techukraine.net Windows Як виправити відсутність параметра Run Anyway на SmartScreen у Windows 10

Як виправити відсутність параметра Run Anyway на SmartScreen у Windows 10

| | 0 Comments| 6:35 PM
Categories:

Коли ви запускаєте програму, яку Windows 10 не розпізнає, навіть якщо вона підписана розробником, SmartScreen блокує її. SmartScreen, або, точніше, Windows Defender блокує ці програми, щоб захистити вас. Звичайно, він отримує багато помилкових спрацьовувань, і часто програми, яким довіряють користувачі, в кінцевому підсумку позначаються антивірусом. Коли SmartScreen блокує програму, ви все одно можете обійти її, натиснувши параметр «Усе одно запустити», однак, якщо немає опції «Запустити все одно», без неї ви не зможете нічого зробити.

Ви можете додати програму або файл у білий список у SmartScreen, але якщо це не спрацює і вам потрібно, щоб у повідомленні про блокування з’явилася опція «Запустити все одно», є досить простий спосіб змусити його з’явитися.

  У Windows 7 залишився лише один рік виправлень безпеки

Немає параметра Run Anyway на SmartScreen

Параметри, які надає вам SmartScreen, залежать від налаштувань Windows Defender. Якщо ви не бачите параметра Run Anyway, ви налаштували Windows Defender на особливу пильність до такої міри, що він не дозволяє вам самостійно вирішувати питання, коли програма заблокована.

Щоб вирішити проблему, відкрийте Захисник Windows і перейдіть до розділу «Керування додатками та браузером». У розділі «Перевірити програми та файли» виберіть параметр «Попередити» замість параметра «Блокувати».

Коли ви наступного разу зіткнетеся зі SmartScreen, натисніть опцію Переглянути більше. Після цього відкриється кнопка «Запустити все одно», яку можна натиснути, щоб запустити відповідну програму.

  Як змінити частоту оновлення дисплея в Windows 10

Якщо ви віддаєте перевагу підтримувати найсуворіші налаштування Windows Defender, але все одно вам потрібно запустити програму, яку він блокує, ви можете додати програму або файл у білий список. Існує також можливість повернути налаштування Windows Defender на блокування програм після того, як ви запустите потрібну програму.

Захисник Windows все одно може блокувати запуск програми, якщо він вважає її шкідливою. Деякі програми, хоча і безпечні, можуть бути заблоковані через те, що вони роблять, і жодний дозвіл користувача не дозволить програмі працювати. Якщо ви абсолютно впевнені, що програма безпечна, ви можете вимкнути Windows Defender і запустити/інсталювати програму. Переконайтеся, що ви ввімкнули його після завершення. Windows Defender покликаний захистити вас, і його не слід залишати вимкненим.

  Як змінити ім'я екрана входу в Windows 10

Якщо ви використовуєте інший антивірус, ніж Windows Defender, SmartScreen взагалі не відображатиметься. Якщо програми блокуються у вашій системі, вам доведеться змінити налаштування для будь-якої антивірусної програми, яку ви використовуєте. Перевірте, чи є у ньому опція білого списку, чи ви можете тимчасово вимкнути його для запуску надійної програми.