Як виправити відсутність звуку на телевізорі під час трансляції на Chromecast з Chrome


Chromecast легко налаштувати та легко використовувати практично з будь-якого пристрою. Ви можете транслювати на Chromecast лише за допомогою свого веб-переглядача, і якщо все піде добре, ви ніколи не зіткнетеся зі своїм пристроєм. Однак якщо у вас виникли проблеми з трансляцією, довідка від Google не допоможе вам, оскільки в основному припускається, що ви не налаштували пристрій належним чином. Для користувачів, які можуть транслювати відео на свій телевізор із браузера Chrome, але не отримують аудіо, проблема не з Chromecast, а з браузером Chrome. Ось як це виправити.

Ваші проблеми викликані Adobe Flash, найбільш малоймовірним з них. Щоб дізнатися, чи дійсно це перешкоджає трансляції аудіо на ваш телевізор, перейдіть на сторінку Chrome://plugins. Натисніть кнопку «Деталі» у верхньому правому куті, а потім знайдіть плагін Adobe. Якщо ви могли нормально відтворювати відео у браузері, ви обов’язково знайдете плагін тут. На трансляцію звуку впливає налаштування PPAPI/NPAPI.

Щоб транслювати аудіо, плагін повинен прочитати наступне в полі Location;

C:Usersuser nameAppDataLocalGoogleChromeUser DataPepperFlash21.0.0.197pepflashplayer.dll

Поле Тип має читати PPAPI і, звичайно, його слід увімкнути. Якщо натомість тип читає NPAPI або другий плагін від Adobe з’являється у списку з NPAPI у полі Тип, то це проблема. Просто вимкніть його, щоб тип PPAPI був єдиним увімкненим. Перезапустіть Chrome, і проблема зі звуком буде вирішена. Якщо ви бачите лише плагін NPAPI, а не PPAPI, вам потрібно буде знову встановити Flash у своєму браузері.

Обидва плагіни Flash від Adobe, але PPAPI попередньо встановлено в Chrome. Можливо, його випадково видалили або вимкнули, що спричиняє проблеми з Chromecast. Якщо ви знаєте про інше рішення для того, щоб браузер Chrome не транслював аудіо на Chromecast, повідомте нам про це в коментарях.