Як виправити відсутню оцінку часу заряду батареї в Windows 10

Якщо ваш пристрій Windows 10 має вбудований акумулятор, тобто ноутбук або планшет, ви можете перевірити, скільки часу залишилося від акумулятора. Все, що вам потрібно зробити, це навести курсор миші на піктограму акумулятора в системному треї. Підказка вкаже, скільки заряду акумулятора заряджено і скільки часу ви можете використовувати пристрій, перш ніж він вимкнеться. Хоча іноді, як це прийнято у Windows 10, його функції, як правило, зникають, і оцінка часу роботи акумулятора може зникнути. Якщо він відсутній у вашій системі, ось щось, що може це виправити.

Щоб виправити відсутню оцінку часу роботи акумулятора, вам потрібно відредагувати реєстр Windows, і для цього потрібні права адміністратора. Якщо у вас є оновлення Windows 10, яке очікує на встановлення, зокрема важливе оновлення функцій, просте його встановлення може вирішити проблему. Якщо у вас очікують лише звичайні оновлення системи безпеки, ви можете спробувати це виправлення, оскільки оновлення безпеки не вирішить проблеми в реєстрі Windows.

Виправити відсутню оцінку часу роботи акумулятора

Відкрийте реєстр Windows, ввівши regedit у пошуковій системі Windows або ввівши його у вікні виконання. Перейдіть до наступного місця;

ComputerHKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetControlPower

Тут потрібно шукати кілька речей. Спочатку знайдіть значення під назвою EnergyEstimationDisabled. Якщо він є, ви повинні його видалити. Якщо вам трохи нудно видаляти значення, ви можете встановити його значення на 0 і не видаляти його.

Далі знайдіть значення DWORD з назвою EnergyEstimationEnabled. Воно повинно бути там, а його значення має бути 1. Якщо його там немає, клацніть правою кнопкою миші клавішу живлення та виберіть New>DWORD (32-bit) Value. Назвіть його EnergyEstimationEnabled і встановіть для нього значення 1. Перезавантажте пристрій. Повинна з’явитися оцінка часу роботи акумулятора.

Невідомо, що може спричинити зникнення чи появу цих значень. Якщо ви коли-небудь мінялися з планами живлення, які виходять за межі того, що дозволяють вбудовані елементи керування інтерфейсу користувача, можливо, ви це спричинили. Якщо ви розігнали процесор, встановили програми сторонніх розробників для керування вихідною потужністю або встановили програму моніторингу системи з помилками, то будь-яка з них може бути причиною цього.

Звичайно, Windows 10, як правило, втрачає основні функції під час переходу від однієї збірки до іншої. Велике оновлення може виправити проблеми з реєстром Windows, але воно також може створити нові, і це, можливо, спричинило зникнення оцінки часу роботи акумулятора.

Якщо у вас є приблизний час роботи акумулятора, але повзунок акумулятора відсутній, це також є виправленням.