techukraine.net techukraine.net Як виправити дрейф контролера Xbox One

Як виправити дрейф контролера Xbox One

| | 0 Comments| 12:15 AM
Categories:

Бездротові контролери Xbox використовуються для консолей Xbox поколінь Xbox One і Xbox Series X|S. І хоча дизайн з часом змінився, базова модель бездротової панелі залишилася незмінною. Однак, незважаючи на невеликі зміни, бездротові контролери Xbox не без недоліків.

На жаль, бездротові контролери Xbox мають найпоширенішу проблему з будь-яким ігровим контролером: дрейф стиків. На щастя, якщо ваш бездротовий контролер Xbox зазнає дрейфу стику, є кілька методів, які можна використати для усунення несправностей і вирішення проблеми. Давайте поглянемо.

Як усунути неполадки бездротового контролера Xbox для Stick Drift

Незалежно від того, чи є у вас консоль Xbox One або Xbox Series X|S, бездротові контролери Xbox працюють універсально. Отже, якщо вам потрібно усунути неполадки бездротового контролера Xbox із дрейфом стиків, ви можете використовувати ті самі методи, незалежно від вашої консолі.

Але перш ніж спробувати виправити бездротовий контролер Xbox, ви можете перевірити, чи помилка програмного забезпечення є справжньою причиною дрейфу флешки. На щастя, способи зробити це відносно прості:

Оновіть бездротовий контролер Xbox

Один із найпростіших способів перевірити, чи системна помилка контролера або консолі Xbox спричиняє дрейф флешки, — оновити бездротовий контролер Xbox.

Оновлюючи свій контролер Xbox, ви гарантуєте, що він працює з останніми потенційними виправленнями проблем і збоїв, випущеними корпорацією Майкрософт. Це підкреслить, чи проблема, окрім фізичної проблеми, викликає дрейф палиці.

На щастя, оновити контролер Xbox Series X|S або Xbox One дуже просто. Просто перейдіть до налаштувань «Пристрої та підключення» на Xbox Series X|S або Xbox One і виберіть опцію «Аксесуари».

  Як приховати імена папок програми на iPhone або iPad

У розділі Аксесуари верхня опція повідомить вам, чи доступне оновлення. Якщо є доступне оновлення, оновіть контролер. Після завершення оновлення ви відразу зможете визначити, чи виправлено дрейф палки.

Скиньте бездротовий контролер Xbox

Окрім оновлення бездротового контролера Xbox, можливо, що просте скидання контролера може вирішити дрейф стику, особливо якщо проблема виникла раптово. Щоб скинути бездротовий контролер Xbox, виконайте такі дії:

  • Переконайтеся, що контролер Xbox, який ви хочете скинути, під’єднано до Xbox One або Series X|S, і ви перебуваєте на головному екрані.
  • Утримуйте кнопку Xbox у центрі контролера приблизно п’ять секунд. Відразу відпустіть кнопку Xbox, коли потемніє.
  • Коли кнопку Xbox вимкнено, залиште контролер Xbox на кілька секунд, а потім натисніть кнопку Xbox ще раз, щоб повторно підключити контролер до Xbox.

Після повторного підключення контролера Xbox ви успішно скинули бездротовий контролер Xbox. Однак цей метод усунення несправностей справді скаже вам лише про те, чи проблема дрейфу палички є тимчасовою проблемою, спричиненою системною помилкою.

Якщо проблеми з дрейфом вашої палички триватимуть, виною може бути більша помилка програмного забезпечення, і вам, можливо, доведеться скинути налаштування консолі Xbox. Але перш ніж робити щось настільки кардинальне, варто спробувати фізично вирішити проблеми дрейфу стика за допомогою бездротового контролера Xbox.

Як фізично відремонтувати бездротовий контролер Xbox

Якщо не здається, що програмна помилка спричинена дрейфом ручки контролера, ймовірно, є фізична несправність. У цьому випадку варто ще раз перевірити контролер на наявність очевидних фізичних пошкоджень. Якщо видимої причини немає, найвірогідніші способи фізичного усунення дрейфу бездротового контролера Xbox:

  11 найкращих інструментів моніторингу AWS у 2022 році

Відремонтуйте дрейф бездротового контролера Xbox за допомогою стисненого повітря

Одна з найпоширеніших проблем, яка може спричинити дрейф джойстика бездротового контролера Xbox, — це накопичення бруду всередині контролера, що перешкоджає належній роботі аналогового джойстика.

На жаль, найпростіший спосіб вирішити цю проблему — придбати балончик зі стисненим повітрям, щоб ви могли очистити порожнину, у якій знаходиться аналоговий джойстик, і звільнити бруд, який потенційно може спричинити проблему.

Коли у вас під рукою є балончик зі стисненим повітрям, ви можете спробувати вирішити проблеми з дрейфом палички на контролері Xbox, виконавши такі дії:

  • Переконайтеся, що бездротовий контролер Xbox вимкнено.
  • Помістіть повітряну трубку для балончика зі стисненим повітрям біля основи аналогової ручки та почніть розпилювати стиснене повітря.
  • Коли повітря потрапляє на основу та щілини аналогового джойстика, повільно переміщуйте джойстик, щоб звільнити будь-який бруд.

Хоча для цього може знадобитися кілька спроб, стиснене повітря має бути в змозі усунути будь-які потенційні перешкоди, які спричиняють проблеми з дрейфом ручки з контролером Xbox.

Виправте дрейф Stick, розібравши бездротовий контролер Xbox

Якщо стиснене повітря не вирішує проблеми з дрейфом вашої палички, можливо, вам доведеться розібрати бездротовий контролер Xbox. На жаль, демонтувати контролер Xbox досить складно і потенційно може ще більше пошкодити контролер, якщо це зробити неправильно.

Цей процес також анулює будь-яку гарантію на контролер, але якщо ви хочете спробувати замінити аналогові джойстики або усунути будь-які блокування, що спричиняють дрейф джойстика, ви можете розібрати свій контролер Xbox, виконавши такі дії:

  • Переконайтеся, що контролер Xbox вимкнено, і зніміть ручки з лівого та правого кутів. Можливо, вам знадобиться використати інструмент для копіювання.
  13 світлодіодних/неонових ліхтарів для покращення ігрових налаштувань

  • Зніміть кришку батареї із задньої панелі контролера Xbox і відкрутіть прихований гвинт під наклейкою за допомогою викрутки T9.
  • Тієї ж викруткою рухайтеся вздовж ручок контролера Xbox, відкручуючи два гвинти з кожного боку.

  • Викрутивши всі гвинти, ви можете зняти корпус бездротового контролера Xbox, щоб відкрити внутрішні частини.

Тепер внутрішні частини вашого бездротового контролера Xbox доступні, ви зможете побачити, чи немає блокувань, що заважають механізму аналогового джойстика. Якщо ви хочете повністю замінити стіки, просто зніміть кожну пластикову кришку та замініть їх новими аналоговими стіками.

Ви також можете скористатися нагодою, щоб очистити бездротовий контролер Xbox. Зрештою, чистий і доглянутий контролер має меншу ймовірність виникнення несправностей, а внутрішні деталі – кошмар для збору пилу та бруду.

Подбайте про справність контролерів Xbox One і Xbox Series X|S

Сподіваємось, дотримуючись наведених вище кроків, ви зможете спробувати виправити дрейф стика, що впливає на ваш бездротовий контролер Xbox. Якщо проблема не зникає, можливо, вам доведеться взагалі замінити контролер. Але в ідеалі заміна аналогових стіків — це найрішучіша річ, яку вам потрібно зробити, щоб вирішити проблему.

І так само, як усунення дрейфу аналогового джойстика, якщо у вас виникли інші проблеми з бездротовим контролером Xbox, є багато інших швидких і простих виправлень, які ви можете спробувати, перш ніж отримати заміну. Таким чином ви можете переконатися, що ваші бездротові контролери Xbox обслуговуються та готові до роботи.