

Кожен має телефон, і більшість, якщо не всі, сучасні телефони Android і всі iPhone дозволяють створити точку доступу. Ви можете підключити свій ПК або ноутбук до точки доступу на телефоні та увійти в Steam.

  Як змінити зображення профілю в Strava

Використовуйте Steam із точкою доступу протягом тридцяти хвилин, після чого ви зможете повернутися до основного підключення. Це буде споживати ваші мобільні дані, тому добре подумайте, перш ніж вибрати це рішення.

VPN

Вам потрібно, щоб Steam думав, що ви підключаєтеся з іншої мережі, ніж та, з якої ви робили так багато невдалих спроб. Для цього подумайте про використання VPN.

VPN замаскує ваш IP і дозволить вам обійти м’яку заборону. Якщо ви вже використовуєте VPN, від’єднайте його та під’єднайтеся безпосередньо до Інтернету. Кінцевий результат буде таким же.

Після закінчення 30-хвилинної заборони ви можете використовувати Steam так, як зазвичай, тобто з VPN або без нього.

Переконайтеся, що ви вибрали хороший VPN, якщо це ваш маршрут. Деякі VPN погано справляються з маскуванням вашої IP-адреси, а інші не шифрують трафік.

  Чого ви можете навчитися від одного?

Ми рекомендуємо використовувати ExpressVPN, якщо ви шукаєте найкращий сервіс VPN. Він швидкий і надійний, а також такий же безпечний, як вони є. Читачі wdzwdz також можуть отримати перші три місяці безкоштовно, якщо вони купують річний план.

Прочитайте наш повний огляд ExpressVPN.

Плюси
СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ: 3 місяці безкоштовно (знижка 49% – посилання нижче)
Супершвидкі сервери (мінімальна втрата швидкості)
Підтримує ВСІ пристрої
Немає належної політики реєстрації
Цілодобове обслуговування клієнтів.

Висновок

Ви зіткнулися з Steam надто багато помилок входу через помилку мережі? Як вам вдалося це обійти? Чи спрацювало вам щось із перерахованого вище?

Ми хотіли б почути від вас, тому повідомте нам про це в коментарях нижче.