Як виправити зависання iPhone XR на логотипі Apple

Бувають моменти, коли ви поспішаєте передати улюблене відео або збираєтеся зателефонувати своїм близьким і близьким, але як тільки ви берете телефон, ви виявляєте, що екран вашого iPhone завис і не реагує. Якщо ви один з тих, хто зіткнувся з цією проблемою, не хвилюйтеся! У цій статті ми обговорювали різні методи вирішення проблем із зависанням екрана iPhone XR на логотипі Apple або зависанням екрана iPhone. Тож залишайтеся з нами, щоб дізнатися, чому ваш iPhone застряг на екрані Apple і як це можна виправити.

Як виправити зависання iPhone XR на логотипі Apple

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як iPhone XR застряг на логотипі Apple, з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чому iPhone XR застряє на логотипі Apple?

Перш ніж ми перейдемо до методів виправлення iPhone XR, що застряг на проблемі з логотипом Apple, ви повинні знати, що викликає цю проблему. Існують різні причини того, чому iPhone застряг на екрані Apple.

  • Системна помилка або зловмисне програмне забезпечення можуть призвести до того, що екран iPhone постійно зависає через проблему з логотипом Apple.
  • Ця проблема також може бути спричинена несправністю операційної системи iOS, яка виникає через пошкоджене програмне забезпечення або завантажені несправні програми.
  • Ця проблема також може виникнути, якщо ваш iPhone впав у воду. Майте на увазі, що iPhone водостійкий, а не водонепроникний. Навіть якщо ви не зіткнулися з проблемами на цьому місці, це не означає, що він не пошкодив ваш iPhone.
  • Якщо ви відновили або перенесли пошкоджені файли з резервної копії iCloud або iTunes, ця проблема може бути викликана.
  • Деякі внутрішні проблеми з обладнанням також можуть призвести до цієї проблеми.

Як виправити iPhone XR, який застряг на логотипі Apple?

Щоб виправити iPhone XR, який застряг на логотипі Apple, або iPhone, який завис на логотипі Apple, виконайте наведені нижче методи.

Спосіб 1: Примусово перезавантажте iPhone

Якщо ви зіткнулися з проблемою, коли екран вашого iPhone зависає на логотипі Apple, вам слід спробувати примусово перезавантажити iPhone. Коли ви примусово перезавантажуєте пристрій, можна виправити помилки програмного забезпечення, які призводять до зависання або невідповіді на екран iPhone. Щоб дізнатися, як примусово перезавантажити iPhone, прочитайте нашу статтю про те, як примусово перезавантажити iPhone X.

  Кращий вибір у 2022 році?

Спосіб 2. Закрийте всі фонові програми

Якщо ваш iPhone застряє на логотипі Apple, може бути корисно закрити всі фонові програми. Закривши фонові програми, ви можете швидко вирішити проблему. Виконайте наведені нижче дії, щоб примусово закрити програми на вашому iPhone:

  • На iPhone X або останній моделі iPhone: проведіть пальцем знизу вгору та зупиніться в середині екрана, щоб переглянути всі програми, якими ви нещодавно користувалися.

  • На iPhone 8 або більш ранній моделі iPhone: двічі клацніть кнопку головного екрана, щоб переглянути програми, якими ви нещодавно користувалися.

Коли з’являться всі фонові програми, закрийте їх і забороніть працювати у фоновому режимі, щоб вирішити проблему із зависанням екрана iPhone.

Спосіб 3: оновіть iPhone

Оновивши свій iPhone до останньої версії, ви можете позбутися всіх помилок, які можуть спричиняти цю проблему. Спробуйте наведені кроки, щоб оновити свій iPhone.

1. Перейдіть до налаштувань на вашому iPhone.

2. Потім торкніться опції «Загальні».

3. Торкніться опції Оновлення програмного забезпечення.

4. Торкніться опції Завантажити та встановити.

Примітка. Якщо з’явиться повідомлення з проханням тимчасово видалити програми, оскільки iOS потрібно більше місця для оновлення, натисніть «Продовжити» або «Скасувати».

5А. Якщо ви хочете, щоб оновлення відбулося негайно, торкніться опції «Установити».

5B. Або, якщо ви торкнетеся «Встановити сьогодні ввечері» та підключите пристрій iOS до джерела живлення перед сном, ваш пристрій оновиться автоматично протягом ночі.

Примітка. Ви також можете встановити програмне забезпечення пізніше, вибравши «Нагадати мені пізніше».

Продовжуйте читати далі, щоб дізнатися більше про способи вирішення проблеми з застряганням iPhone XR на логотипі Apple.

Спосіб 4: відновіть резервну копію iPhone за допомогою iTunes

Якщо ви хочете вибрати цей метод, вам знадобиться комп’ютер із встановленою останньою версією iTunes. Щоб відновити iPhone через iTunes, виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть iTunes на Macbook або Mac і підключіть iPhone до Mac за допомогою кабелю USB.

Примітка. Не від’єднуйте кабель USB, доки не буде показано, що процес завершено.

2. Потім клацніть піктограму пристрою у верхній лівій частині головного екрана iTunes.

3. Тепер у меню пристрою натисніть «Відновити резервну копію…», а потім виберіть попередню резервну копію, яку потрібно відновити.

4. Щоб відновити iPhone, натисніть опцію «Відновити».

Спосіб 5: відновіть iPhone за допомогою режиму відновлення

Для цього методу також потрібен комп’ютер із встановленою останньою версією iTunes. Якщо ви хочете вибрати цей метод, виконайте наведені нижче дії.

1. Підключіть iPhone до ПК за допомогою кабелю Lightning або USB.

Примітка. Не від’єднуйте кабель USB, доки не буде показано, що процес завершено.

2. Потім швидко натисніть і відпустіть кнопку збільшення гучності, а потім швидко натисніть і відпустіть кнопку зменшення гучності.

3. Потім натисніть і утримуйте кнопку живлення. Продовжуйте утримувати кнопку живлення, доки на екрані не з’явиться логотип Apple, щоб перевести телефон у стан відновлення.

4. Після цього, коли на екрані вашого iPhone з’явиться логотип Connect to iTunes, відпустіть кнопку живлення.

5. Далі перейдіть до iTunes на комп’ютері, щоб перевести iPhone у режим відновлення.

6. Виберіть опцію «Відновити iPhone» в iTunes, щоб відновити iOS. Після цього всі збережені файли будуть видалені з вашого iPhone.

Розглянемо більше методів, як виправити iPhone XR, який застряг на логотипі Apple.

Спосіб 6: відновіть iPhone через відновлення режиму DFU

Режим DFU означає режим оновлення мікропрограми пристрою. Це комплексний метод, який дозволяє вносити зміни в операційну систему вашого пристрою. Виконайте наведені нижче кроки, щоб відновити телефон у оновленні мікропрограми пристрою.

1. Запустіть iTunes на Macbook або Mac і підключіть iPhone до Mac за допомогою кабелю USB.

2. Швидко натисніть і відпустіть кнопку збільшення гучності. Потім швидко натисніть і відпустіть кнопку зменшення гучності.

3. Натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки екран iPhone не стане чорним.

4. Утримуючи кнопку живлення, натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності.

5. Потім зачекайте принаймні 5 секунд і продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, відпускаючи кнопку живлення. Ім’я вашого iPhone з’явиться в програмі iTunes.

6. Після цього відпустіть кнопку зменшення гучності, коли вона з’явиться в iTunes, а потім відновіть iPhone.

Спосіб 7: Скидання налаштувань iPhone

Якщо екран вашого iPhone зависає на логотипі Apple, ви можете скинути налаштування iPhone, щоб вирішити проблему. Виконайте наступні кроки, щоб дізнатися, як це зробити.

1. Запустіть програму «Налаштування» на своєму пристрої.

2. Потім торкніться опції «Загальні».

3. Торкніться опції «Передати» або «Скинути iPhone».

4. Далі натисніть Скинути> Скинути налаштування мережі.

Спосіб 8: Виконайте скидання до заводських налаштувань на iPhone

Скидання до заводських налаштувань є крайнім заходом, і воно видалить усі збережені дані на вашому iPhone, включаючи будь-які непотрібні файли та тимчасові дані, які могли бути пошкоджені та призвести до зависання пристрою під час запуску. Після скидання до заводських налаштувань вам потрібно буде почати заново. Прочитайте та дотримуйтеся нашого посібника про те, як скинути iPhone X до заводських налаштувань, щоб детально вивчити кроки цього методу.

Спосіб 9. Зверніться до служби підтримки Apple

Вам доведеться звернутися до служби підтримки Apple, якщо будь-який із згаданих вище методів не спрацював. Ви можете отримати професійну думку про те, що ви можете зробити, щоб виправити екран iPhone, який завис через проблему з логотипом Apple. Apple надає онлайн-довідкову службу, яка надає статті, а також живу підтримку зі своєї штаб-квартири. Ви можете відвідати Сторінка підтримки iPhone щоб підключитися до служби підтримки Apple.

***

Ми сподіваємося, що з цією статтею всі ваші сумніви щодо того, як виправити iPhone XR, що застряг на логотипі Apple, і iPhone, що застряг на екрані Apple, зрозуміли. Щоразу, коли ви стикаєтеся з цією проблемою, не панікуйте, оскільки ви можете спробувати ці виправлення, щоб вирішити проблему. Ми також надали причини, щоб ви знали, чому виникає ця проблема, і могли уникнути її в майбутньому. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.