Як виправити відсутність мікрофона в програмах після оновлення Spring Creators

| | 0 Comments| 11:24 PM
Categories:

Оновлення Windows 10 завжди супроводжуються власним набором проблем. Чим більше оновлення, тим більше проблем у нього. Деякі ручні, а деякі трохи складніші. Якщо ви успішно оновилися до Spring Creators Update, а зараз вивчаєте нові функції та виявляєте все, що зламалося під час оновлення, ви можете помітити, що програми більше не виявляють ваш мікрофон. Проблема відсутності мікрофона в програмах не є помилкою чи чимось іншим. Це пов’язано з новими налаштуваннями конфіденційності.

Spring Creators Update, як і всі попередні основні оновлення, вніс зміни в програму Налаштування. Є нові параметри конфіденційності, одна з яких вимикає доступ мікрофона до програм. Це трохи смішно, якщо ви подумаєте про це, і якщо це не змусило вас рвати волосся, намагаючись зрозуміти, що не так. У будь-якому випадку, виправлення просте.

  Як iPad Pro від Apple 2020 року порівнюється з трекпадом Mac 1994 року

Виправити відсутність мікрофона в програмах

Відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Конфіденційність. Виберіть вкладку Мікрофон і прокрутіть вниз, щоб увімкнути доступ до мікрофона для програм. Увімкнувши його, переконайтеся, що програма, яку ви використовуєте, має доступ до вашого мікрофона.

Оновлення скидає дозвіл мікрофона, і ви зазвичай не очікуєте, що доступ до мікрофона буде скинутий після серйозного оновлення. Зазвичай оновлення Windows 10 скидає налаштування програми за замовчуванням, тобто які програми можуть відкривати які типи файлів, тому це нове, і не багато користувачів перевірять, чи було скинуто налаштування, яке вони явно встановили для своїх програм.

  Скануйте та конвертуйте зображення в текст на телефоні та експортуйте в MS Word

Зміна, ймовірно, застала програми зненацька. Користувачі, які стикаються з цією проблемою, не точно отримують сповіщення в програмі, яке повідомляє їм, що програма не має доступу до мікрофона. Наприклад, додаток Skype може виявити мікрофон, але звук не проходить. Навряд чи це сигналізує про проблему з дозволами програми або мікрофона, і якщо ви дійсно відчуваєте проблему в Skype, ви, швидше за все, звинувачуватимете в цьому Skype, ніж думати, що Windows 10 скидає доступ до мікрофона для програм.

Увімкнувши доступ до мікрофона для програм, ви можете перевірити, чи скинуто дозволи інших програм. Якщо ви використовуєте програми, яким потрібен доступ до вашої камери (наприклад, Skype), або програми, яким потрібен доступ до вашого місцезнаходження (наприклад, програми погоди), ви можете перевірити, чи Windows 10 скинув щось там.

  Як вставити форму Google в електронний лист

Ми будемо висвітлювати помилки та помилки з новим оновленням у міру їх виявлення.