Як виправити вимкнення завантаження вкладеного файлу в Gmail

Gmail не тільки чудово запобігає потраплянню спаму до вашої папки “Вхідні”, але також чудово захищає вас від шкідливих вкладень. Ви, напевно, знаєте, що не можна надсилати файли EXE або сценарії через Gmail. Якщо ви отримаєте будь-який такий файл через Gmail, ви побачите повідомлення про помилку «Завантаження вкладеного файлу вимкнено». Це, звичайно, потрібно для запобігання зараженню вашої системи, однак іноді це вкладення є безпечним, і вам потрібно його завантажити. Ось як ви можете це зробити.

Настільний поштовий клієнт

Щоб завантажити вкладення електронної пошти, яке було заблоковано Gmail, у вашій системі повинен бути встановлений клієнт електронної пошти для комп’ютера. Це не буде проблемою, оскільки всі основні операційні системи мають клієнт електронної пошти за замовчуванням. У Windows 10 є Пошта, у macOS є Пошта, а в більшості дистрибутивів Linux є Thunderbird. Ваш клієнт електронної пошти для комп’ютера має бути налаштований, тобто у вас повинен бути належним чином доданий обліковий запис електронної пошти.

Завантажте відключене вкладення електронної пошти

Відкрийте Gmail у своєму браузері та відкрийте повідомлення із заблокованим вкладенням. Натисніть кнопку додаткових параметрів поруч із кнопкою відповіді та виберіть у меню Показати оригінал.

Це відкриє електронний лист у новій вкладці/вікні. Натисніть кнопку «Завантажити оригінал» і переконайтеся, що ви змінили розширення файлу, в якому збережено повідомлення, з TXT на EML.

Після збереження повідомлення двічі клацніть, щоб відкрити його. Він повинен відкритися за допомогою клієнта електронної пошти на комп’ютері. Якщо це не так, перетягніть повідомлення на клієнт електронної пошти або знайдіть параметр Відкрити файл у своєму клієнті.

Клацніть правою кнопкою миші вкладений файл і виберіть параметр «Відкрити» або «Зберегти». Ви повинні мати можливість завантажити файл і розпакувати його, якщо потрібно.

Якщо ви часто отримуєте файли, які Gmail блокує, подумайте про те, щоб поділитися ними іншим способом. Ви завжди можете використовувати служби хмарного сховища, які дозволяють зберігати ці типи файлів. Немає способу вимкнути функцію блокування в Gmail, тому вам або потрібно придумати інший метод для спільного використання файлів, або вам потрібно припинити використовувати веб-інтерфейс Gmail і перейти до клієнта для комп’ютера, до якого можна підключити свій Gmail рахунок до.

Звичайно, ми повинні попередити вас, що ніколи не завантажуйте вкладений файл, заблокований Gmail, якщо ви не впевнені, що він безпечний. Навіть після завантаження бажано дозволити вашому антивірусу переглянути його, перш ніж отримати до нього доступ.