Як виправити віджет відсутній акумулятор на iOS

| | 0 Comments| 7:32 PM
Categories:

iOS має віджети з iOS 8. Є деякі стандартні віджети, які супроводжують стандартні програми, а програми сторонніх розробників, які ви встановлюєте, мають власні віджети. iOS також має віджет акумулятора. Він показує, які пристрої підключені до вашого пристрою, і відповідний відсоток заряду акумулятора. Ви можете додати віджет батареї так само, як і інші віджети на iOS. Віджет був частиною iOS протягом тривалого часу, але для деяких користувачів його навіть немає у списку віджетів, які можна ввімкнути. Це не помилка. Це скоріше упущення Apple за замовчуванням. Віджет відсутніх батарей з’явиться, коли ви з’єднаєте потрібний пристрій Bluetooth, і залишиться там, навіть якщо ви вилучите пристрій.

  Як виправити сповіщення, які не закривалися автоматично в iOS 10

Віджет зниклих батарей

Щоб віджет акумулятора відображався, вам потрібно створити пару та підключити пристрій через Bluetooth, який може повідомляти про відсоток заряду акумулятора. Очевидним вибором є Airpods від Apple. Якщо ви підключите їх до свого iPhone, проведіть пальцем праворуч до панелі віджетів і торкніться «Редагувати», ви побачите, що батареї з’являться у списку.

Інші пристрої Bluetooth також можуть працювати, але немає остаточного списку пристроїв, під час підключення яких з’явиться віджет акумулятора. Деякі пристрої змусять його відображатися, інші ні.

Якщо ви з’єднаєте та під’єднаєте пристрій Bluetooth, у рядку стану з’явиться піктограма пристрою. Якщо піктограма супроводжується значком акумулятора, це, швидше за все, означає, що пристрій увімкне віджет акумулятора. Якщо ви збираєтеся придбати пристрій Bluetooth, радимо заздалегідь перевірити (погуглити його), чи зможете ви перевірити інформацію про заряд акумулятора пристрою на своєму телефоні чи ні. Якщо ви хочете, щоб віджет зниклих батарей відображався, ви, ймовірно, можете просто позичити пристрій Bluetooth і підключити його, щоб він відобразився.

  Як виправити зламані програми на iOS 12 Public Beta

Сумісні пристрої Bluetooth

Пристрої Bluetooth, які рекламуються спеціально для iPhone або iPad, найімовірніше, будуть змушувати показувати віджет батареї. Інші пристрої, які не рекламуються як такі, підключатимуться до пристрою Apple, але набагато менша ймовірність, що вони змусять віджет відображатися.

Пристрої, які не можуть примусово відображати віджет, не відображатимуться у віджеті навіть після його ввімкнення. Це тому, що пристрій повинен підтримувати API віджета. Крім того, не всі пристрої Bluetooth надають інформацію про акумулятор, що, як би це не було божевільно, трапляється.