Як виправити «Ваші миттєві повідомлення та дзвінки надходять до Microsoft Teams»

Skype має дві версії; версія для загального користування, яку кожен може завантажити та встановити з Microsoft Store і Skype для бізнесу. Skype для бізнесу доступний лише для користувачів із корпоративною ліцензією на Microsoft 365. Вона включена, якщо ви купуєте корпоративну ліцензію Microsoft Teams.

Корпоративна ліцензія Microsoft Teams надасть користувачам доступ до Skype для бізнесу, але вона буде поставлятися з певними попередньо встановленими налаштуваннями, які змінюють роботу Skype для бізнесу. Якщо у вас є ліцензія Microsoft 365, яка постачається з Microsoft Teams і Skype для бізнесу, застосовуються ті самі попередні налаштування.

  Як поділитися музикою з кимось іншим за допомогою AirPods

Виправити «Ваші миттєві повідомлення та дзвінки надходять до Microsoft Teams»

Якщо ви використовуєте один обліковий запис у Microsoft Teams і Skype для бізнесу, ви побачите повідомлення «Ваші миттєві повідомлення та дзвінки спрямовуються до Microsoft Teams» у Skype для бізнесу. Це повідомлення з’являється, оскільки Microsoft Teams також можна використовувати для здійснення дзвінків та надсилання повідомлень. Для цього він налаштований як програма за замовчуванням.

Щоб позбутися повідомлення «Ваші миттєві повідомлення та дзвінки надходять до Microsoft Teams», вам потрібно змінити налаштування для Microsoft Teams. Зокрема, ми повинні змінити налаштування Coexistence.

Змініть налаштування Microsoft Teams Coexistence

Щоб змінити налаштування спільного існування для Microsoft Teams, ви повинні використовувати обліковий запис адміністратора Microsoft Teams.

  Як змусити Chrome припинити пропонувати зберегти дані кредитної картки

Відвідайте центр адміністрування Microsoft Teams у своєму браузері.
Увійдіть за допомогою облікового запису адміністратора.
У стовпці ліворуч розгорніть налаштування всієї організації.
Перейдіть до оновлення команд.
Відкрийте спадне меню Режим співіснування.
Якщо ви хочете використовувати Skype для бізнесу для дзвінків і повідомлень і хочете виключити Microsoft Teams, виберіть параметр «Лише Skype для бізнесу».
Якщо ви хочете використовувати Skype для бізнесу та Microsoft Teams, виберіть Острови.
Натисніть Зберегти.
Перезапустіть Skype для бізнесу.
Повідомлення «Ваші миттєві повідомлення та дзвінки надходять до Microsoft Teams» зникне.
Ви зможете здійснювати дзвінки зі Skype для бізнесу.

Висновок

Skype для бізнесу все ще працює, і багато організацій використовують його замість звичайного Skype. Однак це не безкоштовно, і Microsoft Teams пропонує набагато складніший набір елементів керування дзвінками та повідомленнями. Вибір того, чи використовувати Skype чи Microsoft Teams для дзвінків і повідомлень, зводиться до того, як ви хочете налаштувати своє рішення для дзвінків. Microsoft Teams може мати більше обмежень, що ускладнює здійснення зовнішніх дзвінків, але Skype для бізнесу набагато гнучкіший.

  Як працюватиме новий «порноблок» у Великобританії