Як виправити високе використання оперативної пам’яті ігровим DVR-сервером у Windows 10

Categories:

Windows 10 має функцію під назвою Game DVR. Це дозволяє робити знімки екрана та записувати гру. Функція працює через додаток Xbox. Концепція цієї функції хороша, оскільки люди заробляють на життя трансляцією гри. Здається, що програма Xbox дозволяє користувачам записувати гру. На жаль, ця функція проблематична. Він часто не спрацьовує і є величезною пам’яттю. Якщо у вас повільна система, яка перегрівається або вентилятор працює постійно, навіть якщо ви не використовуєте багато програм, можливо, виною тому ігровий DVR. Ось як визначити, чи ігровий DVR переповнює пам’ять у вашій системі, і як з цим боротися.

Ігровий DVR-сервер перевантажує пам’ять?

Якщо ваша система ненормально сповільнюється або починає нагріватися, відкрийте диспетчер завдань. Натисніть вкладку «Пам’ять», щоб відсортувати програми та процеси за використанням оперативної пам’яті. Шукайте програми, які споживають найбільше пам’яті. Якщо сервер Broadcast DVR є в списку, у вас справді є проблема.

  10 речей для підготовки системи до оновлення функцій Windows 10

Виправлення використання пам’яті сервера ігрового відеореєстратора

Якщо ви використовуєте ігровий відеореєстратор для запису гри або створення знімків екрана, у вас немає жодних звернень. Функція дуже потребує ресурсів, і якщо ви хочете її використовувати, вам доведеться мати справу з повільнішою системою.

Якщо ви не використовуєте ігровий DVR, то рішення проблеми досить просте; Вимкни. На жаль, закрити процес із диспетчера завдань не працює. Воно повертається. Натомість вам потрібно вимкнути функцію Game DVR у програмі Xbox.

Відкрийте програму Xbox і перейдіть до її налаштувань. На екрані налаштувань перейдіть на вкладку «Game DVR» і вимкніть її. Поверніться до диспетчера завдань, щоб переконатися, що процес справді зник, і все.

  Як завантажити ISO Windows 10 без інструмента створення медіа

Вимкнення ігрового DVR не завадить вам використовувати програму Xbox. Ця функція повністю пов’язана із записом і записом гри. Це не впливає на саму гру. Ви можете знову ввімкнути його так само легко, як і вимкнути, якщо вам коли-небудь знадобиться використовувати його знову.

Якщо ви хочете використовувати функцію Game DVR, але ваше обладнання несумісне, є простий спосіб увімкнути ігровий DVR на системах, які не підтримуються.