Як виправити відсутній параметр стереоміксу або відмову в Windows

Ваш ноутбук або настільний комп’ютер має можливість записувати аудіо, що надходить із власних динаміків. Наприклад, якщо вам потрібно записати аудіо дзвінка Skype, ви можете це зробити, але для цього в першу чергу потрібно, щоб ваша звукова карта підтримувала цю опцію. Якщо у вашому вікні «Звуки» немає параметрів Stereo Mix або Wave Out, можливо, це пов’язано з проблемою драйвера або, можливо, ваша звукова карта не підтримує її. Якщо це перше, ви можете виправити відсутній стереомікс або варіант відмовитися, виправивши свої драйвери. Якщо це останнє, у вас все ще є альтернативні варіанти.

Виправте відсутнє стереомікшування або параметр Wave Out

Є два сценарії, коли ця опція може бути відсутня у вашій системі; одне його ніколи не було, а друге воно зникло після оновлення Windows. Щоб бути в безпеці, вам слід спочатку відкрити вікно «Звуки», вставивши наступне в Провідник файлів і вибравши «Звук».

Control PanelHardware and Sound

Перейдіть на вкладку «Запис» і клацніть правою кнопкою миші всередині перерахованих пристроїв. Виберіть «Показати відключені пристрої» та «Показати відключені пристрої». Якщо з’явиться Stereo Mix, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть Увімкнути.

  Що таке Patch Tuesday для Windows і коли?

Відсутня опція стерео мікшування

Якщо цього параметра ніколи не було, можливо, ви завжди використовували загальні аудіодрайвери, які встановлює Windows. Що вам потрібно зробити, це знайти аудіодрайвери спеціально для вашої звукової карти.

Для ноутбуків

Якщо у вас є ноутбук, виробник вашого ноутбука надасть звукові драйвери для вашої моделі. Відвідайте веб-сайт виробника, завантажте всі доступні драйвери для звукової карти та встановіть їх. Повинен з’явитися параметр Stereo Mix або Wave Out.

ПК, виготовлені на замовлення

Якщо ви створили власний ПК, вам потрібно шукати драйвери, які випустив виробник вашої звукової карти. Це може бути трохи складно, тому що вам знадобиться точна модель вашої звукової карти, щоб знайти драйвери, щоб шукати драйвер на веб-сайті виробника звукової карти.

  Як синхронізувати сповіщення Android у Windows 10

Якщо після встановлення драйвера опція все ще не з’являється, це означає, що ваша звукова карта, швидше за все, взагалі не підтримує цю опцію. У цьому випадку перейдіть до наступного розділу.

Параметр стереомікшування відсутній після оновлення

Якщо параметр Stereo Mix зник після оновлення Windows, це тому, що Windows видалила спеціальні драйвери звукової карти та замінила їх загальними. Рішення просте; знайдіть спеціальний драйвер і встановіть його знову.

Також можливо, що драйвер звукової карти сам отримав оновлення, і саме оновлення видалило цю опцію. У цьому випадку можна відкотити драйвер до попередньої версії.

Стереомікс не підтримується

Stereo Mix дозволяє записувати аудіо вихід з власного комп’ютера. Це простий спосіб зробити це, але ви все одно можете записувати звук, навіть якщо ця опція не підтримується у вашій системі. Все, що вам потрібно, це програма для запису звуку, яка може записувати аудіо, не покладаючись на цю функцію. Ви можете використовувати Зухвалість або Freecorderобидва безкоштовні.

  Як виправити Windows 10 1809, видаляючи файли користувача під час оновлення