Як виправити білий екран смерті WordPress і підтримувати здоровий веб-сайт

| | 0 Comments| 12:51 PM
Categories:

Білий екран смерті WordPress (WSOD) відноситься до поширеної помилки, яка відображає порожній білий екран. Це залишає власників веб-сайтів заблокованими на панелі керування WordPress, не супроводжуючи повідомлення про помилку. Таким чином, власники та розробники веб-сайтів спантеличені та стурбовані станом своїх веб-сайтів.

Проблема виникає, коли WordPress стикається з несправністю, яка забороняє відображати будь-який вміст. На відміну від будь-якого іншого повідомлення про помилку, воно не містить жодного повідомлення про помилку. Але помилка WSOD може виникати через різні причини, зокрема конфлікти тем або плагінів, помилки PHP і невідповідності бази даних.

Однак вирішення цієї проблеми передбачає виявлення першопричини за допомогою системного підходу, усунення несправностей і налагодження.

У цій статті ми прагнемо пролити світло на причини та вплив помилки WSOD у WordPress. Крім того, ми надамо посібник із усунення помилки, що дозволить вам підтримувати здорове середовище веб-сайту для ваших цінних відвідувачів.

Вплив помилки WSOD на продуктивність веб-сайту та взаємодію з користувачем

Розуміння негативних наслідків помилки WSOD підкреслює, наскільки важливим є її вирішення та вирішення.

Ось деякі наслідки помилок WSOD, які ви повинні серйозно розглянути:

Втрата ефективності

Через WSOD на веб-сайт неможливо завантажити вміст, що робить його повністю недоступним для користувачів. Таким чином, це може призвести до значної втрати функціональності та ефективності вашого сайту. Зрештою, взаємодія з користувачем і доступність будуть ускладнені, і вони не зможуть отримати доступ до необхідних даних або послуг.

Дратівливий досвід користувача

Білий екран смерті може дратувати більшість користувачів. Це може призвести до збентеження та невпевненості щодо стану веб-сайту. Це знизить інтерес користувачів до відвідування вашого веб-сайту та призведе до того, що сайт покинуть його.

Зниження відвідуваності веб-сайту

Коли користувачі отримують білий екран смерті на вашому сайті WordPress, вони обов’язково шукатимуть інші варіанти. Таким чином, ви втратите потенційний трафік веб-сайту, оскільки користувачі замість цього вибиратимуть функціонуючі веб-сайти. Таким чином, зменшення трафіку не лише впливає на кількість потенційних клієнтів або відвідувачів, але також впливає на загальне охоплення та видимість вашого сайту.

Пошкодження вартості бренду

Зламаний веб-сайт із помилкою WSOD може серйозно зашкодити репутації цінності вашого бренду. Це може спричинити втрату довіри як з боку нових, так і з боку клієнтів, які повертаються, оскільки створює ненадійний і непрофесійний імідж. Коли зламаний веб-сайт знижує враження від бренду, стає справді важко повернути цю довіру та лояльність.

Знижений коефіцієнт конверсії

Веб-сайт із помилкою ESOD значно зменшує свою здатність перетворювати користувачів на клієнтів або передплатників, оскільки відсутність чіткого заклику до дії чи неможливість завершити транзакції може значно знизити коефіцієнти конверсії.

Крім того, відвідувачі з меншою ймовірністю виконають будь-які дії на вашому сайті, коли він не працює належним чином. У результаті ви втратите бізнес-перспективи та потенційний прибуток.

Наслідки SEO

Якщо на вашому веб-сайті відображається помилка WSOD, у нього можуть виникнути проблеми під час індексування чи рейтингу пошуковими системами. Крім того, якщо проблема триває тривалий час, видимість вашого сайту в пошуковій системі погіршиться. Це негативно вплине на рейтинг вашого веб-сайту, що зменшить його видимість і охоплення.

Втрата зусиль і ресурсів

Визначення та усунення основної причини помилки WSOD вимагає значної кількості часу, зусиль і ресурсів. Таке перенаправлення ресурсів від інших прибуткових видів діяльності може мати вплив на загальну продуктивність і перешкоджати розширенню бізнесу.

Крім того, оскільки помилка продовжує виникати, вам потрібно використовувати більше ресурсів для її виявлення та вирішення. Таким чином, це також суттєво ускладнить покращення та обслуговування вашого веб-сайту.

Поширені причини помилки «Білий екран смерті» WordPress

Вкрай важливо застосувати методичний підхід до процесу вирішення проблеми, усуваючи кожну ймовірну причину окремо, доки не буде знайдено основну причину. Ось поширені причини помилки WSOD у WordPress:

Конфлікт плагіна та теми

Помилка WSOD може виникнути, якщо плагін і тема несумісні. Це може статися, коли існує конфлікт коду між двома чи більше плагінами чи темами. Крім того, це може статися, коли плагін або тема застаріли або погано розроблені.

  Як змінити шрифт за замовчуванням в Outlook

Помилка PHP

Помилка в коді PHP інсталяції WordPress також може спричинити помилку WSOD. Зазвичай це відбувається через синтаксичні помилки, застарілі функції або проблеми з версією PHP, встановленою на вашому сервері.

Проблема обмеження пам’яті

Проблема WSOD може виникнути, якщо ваш сайт WordPress використовує більше пам’яті, ніж було виділено. Зазвичай це трапляється, коли плагіни або теми, які потребують пам’яті, перевантажують сервери через інтенсивне використання пам’яті.

Пошкоджені файли

Проблема WSOD може бути викликана пошкодженими файлами ядра, темами або файлами плагінів. Це може статися в результаті невдалого завантаження файлів, зараження вірусами або проблем сервера під час роботи з файлами.

Проблеми з базою даних

Проблеми з базою даних, такі як пошкодження або проблеми з підключенням, також можуть спричинити помилки WSOD. Порожній білий екран може виникнути, якщо WordPress не може підключитися до бази даних або виникнуть проблеми з отриманням або збереженням даних.

Неправильний дозвіл на файл

Неправильні дозволи для файлів і папок є ще однією причиною помилки WSOD у WordPress. Ваш веб-сайт не відображатиметься належним чином, якщо відповідні файли недоступні. Крім того, якщо сервер не має відповідних прав для читання або виконання ваших файлів, виникне помилка WSOD.

Помилкове налаштування

Неправильні дозволи на файли, призначені для файлів і каталогів WordPress, можуть призвести до появи помилки WSOD. Недоступність важливих файлів або недостатні дозволи сервера для їх читання чи виконання можуть перешкоджати належному відображенню вашого веб-сайту.

Тепер давайте розглянемо, як ви можете вирішити помилку WSOD у WordPress. Ось кілька найпростіших і найефективніших рішень, які допоможуть вам вирішити проблему відразу:

Вимкнути плагіни

Іноді один або декілька плагінів, встановлених на вашому сайті WordPress, можуть спричиняти проблеми сумісності. Таким чином, це може призвести до помилки «Білий екран смерті», яку можна вирішити, виконавши такі дії:

 • Увійдіть на інформаційну панель адміністратора та перейдіть до Плагіни > Установлені плагіни.
 • Установіть прапорець біля кожного плагіна, щоб вибрати їх усі.
 • У спадному меню групових дій виберіть «Деактивувати» та натисніть «Застосувати».

 • Відвідайте свій веб-сайт і перевірте, чи проблему вирішено. Якщо так, перейдіть до наступного кроку.
 • Почніть активувати кожен плагін один за іншим і перезавантажте свій сайт після активації кожного з них. Це допоможе вам визначити проблемний плагін, який викликає проблему.

Якщо у вас немає доступу до елементів керування адміністратора, ви можете скористатися протоколом безпечної передачі файлів (SFTP). Крім того, ви можете увійти до своєї CPanel і вирішити проблему, і обидва процеси майже схожі:

 • Знайдіть і відкрийте папку «public_html», а потім перейдіть до папки «wp-content».
 • Перейменуйте папку «plugins» на щось на зразок «plugins_old».

 • Відвідайте свій веб-сайт і перевірте, чи зберігається білий екран смерті. Якщо ваш сайт починає працювати належним чином, перейдіть до наступного кроку.
 • У папці «plugins_old» перейменуйте кожну окрему папку плагінів одну за одною, перевіряючи свій веб-сайт після перейменування кожного з них. Це допоможе вам визначити конкретний плагін, який викликає проблему.

Однак ви можете звернутися за допомогою до розробника плагіна, якщо ви все ще стикаєтеся з помилкою через проблеми сумісності.

Вимкнути активні теми

Теми WordPress також можуть конфліктувати з іншими плагінами або застаріти, як плагіни. Крім того, неправильне встановлення тем може статися через пошкоджені файли. Тому рекомендується тимчасово замінити поточну тему на тему WordPress за замовчуванням.

Ось кроки, які ви можете виконати, щоб уникнути помилок WSOD, якщо ваша тема є основною причиною:

 • Перейдіть до інформаційної панелі WordPress і натисніть «Вигляд» > «Теми».
 • Перейдіть до активації теми WordPress за замовчуванням, наприклад Twenty Twenty-Three.
  відмінності [+4 Tools to Check]

Ви також можете отримати доступ до свого веб-сайту за допомогою протоколу безпечної передачі файлів (SFTP). У такому випадку дотримуйтеся наведених нижче вказівок.

 • Після доступу до сайту через SFTP знайдіть папку public_html. Потім перейдіть до відкриття папки «wp-content».
 • У папці «themes» визначте папку, пов’язану з вашою поточною активною темою.
 • Додайте «_old» до назви папки вашої активної теми. Ця дія вимкне вашу поточну активовану тему.

 • Відвідайте свій веб-сайт ще раз, щоб перевірити, чи тривожний «білий екран смерті» зник. Якщо проблема вирішена, це означає, що ви успішно визначили проблему. Просто зв’яжіться з розробником теми та надайте йому детальну інформацію про виявлену помилку. Крім того, попросіть у них останню виправлену версію теми.

Перевизначте ліміт пам’яті

Кілька сценаріїв запускаються на вашому сайті WordPress, коли ви встановлюєте на ньому плагін або тему. Тому щоразу, коли він використовується, він забирає частину вашої оперативної пам’яті з вашого сервера. Але WordPress вживає заходів, щоб накласти обмеження на пам’ять для ваших плагінів, щоб сценарії не сповільнювали ваш сайт.

Однак помилка WSOD все одно може виникнути, якщо сценарій потребує більше оперативної пам’яті від вашого сервера. На щастя, ви можете призначити більше обмеження пам’яті своїм плагінам WordPress, виконавши такі дії:

 • Скористайтеся SFTP і увійдіть на свій сервер
 • Тепер знайдіть і відкрийте папку public_html і знайдіть файл wp-config.php.
 • Клацніть правою кнопкою миші файл wp-config.php і виберіть опцію «Переглянути/Редагувати».
 • Вставте наступний рядок коду після прокручування донизу файлу.
define( 'WP_MEMORY_LIMIT', '64M' );

Цей код виділяє до 64 мегабайт пам’яті WordPress для сценаріїв, які він завантажує.

 • Збережіть усі зміни та завантажте змінений файл назад на свій сервер.
 • Відвідайте свій веб-сайт, щоб перевірити, чи він зараз працює правильно.

Очистити браузер і кеш WordPress

Зараз більшість веб-сайтів дозволяють браузерам зберігати файли локально, щоб збільшити час завантаження сторінки. Цей метод збереження даних веб-сайту в браузері називається кешуванням браузера. На жаль, кешування браузера також може викликати помилку «білий екран смерті» в WordPress.

Ось типовий процес очищення кешу веб-переглядача за допомогою Google Chrome:

 • Відкрийте Google Chrome і натисніть значок із трьома крапками у верхньому правому куті.
 • Потім перейдіть до Додаткові інструменти та натисніть Очистити дані веб-перегляду.
 • Перейдіть до налаштувань і виберіть вкладку Основні.
 • Виберіть потрібний діапазон часу або виберіть Весь час, щоб очистити всі кешовані дані.
 • Поставте прапорець поруч із кешованими зображеннями та файлами.

 • Натисніть Очистити дані, щоб розпочати процес очищення.
 • Зачекайте, поки процес завершиться, і ви отримаєте повідомлення з підтвердженням.

Ви також можете очистити кеш свого сайту WordPress за допомогою таких плагінів, як WP-Optimize або WP Super Cache. Наприклад, ми використовували WP Super Cache і:

 • Увійдіть на свій сайт WordPress
 • Перейдіть до Налаштування > WP Super Cache
 • Натисніть кнопку Видалити кеш

Увімкніть режим налагодження

Якщо ви поки не можете позбутися помилки WSOD, увімкніть режим налагодження, який виявить помилки на вашому сайті. Це допоможе вам отримати детальне уявлення про помилку, тому давайте розглянемо наступний процес:

 • Ви можете отримати доступ до основних файлів своїх сайтів WordPress через SFTP
 • Або увійдіть у cPanel свого веб-сайту > Менеджер файлів > public_html

 • Відкрийте файл wp-config.php і знайдіть цей код define( ‘WP_DEBUG’, false );
 • Змініть код на: define( ‘WP_DEBUG’, true);
 • Перезавантажте сайт і прочитайте повідомлення про помилку.
Cannot redeclare get_posts() (previously declared in 
/var/www/html/wordpress/wp-includes/post.php:1954) in 
/var/www/html/wordpress/wp-content/plugins/test-plugin/test-plugin.php on line 47
 • Як ви бачите, проблема полягає в рядку 47 плагіна під назвою test-plugin. Тепер ви точно визначили причину помилки WSOD. Тому вимкніть плагін, щоб усунути помилку на вашому сайті.

Перевірте дозвіл файлу

Проблеми з дозволом на файл також можуть спричинити помилки WSOD на вашому сайті WordPress, але ви можете їх легко вирішити. Ось як:

 • Увійдіть у свою cPanel і натисніть Файловий менеджер
 • Натисніть папку public_html
 • Виберіть папки, клацніть правою кнопкою миші та встановіть значення дозволу 775 або 755.
  Чому ваш iPhone подавав звуковий сигнал або вібрував? Ось як дізнатися

 • Для файлів встановіть значення дозволу 664 або 644

 • Встановіть значення дозволу для файлу wp-config.php на 660, 600 або 644.

Крім того, ви можете отримати доступ до свого сервера через SSSH і використовувати такі команди. Майте на увазі, що вам потрібно руйнувати його через кореневий каталог WordPress.

sudo find . -type f -exec chmod 664 {} +
sudo find . -type d -exec chmod 775 {} +
sudo chmod 660 wp-config.php

Вирішіть проблему автоматичного оновлення

Іноді ви можете зіткнутися з проблемами оновлення, такими як тайм-аут сервера, що призводить до сумнозвісних помилок WSOD. Хоча ця проблема зазвичай вирішується автоматично, іноді потрібне втручання людини. Таким чином, ви можете виконати такі дії:

 • Перейдіть до кореневого каталогу вашої інсталяції WordPress.
 • Перевірте, чи існує файл із назвою «.maintenance» (ім’я файлу може бути скороченим).
 • Видаліть файл «.maintenance» і перезавантажте веб-сайт.
 • Якщо оновлення пройшло успішно, але WordPress не вдалося автоматично видалити файл, ваш веб-сайт має повернутися до нормальної роботи.
 • Якщо оновлення не завершено, воно може автоматично перезапуститися, і ваш веб-сайт також має працювати нормально.
 • Якщо наведені вище кроки не допомагають вирішити проблему, скористайтеся рекомендованою процедурою ручного оновлення WordPress. Цей комплексний процес оновлення має вирішити проблему раз і назавжди.

Виправити синтаксичні помилки

Помилкові коди на вашому сайті WordPress можуть спричинити помилки WSOD на вашому сайті. Ці помилки зазвичай виникають, коли є друкарські помилки або неправильний синтаксис. Один недоречний символ може зруйнувати весь ваш веб-сайт. Тому ви ніколи не повинні редагувати код безпосередньо на своєму веб-сайті.

Однак не потрібно панікувати. Ви можете виправити ситуацію, підключившись до свого сайту за допомогою FTP і скасувавши зміни коду. Але якщо ви можете не впевнені щодо внесених вами змін, оскільки вони включають багато кодів на сайті. Таким чином, доступність резервних копій WordPress виявляється неймовірно цінною в таких сценаріях.

Розширення можливостей обробки тексту PHP

Якщо сторінка чи публікація надзвичайно довгі, вам може знадобитися збільшити можливості обробки тексту на вашому сайті. Ви можете просто налаштувати можливості обробки тексту PHP на своєму веб-сайті. Для цього вам потрібно збільшити ліміти повернення та рекурсії, додавши ці коди до вашого файлу wp-config.php:

/* Increasing PHP Text Processing capability /
ini_set('pcre.recursion_limit',20000000);
ini_set('pcre.backtrack_limit',10000000)

Якщо після всіх спроб усунення несправностей ви все ще бачите помилку WOSD, настав час зв’язатися з вашим хостинг-провайдером. Їхній персонал служби підтримки має доступ і знання, необхідні для перегляду вашого веб-сайту та коду сервера. Таким чином, вони можуть якнайшвидше змінити коди, якщо це необхідно, і усунути помилку.

Найкращі методи запобігання білому екрану WordPress

Якщо ви хочете уникнути помилок WSOD, наполегливо рекомендуємо застосувати вищезазначені найкращі практики:

 • Регулярно оновлюйте ядро ​​WordPress, теми та плагіни, щоб забезпечити сумісність, виправлення помилок і покращення безпеки.
 • Протестуйте оновлення в проміжному середовищі, перш ніж запроваджувати оновлення на своєму веб-сайті WordPress.
 • Використовуйте ідеально закодовані, надійні та сумісні теми та плагіни для свого веб-сайту.
 • Отримайте докладні повідомлення про помилки, увімкнувши режим налагодження на своєму сайті.
 • Створіть резервні копії всіх ваших файлів WordPress і бази даних для безпечного зберігання.
 • Не редагуйте код безпосередньо на робочому місці.
 • Відстежуйте ресурси свого сервера, такі як обмеження пам’яті, використання ЦП, дисковий простір тощо.
 • Використовуйте плагіни кешування або мережу доставки вмісту для покращення продуктивності сайту.

Заключні думки

Робота з «білим екраном смерті» WordPress може викликати роздратування та тривогу. Однак важливо пам’ятати, що ситуація часто більш керована, ніж здається.

У більшості випадків базова перевірка плагінів і тем має вирішити проблему WSOD. Але, вивчаючи методи, які ми згадали, ви отримаєте кілька цінних уявлень про проблему. У результаті ви станете більш вправними та зацікавленими у вирішенні інших помилок WordPress.

Ви також можете дослідити деякі інструменти налагодження WordPress для усунення несправностей.