Як виправити відсутній параметр Bluetooth у Windows 10

У минулому Bluetooth використовувався для підключення клавіатури або навушників і динаміків. Тепер Bluetooth використовується для підключення різного роду пристроїв. У Windows 10 ви можете з’єднати навушники, динаміки, телефони, ручки тощо зі своїм робочим столом. Функція динамічного блокування в Windows 10 залежить від Bluetooth для роботи. Підключити пристрій Bluetooth у Windows 10 досить легко, якщо, звичайно, немає можливості увімкнути його. Це рідко, але відсутня функція Bluetooth у Windows 10 вже деякий час турбує користувачів. Ось кілька способів виправити це.

Кнопку Bluetooth можна знайти в додатку Налаштування. Перейдіть до Пристрої>Bluetooth. Якщо його немає, спробуйте рішення, наведені нижче.

  Панель остаточних налаштувань Доступ одним кліком до налаштувань Windows і Outlook

Перевірте BIOS

Якщо ви щойно купили новий ноутбук, який, як вам відомо, оснащений Bluetooth, перевірте BIOS, щоб перевірити, чи він вимкнено за замовчуванням. BIOS ноутбука або настільного комп’ютера відрізняється залежно від виробника та моделі, тому ми не можемо вказати, куди ви повинні дивитися, але перевіряємо будь-які конфігурації обладнання та радіоперемикачі. Якщо він справді вимкнений, увімкніть його та завантажтеся на робочому столі. Windows 10, ймовірно, знадобиться встановити драйвери. Дозвольте, а потім перевірте, чи виправлено відсутню опцію Bluetooth.

Оновлення або відкат драйверів

Якщо параметр Bluetooth раптово зник після великого оновлення Windows 10, наприклад, ви оновили з Creators Update до Fall Creators Update, можливо, загальні драйвери Bluetooth, які використовує Windows 10, більше не сумісні з вашим обладнанням. Це може статися, якщо у вас надзвичайно старий ноутбук.

  Як розширити робочий стіл Windows за допомогою Chromecast [Guide]

Відкрийте Диспетчер пристроїв і розгорніть пристрій Bluetooth. Двічі клацніть пристрій Bluetooth, щоб перейти до його властивостей. Перейдіть на вкладку Драйвер. Натисніть кнопку «Відкат», якщо вона активна. Якщо він неактивний, це означає, що немає попередньої версії, до якої можна повернутися. У цьому випадку перевірте наявність оновлення.

Якщо Windows не може знайти оновлення, перейдіть до наступного рішення нижче.

Видаліть та перевстановіть пристрої Bluetooth

Відкрийте Диспетчер пристроїв, розгорніть пристрій Bluetooth, клацніть правою кнопкою миші свій пристрій Bluetooth і виберіть «Видалити пристрій». Повторіть для всіх інших пристроїв Bluetooth, зазначених у розділі Bluetooth. Перезапустіть систему, і вона шукатиме та встановить нові драйвери під час завантаження.

  Як перевірити, які програми споживають найбільше акумулятора в Windows 10

Драйвери Bluetooth від виробника

Можливо, виробник вашого ноутбука/настільного комп’ютера випустив драйвери Bluetooth, сумісні з останньою версією Windows 10. Загальні драйвери, які встановлює Windows 10, можуть не працювати, але ті, які випустив ваш виробник, можуть. Відвідайте веб-сайт виробника та знайдіть драйвери для свого ПК. Встановіть їх і перезавантажте систему, щоб виправити відсутню опцію Bluetooth у Windows 10.