Як виправити зависання завантажень на 100 відсотків у Chrome, Edge, Firefox та інших браузерах

| | 0 Comments| 8:26 AM
Categories:

Ваші завантаження зависають на 100% перед тим, як вони повинні закінчитися? Кілька факторів сприяють цій проблемі, але є деякі поширені причини та, на щастя, кілька надзвичайно простих рішень.

Що спричиняє зависання завантажень на 100%?

Ось кілька основних причин, чому ваші завантаження застрягають на 100 відсотків, не даючи їм завершитися:

 • Можливо, ваше підключення до Інтернету було розірвано.
 • Файл, який ви завантажуєте, може бути пошкоджений або його хост-сервер не працює.
 • Можливо, стороннє розширення менеджера завантажень, яке ви використовуєте, може перешкоджати процесу завантаження.
 • Можливо, на цільовому диску, куди ви завантажуєте файли, закінчилося місце.
 • Можливо, ваше антивірусне програмне забезпечення заблокувало завантаження, оскільки виявило у файлі зловмисне програмне забезпечення.

Розібравшись з причинами, розглянемо можливі шляхи вирішення проблеми.

1. Попередні перевірки

Перш ніж почати процес усунення несправностей, виконайте такі попередні перевірки:

 • Призупинити та відновити призупинене завантаження.
 • Призупиніть будь-які активні завантаження, що виконуються одночасно із застряглим завантаженням.
 • Переконайтеся, що ваш браузер оновлено.
 • Якщо ви зіткнулися з цією проблемою після оновлення браузера, скасуйте оновлення.
 • Скасуйте призупинене завантаження, перезапустіть браузер і завантажте файл знову.

Якщо попередні перевірки не допомогли, застосуйте інші виправлення.

2. Перевірте наявність проблем на стороні сервера

Якщо сервер, на якому розміщено файл, який ви завантажуєте, перебуває в режимі офлайн або має технічні проблеми, завантаження можуть призупинитися. Таким чином, важливо переконатися, що хост-сервер запущений і працює.

  Як записати Google Meet [6 Tools]

Найпростіший спосіб зробити це — завантажити інший файл із того самого веб-сайту, бажано інший формат файлу, ніж застряглий. Якщо ви можете завантажити інші файли з того самого сайту, це підтверджує, що хост-сервер не винен.

3. Виключіть проблеми, пов’язані з файлами

Основна проблема з певними файлами або файлами певного формату також може зупинити завантаження. Щоб переконатися, що це не так, завантажте інший файл із тим самим форматом, що й застряглий, із того самого веб-сайту.

Якщо у вас виникає та сама проблема під час завантаження інших файлів у такому самому форматі, це проблема з розміщеними файлами. У такому разі повідомте про проблему адміністратору сайту. Однак якщо ви успішно завантажили інші файли в певному форматі, але не певний файл, для якого завантаження зупинилося, проблема може бути в самому файлі. Таким чином, завантажте цей файл з іншого джерела.

Однак якщо всі ваші завантаження зависають на 100% незалежно від веб-сайту чи типу формату, швидше за все, у вас інші проблеми, і вам слід продовжити виправлення.

4. Вимкніть сторонні менеджери завантажень

Втручання сторонніх менеджерів завантажень також може перешкоджати завершенню завантажень. Якщо у вас встановлено таке розширення або додаток і ви зараз завантажуєте файли, призупиніть активні завантаження. Якщо їх призупинення не допомогло, дочекайтеся завершення поточних завантажень і подивіться, чи завершиться після цього призупинене завантаження у вашому браузері.

Якщо розширення або програма не завантажує файли, тимчасово вимкніть їх. Якщо це вирішить проблему, ймовірно, винен менеджер завантажень. Тримайте його вимкненим під час виконання завантажень або остаточно видаліть його. Не знаєте, як це зробити? Зверніться до нашого посібника щодо тимчасового вимкнення або остаточного видалення розширень браузера.

  Доповнена реальність (AR): тенденції, фреймворки та інструменти

5. Завантажте файл у вікні анонімного перегляду або InPrivate

Якщо ви не ввімкнете розширення для приватного перегляду, вони не активуються за замовчуванням. Через це завантаження файлів у приватному перегляді може допомогти вам виключити перешкоди з боку всіх інших розширень браузера та процесів, які не запускаються під час приватного перегляду.

Отже, спробуйте завантажити той самий файл ще раз у режимі анонімного перегляду (Chrome), у вікні InPrivate (Microsoft Edge) або в інструменті приватного перегляду веб-переглядача. Якщо ви успішно завантажуєте файли в режимі приватного перегляду, імовірно, проблему спричиняє розширення або процес браузера. Тому вимкніть кожне розширення браузера окремо, щоб визначити винуватця.

Однак, якщо ви зіткнулися з тією самою проблемою в анонімному або приватному вікні, застосуйте решту виправлень.

6. Додайте цільову папку до білого списку

Ви також можете зіткнутися з припиненням завантаження браузера, якщо файл, який ви завантажуєте, є шкідливим. Коли ваш браузер або програмне забезпечення безпеки виявляє вірус у файлі, воно блокує процес завантаження, щоб захистити ваш пристрій.

Однак більшість програм безпеки відомі тим, що блокують завантаження навіть безпечних файлів. Тому важливо перевірити, чи є файл шкідливим. Для цього скопіюйте URL файлу, перейдіть за адресою Сканер VirusTotalі вставте скопійовану URL-адресу.

Якщо файл виявиться шкідливим, не завантажуйте його. Якщо здається, що файл не містить зловмисного програмного забезпечення, додайте його в білий список у своєму пакеті безпеки, щоб програмне забезпечення не блокувало безпечне завантаження. Щоб це спрацювало, папку, куди завантажуються ваші файли, слід додати до білого списку, щоб програмне забезпечення безпеки не могло сканувати ці файли під час їх завантаження.

  Як перемістити файли гри на інший Xbox One

Якщо ви використовуєте Windows, ознайомтеся з нашим посібником щодо виключення папки з Windows Defender. Якщо ви користуєтеся антивірусною програмою стороннього виробника, зверніться до її офіційної документації, щоб отримати інструкції щодо внесення будь-якої папки з неї в білий список.

7. Переконайтеся, що на цільовому диску достатньо місця

Автор зображення: slawomir.gawryluk/Shutterstock

Завантаження також можуть зупинятися на 100 відсотках, якщо на диску, куди вони завантажуються, недостатньо місця. Це більш імовірно, якщо файли мають великий розмір. Тому перевірте, скільки пам’яті у вас є на пристрої Windows або Mac.

Якщо недостатньо місця для розміщення завантаженого файлу, звільніть його. В іншому випадку змініть місце завантаження за замовчуванням у веб-браузері.

Що робити, якщо жодне з наведених вище рішень не працює?

Якщо жодне з виправлень не працює, а завантаження все одно зупиняється на 100 відсотків, ось кілька інших рішень, які ви можете спробувати:

 • Скиньте налаштування браузера, щоб переконатися, що причиною не є неправильно налаштовані параметри.
 • Перейдіть в інший браузер і перевірте, чи можна там завантажувати файли. Якщо ви можете завантажити файли там, перевстановіть основний браузер.
 • Завантажуйте файли за допомогою стороннього менеджера завантажень, якщо ви зараз ним не користуєтеся.

Це неприємно, але одне з виправлень спрацює.

Успішно відновіть зупинені завантаження

Довге очікування лише для того, щоб побачити, як ваші завантаження застрягли на 100 відсотків, не є приємним досвідом. Сподіваємось, ви краще розумієте, чому виникає ця проблема, і способи її вирішення. Іноді досить перезапустити веб-переглядач, але інші виправлення потребують більше терпіння.